Meble na wymiar stają się coraz bardziej popularne, ze względu na ich jakość, funkcjonalność, oryginalność. Firma DD Projekt oferuje takie rozwiązanie. Są idealne dla mniej lub bardziej wymagających klientów. Pomogą wydobyć piękno z każdego wnętrza.

Zalety mebli na wymiar

Aby funkcjonalnie zagospodarować niewielką przestrzeń, warto zdecydować się na meble na wymiar, które zostaną wykonane specjalnie pod dokładne parametry. Urządzenie skomplikowanego metrażu staje się dużo prostsze dzięki meblom, które możemy dopasować idealnie do wnętrza. Mamy szerokie pole do popisu, ponieważ sami decydujemy tak naprawdę o wszystkim. Firma DD Projekt doskonale zajmie się aranżacją naszego domu bądź mieszkania.

Wizualizacja DD Projekt

Realizacja DD Projekt

Wymiar? Jak najbardziej! Już nie będzie nam straszna wąska wnęka, przy której produkty katalogowe nie dawały rady. Możemy zdecydować o kolorystyce lub materiałach z jakich zostanie wykonany mebel. Zlecając zaprojektowanie mebli na wymiar mamy również pełną dowolność w kwestii dobierania specjalnych ulepszeń – stół ze szkłem, a może efektowne podświetlenie? Jeśli marzymy o takich wyjątkowych rozwiązaniach warto skonsultować je z projektantem na samym początku współpracy.

Zlecając wykonanie mebli na wymiar zyskujemy unikatowe produkty, które dopełnią nasze wnętrza i nadadzą im wyjątkowego charakteru. W takiej sytuacji możemy też łatwo i sprawnie skompletować wystrój dla całego mieszkania w jednym stylu lub zdecydować się na kilka różnych aranżacji.

Wybierając tzw. ,,gotowce”, często czujemy się rozczarowani, bo dany mebel nie spełnia do końca naszych oczekiwań. Niepraktyczne szuflady, zły rozstaw lub ich głębokość stają się często ogromnym problem. Z pomocą przychodzą nam meble, które możemy spersonalizować, a dzięki temu wykreować charakter wnętrza. W takiej sytuacji możemy polegać na doświadczeniu firmy DD Projekt, która zna się na rzeczy jak mało kto.

Wizualizacja DD Projekt

dd projekt kraków Meble dopasowane do wielkości pomieszczenia

Realizacja DD Projekt

Możemy zaaranżować dowolne pomieszczenie w mieszkaniu, może to być kuchnia, łazienka, sypialnia, a nawet gabinet lub garderoba. Estetykę wnętrza poprzez zaprojektowanie mebli komponujemy sami, a wybierając własną kolorystykę i wymiary, możemy stworzyć wyjątkowe wnętrza spełniające nasze oczekiwania. Fantazja przy tworzeniu mebli na wymiar może wydawać się nieograniczona, jednak nie należy zapominać o funkcjonalności, ponieważ to ona jest najważniejsza, aby całość naszego projektu była spójna.

Projektowanie mebli na wymiar

Wygodne, nowoczesne rozwiązanie, które pomaga w stworzeniu idealnego mebla to ich zaprojektowanie przez ekspertów. Projektanci starają się dogodzić nie tylko naszym gustom, ale również sprawić, aby maksymalnie wykorzystać posiadaną przestrzeń. Program służący do projektowania mebli, pomoże nam w odwzorowaniu naszych pomysłów. Możemy oglądać projekt w perspektywie i pod różnymi kątami. Tworząc wizualizację, jesteśmy w stanie na bieżąco zmieniać parametry mebla lub tworzyć go w różnych wariantach kolorystycznych.

Firma DD Projekt oferuje usługi profesjonalnego projektowania mebli na wymiar, które można potem wykonać podczas realizacji projektu domu lub mieszkania. Posiadamy sprawdzone stolarnie, polecane przez ich firmę, które zrealizują gotowy projekt, po zaakceptowaniu wizualizacji przez klienta. Meble tworzone przez DD Projekt są wykonywane przez profesjonalistów, tak aby dogodzić każdym gustom, a wieloletnie współprace ze stolarzami dają gwarancję ponadczasowych mebli. Wtedy możemy być pewni, że nasz mebel będzie nadzwyczajny i perfekcyjny. Przykładowe wizualizacje i realizacje można zobaczyć tutaj.

Z poważaniem

Klaudiusz Durmała