klienci mówią- opinie o DD Projekt

DD jak dowody doskonałości

Klient dostaje od nas tyle, co w dwóch firmach: mamy zarówno praktyczne doświadczenie, jak i fachową wiedzę.

Poniższe certyfikaty są tego potwierdzeniem. Umiemy wiele nie tylko dlatego, że robimy to od tylu lat, ale również dlatego, że cały ten czas się rozwijamy. Szkolimy się, uczymy od najlepszych, inspirujemy się nawzajem i dzielimy się dobrymi pomysłami, cały ten czas pracując przy dziesiątkach realizacji: remontach, budowach domów i mieszkań, projektach architektury, mebli czy wnętrz.

Dziś nasz zespół to ponad 10 lat ciągłej praktyki w doborze materiałów budowlanych i wykończeniowych, projektowaniu i wykonywaniu wnętrz oraz budynków. Dzięki temu z każdym rokiem DD Projekt staje się coraz lepszą firmą. Wszystko to robimy dla Ciebie.

https://ddprojekt.pl/wp-content/uploads/2020/03/dd.png
https://ddprojekt.pl/wp-content/uploads/2020/03/zobacz.png

Zobacz kto wybrał DD

 I co mówi o pracy z nami

Ponad 20 tysięcy m2 zaprojektowanej i wykonanej powierzchni — w tej liczbie ukryte jest bardzo dużo naszej pracy, ale i satysfakcji z dobrze wykonanego zlecenia. Każdy projekt zaczynamy od pytania „jak to wykonać, by odbiorca był zachwycony?” Wierzymy, że to dzięki temu mamy takich klientów i takie opinie. Dziękujemy!

Nasi klienci mówią o nas tak:

Jeśli tu jesteś, zapewne szukasz wykonawcy swego remontu, projektanta wnętrza albo budynku.

Posłuchaj tych, którzy są już krok dalej. Wybrali DD Projekt, my wykonaliśmy pracę, a teraz opisują swoje wrażenia. To być może najważniejsza część naszej strony — kto inny wie tyle o współpracy z nami, co klient?

Przejrzyj referencje:

https://ddprojekt.pl/wp-content/uploads/2020/03/klienci-mowia.png

Dziękujemy, to dla nas niezwykle ważna nagroda, bo od naszych klientów, a w tym przypadku to już piąta!

DD PROJEKT – Orły Branży Budowlanej – 2023 roku! Kapitułą oceniającą ORŁY są klienci. Nagroda ta przyznawana jest na podstawie ich opinii, które są najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu usług świadczonych przez firmę. Tytuł ORŁA otrzymują wyłącznie podmioty, które uzyskały najwyższe oceny.

Pragnę serdecznie podziękować zespołowi DD Projekt za wspaniały projekt i wykonanie wykończenia mieszkania. Cały zespół spisał się na medal, a współpraca była dla mnie dużą przyjemnością i źródłem satysfakcji. Począwszy od pierwszego do odstatniego kontaktu – pan Kierownik Projektu wykazywał się ogromnym zaangażowaniem i skierowaniem na klienta. Doceniam szczególnie jego wyjątkowo pozytywne podejście, otwarty umysł i dobre kontakty z wykonawcami, co pomagało w wielu sytuacjach i podejmowaniu decyzji. Panu Architektowi winna jestem słowa uznania za atrakcyjny wizualnie projekt, rewelacyjne praktyczne rozwiązania i cierpliwość w dopracowywaniu szczegółów – pozostaję pod ogromnym wrażeniem jego wyczucia kolorów oraz przestrzeni. Profesjonalna ekipa wykonawcza oraz utalentowany stolarz zadbali, aby efekt końcowy był bez zarzutu. Bardzo dobrze moja współpraca układała się z biurem, można było polegać na sprawnej kontroli procesu i finansow.
Opierając się na moich bardzo pozytywnych doświadczeniach – gorąco polecam współpracę z zespołem DD Projekt.

Polecam projektantów z firmy DD projekt przy ul. Krakusa 11 w Krakowie. Projekt został wykonany bardzo sumiennie i z uwagą na detale. Współpraca podczas tworzenia projektu była bardzo dobra, mimo dużej różnicy czasowej (7 godzin) pomiędzy lokalizacją biura projektowego a moim miejscem zamieszkania, nie było problemu z komunikacją i znalezieniem pasującego dla wszystkim czasu na wideo spotkania. Podczas spotkań projektowych mogłem zawsze liczyć na rzetelną i rzeczową pomoc techniczną, rad odnośnie praktycznej aranżacji wnętrza, a jednocześnie sugestii co do zastosowania rozwiązań i materiałów w rozsądnych cenach.
Piotr Jan Kucharski

REFERENCJE

Powierzyliśmy firmie DD Projekt zaprojektowanie większości pomieszczeń w domu. Umowę z firmą podpisaliśmy w momencie kiedy nasz dom był na etapie stanu surowego otwartego. Okazało się, że trafiliśmy do DD Projekt już w ostatnim dobrym dla nas momencie. Jak przekazaliśmy informację projektantowi na jakim etapie jesteśmy i na kiedy mamy umówione kolejne ekipy to od razu zaczęli z nami działać, pozwoliło to na ustawieniu okien, zrobieniu instalacji eklektycznej, wodno-kanalizacyjnej już pod projekt finalny. Tak sprawne działanie zaoszczędziło nasze środki finansowe i nerwy. Dzięki szybko zrobionemu projektowi, wykonawcy mieli jasno rozrysowane co mają zrobić, w przypadku wątpliwości dzwoniliśmy do architekta z firmy DD projekt, takie działanie zapobiegło robieniu jakiś dodatkowych poprawek.

Cenimy sobie współpracę z firmą DD Projekt przede wszystkim za:

  • Profesjonalizm,
  • Dokładność,
  • Terminowość,
  • Wyrozumiałość,
  • Wysłuchanie naszych potrzeb, które zostały odtworzone w projekcie.

Tak naprawdę myślę, że najlepszą wizytówką firmy DD Projekt jest to, że kontakt do nich otrzymaliśmy od znajomych, którzy również byli zadowoleni z ich usług, a my polecamy dalej ich usługi.

Małgorzata Kaczmarczyk-Kusior

Referencje

Serdecznie dziękujemy za miłą i owocną współpracę z firmą DD Projekt. Do wykonania powierzyliśmy wykonanie projektu oraz kompleksowe wykończenie mieszkania.
Prace projektowe przebiegały sprawnie, spełniały nasze oczekiwania. Projektant wsłuchał się w nasze inspiracje i doskonale zastosował je w projekcie. Proponował różne rozwiązania ułatwiające funkcjonowanie. W efekcie powstał piękny projekt.
Prace wykończeniowe bezustannie nadzorowane były przez kierownika projektu. Zakres prac obejmował wyburzenia, stawianie nowych ścian działowych, montaż podwieszanych sufitów, całkowite wykonanie instalacji elektrycznych i hydraulicznych. Dodatkowo oddaliśmy w ręce DD Projekt wykonanie mebli na wymiar oraz zamówienia. Dzięki dobrej logistyce wszystkie zakupy materiałów budowlanych i elementów wyposażenia były zawsze na czas co nie powodowało żadnych opóźnień w pracach. Wszelkie wątpliwości lub prace dodatkowe były od razu z nami konsultowane co dawało nam poczucie bezpieczeństwa, że nic nie zostanie zrobione niezgodnie z naszymi oczekiwaniami. W rezultacie mieszkanie wygląda dokładnie jak na przygotowanych wizualizacjach.
Dzięki pomyślnej współpracy oraz pełnemu zaangażowaniu możemy z czystym sumieniem polecić firmę DD Projekt.

Aneta Madejska

REFERENCJE

Wybór firmy do zaprojektowana i wykończenia mieszkania był dla nas wyzwaniem. Mimo, że wybraliśmy wykonawcę znanego na rynku, niestety w trakcie procesu współpracy okazało się , że nie staje on na wysokości zadania, zataja informacje, myli ustalenia, przeciąga proces, prezentuje nonszalancki stosunek do naszego projektu. Co robić? Brnąć dalej z firmą, która miała wykonać pod klucz, z którą mieliśmy się o nic nie martwić a martwimy się w zasadzie o wszystko, bo zaufanie do rzetelności topnieje z każdym kolejnym kontaktem? Byliśmy, mocno zaniepokojeni jak będzie wyglądać dalsza współpraca, skoro na wstępnym etapie ujawniło się tyle nieprawidłowości. Remont miał się rozpocząć lada dzień, mieszkanie odebrane, a my w zasadzie nie mieliśmy wiarygodnego wykonawcy…

DD Projekt – pomyślał mąż. Przecież braliśmy ich pod uwagę na samym początku.

I to była bardzo dobra myśl. Już od pierwszej rozmowy o wykończeniu poczułam, że nasz projekt będzie w końcu odpowiednio zaopiekowany. DD Projekt odpowiedziało na nasze zapytanie last minute i było gotowe do pracy w ciągu miesiąca. Zakres robót rzetelnie ustalony i wyceniony. Zawsze jasna rozmowa o kosztach bez presji, dająca poczucie, że ostatnie słowo należy do inwestora. Klarowna informacja za jakie usługi się płaci. Odpowiednia ilość spotkań na budowie w celu doprecyzowania wymagań. Panowie wykonujący prace bardzo profesjonalni i kulturalni, nie robili „po swojemu”, ale wszystko chcieli ustalić. Dotrzymywanie terminów. Piękne wykonanie. Uczciwe rozliczenie kosztów na koniec. Sprawna obsługa biura w toku procesu.

Nie sposób nie wspomnieć o kierowniku projektu. Pan Mariusz, to po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu: koordynuje, doradza, rzeczywiście angażuje się w projekt pamięta o czym się rozmawia – niby oczywiste, ale gdy doświadczy się innej „koordynacji”, okazuje się, że nie dla wszystkich. Tym bardziej należy docenić ten niewątpliwy atut DD Projekt, jakim jest funkcja kierownika projektu.

To wszystko okraszone po prostu ludzką sympatią podejściem „yes we can” sprawia, że współpraca właśnie z DD Projekt okazało się przyjemnością. Kiedy teraz patrzymy na nasze wykończone mieszkanie, myślę że z sentymentem będziemy wspominać ten projekt, a ja osobiście będę mieć nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie przejść przez proces wykończenia mieszkania wspólnie z DD Projekt, tym razem od samego początku.

Serdecznie dziękujemy

DYPLOM REKOMENDOWANEGO WYKONAWCY FLUGGER

W podziękowaniu za rzetelność, profesionalizm oraz wysoką jakość prac malarsko – dekoracyjnych z wykorzystaniem produktów marki Flugger.

W imieniu Flugger Poland sp.zo.o.

Tomasz Karaban

Prezes Zarządu

Country Manager

REFERENCE

I came across DD Projekt while searching through opinions on interior designers and architects on the Internet. They welcomed me for a talk at their office and while I have had a few meetings with other providers before, they left the best impression in terms of professionalism, transparency and ways of working.

The next positive surprise was that they were not proposing „standard packages” like other companies would for different parts of the apartment with a limited choice when it comes to materials, but an offer that included the whole concept from start to finish, molded to my likes and needs.

What I appreciated from the start was the openness in discussing the next steps tohether with the challenges we might face. As we were going through the steps of the project, I was informed by the Project Manager about the progress and what comes next. Whenever I would call for information, I would always get a prompt reply and on point answers to my questions. As with every important project, there were times we faced challenges, but I felt less stressed and worried knowing that I have the Project Manager’s suport who has been amazing at coordinationg the workforce, proposing alternatives, and finding solutions in difficult situations.

The attention to details is obvious from the approach the company has to its clients and to work. The Project Manager was always making sure he has control over the timeline and resources and that I was happy with the results. He would always think about what can be done better, if there are any risks involved and how to mitigate them. The complete transparency in the way of working helped create a trusting relationship and stood ground for a great collaboration.

The construction workers have been amazing at bringing the project to life. Their attention to detail and the way they worked showed an ucprecedented level of skill, taste, and thoughtfulness both technically an esthetically. The accountant has been a pillar at making sure we coordinate our efforts in terms of orders and invoicing. Her organizational skills and kindness made working wih her so easy.

The quality of work really stands out but what I did not expect was the team to work at such a coordinated and well-established pace. I could see how my flat would change and take shape from one week to the next and how the DD Projekt team would transform an idea info something tangible.

I have to say I made a decision on instinct to work with DD Projekt and it was the best decision I could have made. I wholeheartedly recommend the company for their trustworthiness, honesty, involvement and the quality of the work they do.

Laura Cojocaru

Referencje

Zleciliśmy wykończenie naszego domu pod Krakowem firmie DD Projekt.

Na początku było to wykończenie kotłowni i dość dużego garażu. Następnie w domu zostały kompleksowo wykończone 2 łazienki (efekt końcowy powalający), filizowanie pralni, kuchni, spiżarni i części wspólnych.

Firma DD Projekt wykonała również̇ około 50 m2 sufitów podwieszanych z wnękami na lampy, inne prace gk, szpachlowanie i staranne malowanie.

Prace wykończeniowe przebiegły sprawnie. Kontakt z kierownikiem projektu oraz ekipą był w przyjaznej i miłej atmosferze, często wykonywane były prace dodatkowe, które zgłaszaliśmy w między czasie. Zaproponowano nam kilka cennych rozwiązań technicznych, pamiętając o realizacji projektu i o zasadach sztuki budowlanej. Prace zostały wykonane ze wzorową wprost starannością̨ dbając o czystość́ w domu.

Firma DD Projekt zadbała także o zamówienie materiałów budowlanych, jak również o montaż kabin prysznicowych, luster, przeszkleń, co z pewnością̨ zaoszczędziło nam dużo czasu i nerwów.

Na każdym etapie prac zespół DD Projekt cechował profesjonalizm oraz kontakt z klientem.

Wszystkie prace wykonane były zgodnie z założonym harmonogramem, na czym bardzo nam zależało.

Bardzo dziękujemy za super współpracę i zdecydowanie polecamy firmę DD Projekt.

Z poważeniem

Małgorzata i Michał Czupryna

Kraków 26.04.2022r.

Referencje

Powierzyłem firmie DD Projekt zaprojektowanie i kompleksowe wykończenie mojego mieszkania w Krakowie. Na każdym etapie prac zespół DD Projekt cechował profesjonalizm oraz doskonały kontakt z klientem.

Bardzo doceniam pracę z panią projektantką, która pomogła optymalnie zaaranżować przestrzeń, uwzględniając wszelkie wymagania oraz proponując własne interesujące rozwiązania. Zadbała zarówno o funkcjonalność jak i walory wizualne mieszkania, dzięki stałemu kontaktowi szybko udało się osiągnąć oczekiwany rezultat.

Prace wykończeniowe rozpoczęły się niezwłocznie po zakończeniu projektu i przebiegły sprawnie. Jakiekolwiek wątpliwości były wyjaśniane na bieżąco z kierownikiem projektu, który zadbał o wykonanie remontu zgodnie z projektem i zasadami sztuki budowlanej. Naszą współpracę oceniam bardzo pozytywnie, kierownik projektu zaproponował kilka cennych rozwiązań technicznych i czuwał nad każdym etapem prac.

Firma DD Projekt zadbała także o zamówienia materiałów i elementów wyposażenia, jak również o zrealizowanie prac stolarskich, co z pewnością zaoszczędziło mi dużo czasu i nerwów.

Wszystkie prace wykonane były zgodnie z założonym harmonogramem.

Bardzo dziękuję za udaną współpracę, zdecydowanie polecam firmę DD Projekt.

Krzysztof Gądek

Kraków, 28.03.2022

Serdecznie dziękuję firmie DDProjekt za wykonanie prac wykończeniowych mieszkania oraz wszystkim zaangażowanym w wszelakie prace z tym związane.

Duże podziękowania dla kierownika projektu, który już od samego początku, to jest odbioru mieszkania od dewelopera podszedł do projektu jeszcze w zalążku bardzo sumiennie. Jest osobą bardzo komunikatywną przez co kontakt z Nim był konkretny i klarowny. Wymiana informacji odbywała się błyskawicznie co miało wpływ na szybkie podejmowanie decyzji co wiązało się z tym, że prace wykonawcze przebiegały w miarę ustalonych terminów. Efekt końcowy jest dla mnie bardzo zadowalający przez co jestem w stanie stwierdzić, że kierownik bardzo dobrze koordynował prace przeprowadzane na mieszkaniu.

Z tego miejsca podziękowania należą się również ekipie, która wykonała prace wykończeniowe oraz stolarskie.

Podziękować także chciałbym projektantowi. Bez jego wysiłku projektowego ten efekt nie byłby na pewno taki zadowalający. Jest On również osobą bardzo kontaktową, bardzo szybko zrozumiał nasz styl i oczekiwania (moje oraz żony). Jego pomysły oraz aranżację trafiały w nasze gusta, był również otwarty na nasze sugestie oraz inspiracje i doskonale potrafił je przenieść na projekt, to co pojawiało się w naszych głowach szybko znajdowało się na wizualizacjach.  Mogę stwierdzić, że wspólnie stworzyliśmy całkiem oryginalną aranżację oraz wystrój mieszkania.

Z wyrazami szacunku

Hubert

Certyfikat
Piękna wiadomość dla nas i dla naszych klientów, którzy nam zaufali i zaufają. To dla nas wielkie wyróżnienie, po długim okresie certyfikacji, szkoleniach i warsztatach, mamy to! DD Projekt, autoryzowaną firmą renomowanego producenta materiału budowlanego – Atlas.
ATLAS sp.zo.o. potwierdza, że pracownicy DD Projekt sp.zo.o. posiadają wiedzę i doświadczenie w zakresie stosowania produktów i technologii ATLAS w pracach glazurniczych.

Kraków 21.02.2022 r.

REFERENCJE

Szanowni Państwo,

Etap projektowania naszego mieszkania właśnie dobiegł końca.

Projektant DD Projekt towarzyszył nam już na etapie zmian lokatorskich. Po kilkumiesięcznej przerwie spożytkowanej na gromadzeniu inspiracji, rozpoczęliśmy pracę nad docelowym designem. Osiągnęliśmy efekt „wow!”

Wszystkim, którzy stoją przed wyborem firmy projektowej, z czystym sumieniem polecam DD Projekt. Projektant przez cały okres naszej współpracy spisywał się na medal. To niespotykanie cierpliwa persona, która nigdy nie dała odczuć frustracji z powodu zmieniającej się kolejny raz koncepcji inwestora.

Dzięki Projektantowi  DD Projekt, poznaliśmy wiele rozwiązań, o których wcześniej nie słyszeliśmy. Projektant DD Projekt z niezwykłą cierpliwością odpowiadał na nasze wątpliwości i pytania, szukając idealnego rozwiązania.

Przed nami etap realizacji – z wypiekami na twarzy czekamy na efekt końcowy, aby na żywo zobaczyć to, co widzimy na wizualizacjach.

Bardzo dziękujemy za zaoszczędzony czas, spokojną głowę i świetnie zaplanowaną realizację.

Po wszystkim zapraszamy na kawę!

Z poważaniem,

Dominika Szymczykowska

REFERENCJE

Miałam przyjemność korzystać z usług firmy DD Projekt przy tworzeniu projektu mojego mieszkania. Jest to moja pierwsza styczność z pracą projektanta i muszę powiedzieć, że współpraca z firmą DD Projekt spełniła moje oczekiwania.

Polecam projektantów z firmy DD Projekt ze względu na ich profesjonalizm, zaangażowania i szybki kontakt.

Pomimo, że moje wymagania funkcjonalne i estetyczne były wysokie, projektantom udało się zrozumieć mój styl i potrzeby. Zaproponowano mi rozwiązania, do których nie udałoby mi się dojść samej.

Panowie z pomysłowością, wielką cierpliwością i otwartością odpowiedzieli na pytania, doradzili w trudnych sytuacjach i zaproponowali dobre rozwiązania.

Dokumentacja techniczna została opracowana bardzo rzetelnie i szczegółowo. Jestem zadowolona ze współpracy.

Z dużą przyjemnością chciałabym polecić DD Projekt jako firmę najwyższej jakości.

Magda Cojocaru

Szanowni Państwo,

Na prośbę firmy DD Projekt o „kilka ciepłych słów” o etapie projektowania przedstawiam swoje spostrzeżenia:

Bardzo żałuję, że zakończyliśmy już etap projektowania mojego mieszkania.

Żałuję,  że nie mam kilku pokoi więcej (lub całego domu), bo proces „udomawiania” pustych ścian jest po prostu cudowny.

Żałuję, że nie mogę już dręczyć Projektanta dziwnymi pytaniami i własnymi przemyśleniami w zamian otrzymując anielski spokój, cierpliwość i wyrozumiałość.

Żałuję, że nie dostaję już sygnałów, że kolejne projekty i wizualizacje są dostępne na dysku – za każdym razem czułam się jak małe dziecko rozpakowujące wielkie pudło z czerwoną kokardą. I za każdym razem zawartość pudła była coraz lepsza!

Każdemu, kto się waha i zastanawia, czy to dobry pomysł – serdecznie polecam i namawiam by powierzyć swoją przestrzeń w dobre ręce, poświęcić trochę czasu i energii na dopracowanie szczegółów i korzystać z wiedzy i doświadczenia zawodowców z DD Projekt.

Kinga Wartnik

Referencje

Powierzyliśmy firmie DD Projekt prace projektowe. Wszystkie zadania podjęte przez biuro projektowe zostały przeprowadzone w sposób kompleksowy i rzetelny. Projektanci profesjonalnie sprawowali powierzone zadania. Fachowa wiedza i dyspozycyjność pozwalają nam zarekomendować firmę DD projekt jako solidnego i wiarygodnego partnera.

 

Kraków 28.01.2022

Referencje

Polecam projektantów z firmy DD Projekt z siedzibą w Krakowie ze względu na ich wysokie wyczucie estetyki, profesionalizm, zaangażowanie i bardzo dobry kontakt. Potrafili wysłuchać moich oczekiwań i z kilku wskazówek stworzyć spójny, atrakcyjny i funkcjonalny projekt całego mieszkania. Dokumentacja techniczna została opracowana bardzo rzetelnie i szczegółowa. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Z poważaniem

Paweł Radwan

Kraków 27.01.2022

Referencje

Remont generalny mieszkania nigdy nie jest przyjemny. Proces jest bardzo stresujący, długi, kosztowny  – a efekty często nie zachwycają.

Musimy zaufać nieznanej ekipie, powierzyć jej spore oszczędności I pilnować by wykonali swoją pracę dobrze, zgodnie z naszym zamysłem I harmonogramem. Nie zawsze też mamy czas i wiedzę, aby dobrze przypilnować prac.

Rozmawiając z kolejnymi potencjalnymi wykonawcami długo nie miałem kogo wybrać. Aż do chwil kiedy w mieszkaniu zjawił się Pan Mariusz ze swoją pozytywną energią i przedstawił ofertę DD Projekt. Przekonała mnie jedna szczera, konkretna rozmowa. Bardzo się cieszę, że zaufałem wtedy Panu Mariuszowi. Patrząc z perspektywy czasu decyzja, żeby powierzyć projekt i wykonanie firmie DD Projekt była jedną z najlepszych decyzji jakie kiedykolwiek podjąłem. Mogę potwierdzić że remont z DD Projekt jest najwyższej jakości pod każdym względem.

Do samych prac projektowych byłem nastawiony dość negatywnie. Nie sądziłem, że coś będziemy zmieniać. Wydawało mi się, że nie da się wymyślić nic ciekawszego niż wcześniejszy układ. Jednak prace projektowe z Panem Grzegorzem okazały się bardzo owocne. Pomimo, że nasze wymagania funkcjonalne były bardzo wysokie, Panu Grzegorzowi udało się połączyć funkcjonalność z estetyką. Podpowiedział wiele ciekawych rozwiązań, umożliwił jeszcze lepsze wykorzystanie dostępnego metrażu i bardzo trafnie doradził w kwestii wyboru wyposażenia.

Jednak dopiero kiedy Pan Mariusz wraz z Panem Michałem i Panem Tomkiem rozpoczęli realizację projektu – zrozumiałem w pełni jak wyjątkową firmą jest DD Projekt. Można powiedzieć, że mój podziw dla firmy rósł z dnia na dzień i tygodnia na tydzień. Nie tylko prace wykonywane były z ogromną starannością, precyzją i profesjonalizmem. Wszelkie moje uwagi i dodatkowe prośby uwzględniane były na bieżąco. Zdarzało się, że prosiłem o coś nie do końca przemyślanego. Panowie Michał i Tomek zawsze z cierpliwością tłumaczyli możliwe problemy wynikające z moich pomysłów i podpowiadali jak zrobić coś inaczej. Gdziekolwiek w projekcie było coś nie do końca przemyślane – podpowiadali możliwe rozwiązania.

A wszystko to w niezwykle sympatycznej atmosferze. Byłem bardzo zaskoczony kiedy Panowie sami zgłaszali, że coś drobnego im nie wyszło idealnie, pokazywali gdzie i tłumaczyli kiedy i jak to poprawią. Wielu z tych rzeczy nigdy bym nie zauważył. Wszystkie moje obawy co do remontu zniknęły. Jestem zaskoczony jak bardzo DD Projekt na pierwszym miejscu stawia na uczciwość, jakość wykonania, zadowolenie inwestora i szukanie najlepszych rozwiązań. Tak – wszystko to na równi na pierwszym miejscu! Każdy pracownik DD Projekt z jakim rozmawiałem był nie tylko wysokiej klasy fachowcem, ale również bardzo sympatycznym człowiekiem. Nie mam pojęcia skąd tylu świetnych ludzi w jednej firmie! Cały czas miałem poczucie że mój remont jest dla nich wyjątkowy i każdy pracownik jest w niego w pełni zaangażowany. A przecież to tylko jeden z ich wielu projektów. Prace budowlano remontowe to sytuacja w której co chwilę pojawiają się nowe nieprzewidziane wcześniej sytuacje. Awaria windy, uszkodzona dostawa, choroba pracownika. Rozwiązując pozornie nierozwiązywalne problemy Pan Mariusz wielokrotnie udowodnił mi, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Wielokrotnie przewyższył moje oczekiwania. Moje oczekiwania przerósł również ostateczny efekt wszystkich prac – piękne i bardzo funkcjonalne mieszkanie.

Z dużą przyjemnością chciałbym polecić DD Projekt jako firmę absolutnie najwyższej jakości. Jeśli kiedykolwiek będę potrzebował zrobić remont lub wykończenie mieszkania na pewno ustawię się w kolejce do DD Projekt.

Gratuluje serdecznie wspaniałej firmy, wspaniałych pracowników I cieszę się że mogłem być Państwa klientem.

Maciej D.

DD Projekt dołączyło do elitarnego grona laureatów – Firma polecana przez klientów w województwie małopolskim.
Pragniemy złożyć wyrazy uznania dla Pana Klaudiusza Durmały za ogromne zaangażowanie, profesionalizm i znakomitą organizację pracy firmy.
Tym samym zaświadczamy, iż firma DD Projekt dołączyła do elitarnego grona laureatów plebiscytu ”Firma polecana przez klientów” w województwie małopolskim.

Kraków, 5.12.2021

REFERENCJE

Mieliśmy przyjemność korzystać z usług firmy DD Projekt przy tworzeniu projektu naszego nowego mieszkania oraz przy realizacji tego projektu. Prace obejmowały odbiór mieszkania w stanie deweloperskim, gładzie, malowanie, wykonanie przedścianek, obniżanych sufitów, zmiany w instalacji elektrycznej, podpięcie do klimatyzacji, wykończenie balkonu, prace stolarskie oraz kompleksowe wykończenie łazienki w tym prace fliziarskie, hydrauliczne i wiele innych. Firma odznaczała się wysokim profesjonalizmem już od pierwszego kontaktu i utrzymała ten poziom aż do zakończenia prac.

Szczególne podziękowania chcieliśmy skierować do Pana Grzegorza, który przygotował projekt całego mieszkania. Była to nasza pierwsza styczność z pracą projektanta więc mieliśmy obawy czy projekt spełni nasze oczekiwania. Spełnił a nawet je przewyższył, pieniądze wydane na projekt były najlepiej wydanymi w toku wykańczania mieszkania. Pan Grzegorz ze swoim zespołem stworzył wnętrza, które czujemy, że są bardzo “nasze” ale bez jego udziału mieszkanie nigdy nie miałoby takiego kształtu jak obecnie. Projektantom udało się połączyć dwie różne wizje i gusta, dzięki pomysłowości i otwartości na nasze pomysły stworzone zostało mieszkanie, które ma wszystko o czym marzyliśmy i równocześnie ma potencjał na przyszłe ewentualne zmiany przeznaczenia poszczególnych pomieszczeń. Nie jesteśmy w stanie oszacować jak dużo czasu zaoszczędziliśmy dzięki pracy projektantów, wyjazdy do sklepów były przyjemnością a rozwiązania, które pierwotnie widzieliśmy w katalogach fantastycznie sprawdzają się w naszym mieszkaniu i bez Pana Grzegorza nigdy nie mielibyśmy odwagi się na nie zdecydować.

Wszystko pięknie wygląda na projekcie, ale kluczowe jest jego wykonanie. Również tutaj jesteśmy bardzo zadowoleni, efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Od początku współpracy zaufaliśmy firmie DD Projekt, oddaliśmy klucze i pojechaliśmy na wakacje. Nie mamy doświadczenia i wiedzy w dziedzinie budowania i wykańczania mieszkań, nie chcieliśmy również mierzyć się z koordynacją poszczególnych prac ani tym bardziej ich odbiorów, wszystkim tym świetnie zajął się Pan Mariusz, dla nas została tylko przyjemność oglądania poszczególnych etapów realizacji. Chcielibyśmy bardzo podziękować Panu Mariuszowi za świetne podejście do klienta, zaangażowanie i konkretną komunikację, a przede wszystkim za inteligentne podejście do realizacji – nie byliśmy bombardowani masą zbędnych pytań, a jednocześnie nie było żadnego problemu, żeby zmienić coś już na etapie realizacji. Pan Mariusz wychodził naprzeciw naszym oczekiwaniom, wyłapywał kwestie, które mogłyby być problematyczne i wprowadzał sprawdzone rozwiązania, z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Odbiór mieszkania na końcu realizacji był przyjemnością a wszystkie prace zostały przeprowadzone z najwyższą starannością.

Współpracę z firmą DD Projekt oceniamy bardzo pozytywnie, w przyszłości jeśli będziemy wykańczać kolejne mieszkanie lub dom z pewnością ponownie skorzystamy z ich usług.

Joanna Muzyk, Jakub Muzyk

 

REFERENCJE

W okresie luty – październik 2021 roku Firma DD Projekt świadczyła usługi projektowe oraz budowlane w moim mieszkaniu w Krakowie. Nadzór i kierownictwo całego przedsięwzięcia sprawiał Pan Mariusz.

Jestem zadowolony z wykonanych usług oraz ogólnym podejściem do pracy Firmy DD Projekt, a w szczególności Pana Mariusza. Chciałbym podkreślić jego wyjątkowe umiejętności i charakterystyki zawodowej.

Polecam Firmę DD Projekt oraz Pana Mariusza jako koordynatora wszelkiego rodzaju prac projektowych i budowlanych.

Życzę Firmie dalszego rozwoju i osiągnięcia kolejnych sukcesów.

Kraków, 26.11.2021                                                                                                  Artsiom Ryzhkou

Trzy projekty, trzy mieszkania, pod klucz, od projektu poprzez zakupy, wykończenie i meble. A to wszystko dla bardzo wymagających klientów, lekarzy z Krakowa. Pięknie dziękujemy za niezwykłe referencje, docenienie naszej pracy, jest nam niezmiernie miło!

REKOMENDACJA
Serdecznie dziękuję za perfekcyjną współpracę z firmą DD Projekt. Widząc profesjonalizm oraz zaangażowanie w wykonywaną pracą zdecydowałam się oddać do przygotowania pod klucz trzy mieszkania jednocześnie.
Współpracujące ekipy doskonale sobie poradziły z każdym wyzwaniem. Mieszkania były w stanie deweloperskim, zatem zostały wykonane wszystkie wymagane prace wykończeniowe: wstawianie ścian działowych, kompleksowe wykonanie instalacji hydraulicznych, elektrycznych, prace wykończeniowe, łazienki czy też na końcu dekoratorskie. Solidnie zamontowano wszystkie elementy wyposażenia, armatury, lamp oraz meble. Dobrano także dodatki i detale nadające niepowtarzalny wystrój każdego z trzech mieszkań.
Duże doświadczenie posiadane przez projektantów DD Projekt pozwoliło przygotować i zrealizować profesjonalne i praktyczne projekty naszych mieszkań. Firma dołożyła wszelkich starań, by zachować zgodność z założeniami. W szczególności dziękuję kierownikowi projektu, przez cały okres trwania prac zapewnił profesjonalną kontrolę jakości, kontakt, przepływ informacji między specjalistami i informował o postępach prac. Jego duże doświadczenie pozwoliło zorganizować w pełni profesjonalny sposób wszystkie etapy prac oraz zapewnił, że całokształt na wszystkich poziomach działania przebiegał bez najmniejszego zarzutu. Cały proces wymagał zaangażowania dziesiątek specjalistów oraz dopilnowania dostarczenia dziesiątek elementów na każde z mieszkań, a to wszystko zostało skoordynowane przez logistykę DD Projekt. Została zapewniona świetna koordynacja każdego projektu także za całokształt należą się gromkie brawa oraz z czystym sumieniem polecam cały zespół DD Projekt.
Agnieszka Słowik
Maciej Małecki
Orły Branży Budowlanej 2021 roku
Właśnie przyszła do nas bardzo miła niespodzianka i to na zakończenie roku – Orły Budowlane 2021 – to CZWARTY ROK z rzędu, to dla nas ogromne wyróżnienie, zaszczyt, radość i miłe zakończenie roku.
Orły Branży Budowlanej 2021 roku. Dyplom przyznany DD Projekt, za osiągniecie statusu laureata w miejscowości Kraków.
Dziękujemy !

Dzień dobry,

Oczywiście bardzo chętnie podzielę się opinią. Przede wszystkim bardzo podobało mi się jak szybko po rozpoczęciu etapu projektowania dostałem termin pierwszego spotkania na którym architekt pokazał mi szkic w zasadzie gotowego mieszkania. Miałem możliwość omówienia z nim każdego pomieszczenia i wprowadzenia poprawek, a niedługo później pojawiły się pierwsze wizualizacje. Co do samych zmian projektant był bardzo otwarty na sugestie i po chwili rozmowy sam proponował konkretne rozwiązania, które świetnie wpisywały się w klimat mieszkania i mój gust. Prace postępowały sprawnie, nie było problemów z komunikacją. Jestem bardzo zadowolony z całego procesu no i, co najważniejsze, zachwycony efektem końcowym.

Pozdrawiam,

Dawid Szmigielski

Rekomendacje

DD Projekt nadzorowało remont mieszkania od etapu projektu, przez wizualizacje, prace remontowe, prace wykończeniowe aż po prace meblarskie skończywszy. Mieszkanie oraz wszystkie elementy wyglądają zgodnie z zamysłem klienta. Projektant potrafił wyciągnąć rewelacyjne pomysły, nawet jak zamawiający nie są do końca zdecydowani i pewni. Pomimo poślizgu czasowego, efekt końcowy był zachwycający.

Co do wykonania, wszystkie elementy wyposażenia od armatury przez meble zostały solidnie wykonane oraz zamontowane. Firma dołożyła wszelkich starań, by zachować zgodność na przykład w oprawach elektrycznych oraz dodatków w łazience.

Z tego miejsca chciałbym również podziękować panu Mariuszowi, który nadzorował etap realizacji. Jako kierownik prac wykończeniowych informował na bieżąco o postępach, a także dokonywał niemożliwego w kontakcie z zewnętrznymi producentami materiałów, ceramiki oraz armatury. Był też otwarty na zmianę koncepcji na końcowym etapie realizacji. Ostatniego dnia po pracach meblarskich osobiście zajął się poprawkami malarskimi.

Właśnie takim oddaniem charakteryzują się pracownicy DD Projekt. Z przyjemnością mogę polecić współpracę z DD Projekt.

Z poważaniem

Krzysztof Waniak

List referencyjny dla firmy DD Projekt

Dzięki aktywnej współpracy, zaangażowaniu i wykonaniu powierzonych prac mogę z pełną odpowiedzialnością polecić usługi świadczone przez firmę DD Projekt w moim biurze w Krakowie.

Prace przebiegały sprawnie, co zawdzięczam w dużej mierze kierownikowi projektu, który czuwał nad całym przedsięwzięciem na mojej inwestycji. Przede wszystkim należy podkreślić dużą inicjatywę w doradztwie w kwestiach technicznych, dbałość o detale i harmonogram.

Cały zakres robót został wykonany w pełni profesjonalnie, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej. Dlatego w związku z kompleksową oraz najwyższym poziomem świadczonych usług szczerze rekomenduję firmę DD Projekt jako solidnego i wiarygodnego wykonawcę.

Multimed Sp.zo.o.

Agnieszka Słowik                                                         Kraków 23 lipca 2021

Maciej Małecki

 

DD Projekt

 

Uprzejmie dziękuję za dotychczasową współpracę z kierownikiem projektu oraz pozostałymi pracownikami Państwa firmy.

Chcemy podkreślić bardzo wysoką jakość oraz terminowe wykonywanie wszystkich podejmowanych prac.

List referencyjny dla firmy DD Projekt

Dzięki aktywnej współpracy, zaangażowaniu i wykonaniu powierzonych prac mogę z pełną odpowiedzialnością polecić usługi świadczone przez firmę DD Projekt w moim biurze o powierzchni 95 m2 w Krakowie.

Zakres prac obejmował:

– wyburzenia, ścianki działowe gk, sufity podwieszane, malowanie natryskowe ścian i sufitu

– dostawa i montaż hartowanych przeszkleń wydzielających pomieszczenia biura

– instalacja elektryczna, teletechniczna, alarmowa, dostawa i montaż oświetlenia

– wykonanie żywicy poliuretanowej, dostawa i montaż paneli winylowych

– wykonanie sufitów napinanych

Prace przebiegały sprawnie, co zawdzięczam w dużej mierze kierownikowi projektu, który czuwał nad całym przedsięwzięciem na mojej inwestycji. Przede wszystkim należy podkreślić dużą inicjatywę w doradztwie w kwestiach technicznych, dbałości o detale i harmonogram. Kierownik z pasją dzielił się swoimi sugestiami.

Cały zakres robót został wykonany w pełni profesjonalnie, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej. Dlatego w związku z kompleksowością oraz najwyższym poziomem świadczonych usług szczerze rekomenduję firmę DD Projekt jako solidnego i wiarygodnego wykonawcę.

Dziękujemy! Tytuł ”Najlepsi 2021 w Krakowie”, ponownie należy do DD Projekt. Najlepsi 2021 wśród Specjalistów od Remontów Mieszkań w Krakowie.
Z dumą reprezentujemy jednego z najlepiej ocenianych profesjonalistów w pięknym mieście Kraków !

Hello DD team,

We would like to say big thank you to your architect Grzegorz. We are sorry for sharing feedback so late, we were swamped in the moving process.

Grzegorz has prepared a wonderful project for us. It was an absolute pleasure to work with him. Not only did he propose multiple solutions for every room, but also was very polite, really listened for what we wanted and showed us caveats that we would never have found without him. Grzegorz showed an incredible level of attention to details which makes an apartment really convenient to live in.

Grzegorz helped us to select all necessary materials and overall made the process of renovation as smooth and pleasant as possible.

We would like to thank him for all his time, work and recommendations. It was a pleasure to work with him! We do really recommend him!

Kind regards,

Krystsina and Anton 🙂

List referencyjny dla firmy DD Projekt

Skorzystałam z usług firmy DD Projekt przy kompleksowym remoncie domu jednorodzinnego. Otrzymałam profesjonalną pomoc zarówno od głównego architekta Pana Grzegorza Klicha, który zaprojektował i zaaranżował wszystkie pomieszczenia, uwzględniając nasze potrzeby i podpowiadając różne rozwiązania, które ułatwiają nam teraz funkcjonowanie, od koordynatora budowy, Pana Marcina Markiewskiego, który pomagał w sprawach organizacyjnych i dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem w trudnych sytuacjach, które w przy remoncie starego domu, zawsze się pojawiają, jak również od Pań z biura DD Projekt, od których dostaliśmy pomoc m.in. przy zamawianiu materiałów budowlanych czy elementów wyposażenia.

Prace zostały wykonane zgodnie z projektem i harmonogramem.

Współprace z DD Projekt oceniam pozytywnie i polecam wszystkim planującym remont domu lub mieszkania.

W.Najder

Orły Branży Budowlanej 2020 roku
Właśnie przyszła do nas bardzo miła niespodzianka i to na zakończenie roku. Rok ten był dla nas pełen covidowych wyzwań, a mimo to – Orły Budowlane 2020 – to TRZECI ROK z rzędu, to dla nas ogromne wyróżnienie, zaszczyt, radość i miłe zakończenie roku.
Orły Branży Budowlanej 2020 roku. Dyplom przyznany DD Projekt, za osiągniecie statusu laureata w miejscowości Kraków.
Dziękujemy !

Rekomendacja

Chciałam z ogromną przyjemnością zarekomendować i pozytywnie zrecenzować pracę architekta z pracowni DD Projekt.

Nasza współpraca polegała na stworzeniu wnętrza łazienki. Pomieszczenie było dość trudne do aranżacji – łazienka na poddaszu z wieloma skosami. Byłam pełna obaw czy wszystkie nasze pomysły zostaną zrealizowane, ale jak się szybko okazało w łazience znalazło się miejsce na wszystko o czym marzyliśmy.  Pan projektant doskonale zrozumiał nasze potrzeby i oczekiwania już na początkowym etapie projektowania. W efekcie powstał projekt pięknego i funkcjonalnego pomieszczenia, którego już nie mogę się doczekać realizacji. Na pewno gdy będę w przyszłości potrzebować zaprojektowania wnętrza zwrócę się ponownie do firmy DD projekt.

Z poważaniem,

Karolina i Łukasz

Referencje dla Projektantów firmy DD Projekt w Krakowie

Projektanci z firmy DD Projekt przez cały czas naszej współpracy wykazywali się profesjonalizmem najwyższej jakości, solidnym podejściem, pełnym zaangażowaniem, kreatywnością, gotowością reagowania na nasze oczekiwania.

W dynamicznej interakcji pochyliliśmy się razem nad projektami wnętrz naszego mieszkania. Odbywaliśmy też wspólne wizyty w sklepach w celu doboru odpowiednich materiałów.

Mieliśmy wielką satysfakcję ze współpracy w formule częstych konsultacji, których efektem były przemyślane rozwiązania, precyzyjne opracowane rzuty i powiązane z nimi wizualizacje. Ujmująca była stała gotowość Projektantów do kontaktu z nami. Dokładali wszystkich starań, aby poznać nasze gusta i potrzeby. W efekcie zaprojektowali nam nowoczesne, eleganckie i funkcjonalne mieszkanie naszych marzeń.

Wszystkim podążającym do realizacji swoich marzeń o takim właśnie mieszkaniu serdecznie polecamy Projektantów z firmy DD Projekt.

 Rekomendacja
Z przyjemnością możemy zarekomendować projektantów z firmy DD Projekt.
Duże doświadczenie posiadane przez Projektantów pozwoliło im zrealizować fantastyczny projekt naszego mieszkania, składającego się z salonu z aneksem, sypialni, łazienki, garderoby i przedpokoju.
Nasze preferencje zostały uwzględnione, a gdy było to konieczne, były one skontrowane świetnymi propozycjami Projektantów. Panowie doskonale trafili w nasz gust i w zasadzie większość zaproponowanych pomysłów przypadło nam do gustu. Wszystko zostało wykonane bardzo starannie, dokładnie i terminowo.
Zdecydowanie polecamy Projektantów DD Projekt!
Z poważaniem,
Kevin Słomka
Katarzyna Frankiewicz-Słomka

REFERENCJE
dla firmy:

DD Projekt

Chciałabym serdecznie polecić firmę remontowo-budowlaną DD Projekt wszystkim, którzy planują remont mieszkania na własny użytek lub inwestycję w Krakowie.

Cały zespół DD wykazywał się dużym profesjonalizmem i dobrymi sugestiami w rozwiązaniu problemów – niespodzianek napotkanych przy realizacji projektu.
Kontakt z biurem i managerem projektu był zawsze uprzejmy i bezproblemowy, co nie ukrywam oszczędziło mi dużo stresu, w związku z tym, że na stałe nie przebywam w mieście.

Projekt obejmował pracę budowlano wykonawcze we wszystkich branżach (architektonicznej, konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej) a efekt końcowy przerósł moje oczekiwania!!!

Iwona Zietara

Referencje

W ramach współpracy z projektantami DD Projekt został opracowany projekt aranżacji oraz wizualizacje mieszkania o powierzchni 62m2. Dzięki ich dużemu doświadczeniu oraz wiedzy projekt przewyższył wszystkie nasze wyobrażenia dotyczące przyszłego wyglądu naszego mieszkania. Bardzo dużym plusem współpracy był stały kontakt z projektantami. Co więcej, wszystkie nasze wątpliwości oraz uwagi były uwzględniane i rozwiązywane na bieżąco.

Serdecznie polecamy projektantów DD Projekt.

Monika Pawlik-Niedźwiecka

Kraków 9.08.2020

Wiosną 2020 firma D&D Projekt wykonała generalny remont łazienki, WC oraz korytarza. Zakres prac obejmował całkowitą wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej, filizowanie łazienki, toalety, instalowanie elementów ich wyposażenia.

Ponadto firma zajmowała się remontem korytarza (inwestycja w tzw. „wielkiej płycie”),w  którym niezbędne było wyrównanie ścian i sufitu tak aby nadać pomieszczeniu współczesnego standardu. Projekt był wykonywany i koordynowany zgodnie z ustaleniami a ewentualne poprawki naprawiane niezwłocznie.

Bazując na moich doświadczeniach mogę polecić firmę D&D Projekt do wykonania prac remontowych.

Referencje

Niniejszym rekomenduję firmę DD Projekt, której zleciłem realizację projektu adaptacji lokalu.

Firma DD Projekt powierzyłem realizację adaptacji lokalu użytkowego na lokal mieszkalny. Zakres prac obejmował:

-wyburzenia

– stawianie ścian działowych

– kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznej

– kompleksowe wykończenie wnętrz, zgodnie z projektem

Współpraca, pomimo pandemii, przebiegała sprawnie i rzetelnie. Jakość wykonanych prac nie budzi żadnych zastrzeżeń i zostały one wykonane zgodnie z oczekiwaniami. Gorąco rekomenduję koordynatora Pana Marcina Markiewskiego, który swoją wiedzą i zaangażowaniem sprawił, że proces realizacji przebiegł bez większych zakłóceń.

Dzień dobry,

Zwyczajne polecenie tej firmy to za mało. Remont z DD Projekt to jak podróż maszyną czasu: jednego dnia widzisz gołe, betonowe ściany, a następnego jest gładź, kolor, panele – włączniki światła aż migają z zadowolenia. Różni ludzie do nas przychodzą, ale absolutnie każdy od progu pieje z zachwytu: „Panie, kto to Panu tak zrobił!”. Bo to był remont błyskawiczny i bezproblemowy. Mimo że przypadł na trudny dla segmentu budowlanego czas, czas pandemii i długich dostaw, to u nas wszystko się udało. Każda ekipa była profesjonalna, wszyscy niezwykle mili, stąd z głębi serca i z sofy w nowym, wyremontowanym pokoju ich polecam.

Firma DD Projekt z Krakowa z siedzibą na ul. Krakusa 11 wykonała projekt oraz remont kuchni wraz z niezbędnymi przeróbkami instalacji elektrycznej, wodnej oraz wodnokanalizacyjnej.

Wykonane prace są zgodne z moimi oczekiwaniami i zostały przeprowadzone zgodnie z projektem. Prace remontowe zostały wykonane bardzo starannie w terminie nieznacznie wydłużonym z powodu panującej epidemii. Współpraca zarówno z koordynatorem jak i właścicielem firmy przebiegała bardzo dobrze.

 

Z poważaniem:

Dr inż. Marek Łagoda

EUROPEJSKA FIRMA FAIR PLAY 2020. Laureat tytułu EFFP w ramach programu CIRF, spełnił wszelkie kryteria wymagane regulaminem, gdzie wykazał się polityką biznesową ukierunkowaną na strategię wzrostu Unii Europejskiej określoną w programie ‘’EUROPA 2020’’ oraz legitymuje się wysokim zaufaniem kontrahentów i klientów.

FIRMA KTÓREJ WARTO ZAUFAĆ.

Niniejszym rekomenduję firmę DD Projekt, której zleciłem projekt adaptacji lokalu.

Projektant DD Projekt jest autorem koncepcji adaptacji lokalu użytkowego na mieszkalny.

W zakres prac powierzonych firmie wchodziło:

– stworzenie koncepcji układu pomieszczeń,

– stworzenie koncepcji aranżacji wnętrza,

– przygotowanie układu instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz elektrycznych.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z architektem Panem Grzegorzem Klichem. Ogromna wiedza, kreatywność oraz dobra komunikacja sprawiły, że cały proces przebiegał szybko i sprawnie. Projekt uwzględniał moje sugestie i został wykonany z należytą starannością, a efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania. Opracowana dokumentacja miała charakter kompleksowy, zawierała wymagane uzgodnienia i była oddana w uzgodnionym wcześniej terminie.

Firma DD Projekt została mi polecona przez znajomego, który korzystał już z jej usług.

Byłem zainteresowany kompleksową usługą, projekt i wykonanie. Jestem bardzo zadowolony z fazy projektowej, gdzie projektant wykazywał się dużą pomysłowością rozwiązań, przy zachowaniu wytycznych podanych na początku fazy projektowania.

Cały proces wykonania inwestycji nadzorowany był przez DD Projekt i przebiegał zgodnie z oczekiwaniami. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania i jestem bardzo zadowolony z efektu.

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę DD Projekt do kompleksowej obsługi inwestycji.

Szczerze polecam firmę DD Projekt, która sporządziła projekt i wykończyła moje mieszkanie.

Mieszkanie było w stanie deweloperskim. W zakres prac wchodziły:

– przeróbki elektryczne

– przeróbki hydrauliczne,

– gładzie i malowanie ścian i sufitów,

– położenie płytek,

– montaże: geberitu, armatury łazienkowej, lustra, odpływu liniowego,

– zakup i montaż drzwi i paneli,

– wykonanie schodów drewnianych na konstrukcji stalowej wraz z balustradami na wymiar wraz z montażem,

– wykonanie położenia tapet,

– montaże oświetlenia,

– wykonanie zabudów meblowych oraz drzwi stolarskich na wymiar.

 

Jestem zadowolona z koordynacji prac wykonawczych. Dzięki dobrej komunikacji między firmą a klientem cały proces robót przebiegał sprawnie, a efekt końcowy jest taki jak oczekiwałam i mogę się cieszyć przytulnym i funkcjonalnym mieszkaniem.

Dyplom dla firmy DD Projekt. Według sporządzonego zestawienia ocen klientów, powyższa firma należy do najlepszych przedsiębiorstw branży budowlanej w Polsce.

Organizator plebiscytu, firma Beautiful Company, pragnie serdecznie pogratulować wyniku osiągniętego w zestawieniu Orły Branży Budowlanej. Powyższa firma uzyskała ocenę 9.7 pkt, tym samym dołączyła do grona Złotych ORŁÓW Branży Budowlanej 2019.

Referencje ”Gwiazdki Michelin”

Dzień dobry,

Gdyby współpracę projektową z DD Projekt można porównać do restauracji, miałaby jako jedyna w Krakowie trzy gwiazdki Michelin: jedną za wykwintną, spersonalizowaną pod klienta ofertę, drugą za blyskawiczną realizacje (podczas której nabraliśmy apetytu na efekt końcowy), trzecią natomiast za doskonały deser jakim było doradztwo i obsluga. Jako klient indywidualny bardzo polecam usługi DD Projekt, zwłaszcza tym, którzy ponad wszystko cenią czas i wysoką jakość.

Nagroda Najlepsi 2020

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2020 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali w Oferteo.pl.

Orły Branży Budowlanej 2019

Dyplom przyznany DD Projekt, za osiągnięcie statusu laureata w miejscowości Kraków, w zestawieniu Orły Branży Budowlanej 2019 roku. Zestawienie zostało sporządzone w oparciu o opinie klientów. DD Projekt, Orły Branży Budowlanej – 2018, 2019.

Serdecznie polecam współpracę z firmą DD Projekt, która zaprojektowała i wykończyła moje mieszkanie. Firma przeprowadzająca prace wykonawcze robiła to z należytą starannością i dbałością o detale. Efekt końcowy jest naprawdę świetny.

Serdecznie polecam współpracę z firmą DD Projekt, która zaprojektowała i wykończyła moje mieszkanie. Firma przeprowadzająca prace wykonawcze robiła to z należytą starannością i dbałością o detale. Efekt końcowy jest naprawdę świetny. Koordynator zawsze pomagał w sprawach organizacyjnych i dzięki temu wszystko przebiegało bez problemów. Szczególnie podziękowania należą się Projektantom DD Projekt za całą współpracę zarówno na etapie tworzenia koncepcji, jak i realizacji projektu. Świetnie zaprojektowali i zwizualizowali to co wstępnie miałem gdzieś w głowie, ale także zaproponowali wiele ciekawych rozwiązań dzięki którym jestem bardzo zadowolony z tego jak wygląda moje mieszkanie i jak jest funkcjonalne.

DD Projekt – Autoryzowanym Przedstawicielem Firmy Expander

Z dumą i przyjemnością informujemy, że w trosce o komfortową i kompleksową obsługę naszych Klientów, nawiązaliśmy współpracę z firmą Expander. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie warunków kredytu do potrzeb i możliwości finansowych każdego Klienta, dlatego Expander pomaga Klientom uzyskać finansowanie na zakup własnego domu czy mieszkania, remontu, wykończenia wnętrza, czy mebli na wymiar.

Już dziś wszyscy klienci DD Projekt mogą skorzystać z kompleksowej oferty firmy Expander.

Zapraszamy do współpracy!

Serdecznie polecam współpracę z projektantami DD Projekt

Serdecznie polecam współpracę z projektantami DD Projekt. W ramach naszej współpracy z projektantami DD Projekt przygotowali projekt całego mieszkania, począwszy od ogólnej koncepcji, przez projekt i dobór mebli oraz materiałów wnętrz.

W trakcie procesu projektowania projektanci byli bardzo cierpliwi i wyrozumiali oraz odnosili się do wszystkich naszych uwag. Cierpliwie tłumaczyli nam wszystkie aspekty projektu i zwracali uwagę na rzeczy, które dla nas nie miały znaczenia a miały wpływ na wygodę i komfort użytkowania mieszkania.

DD Projekt – Autoryzowany partner firmy Atlas

Cykl profesionalnych szkoleń dla pracowników DD Projekt – ”M – System”

Serdecznie polecam firmę DD Projekt

Serdecznie polecam firmę DD Projekt, której powierzyłem wykończenie domu w okolicy Krakowa. Firma wykonała projekt, a następnie został on w pełni zrealizowany, dzięki czemu jestem zadowolony z efektu końcowego.

Prace przebiegały sprawnie, co zawdzięczam w dużej mierze Pani Urszuli – koordynator projektu, która czuwała nad całym przedsięwzięciem na mojej inwestycji.

Prace zostały wykonane z dużą starannością i zakończone zostały zgodnie z terminem.

DD Projekt – Autoryzowany partner firmy Atlas

Cykl profesionalnych szkoleń dla pracowników DD Projekt – Wykończenia wnętrz na produtkach firmy Atlas

Chciałbym niezmiernie uprzejmie poinformować, że współpraca z Projektantem D&D Projekt w ramach projektowania mojego 50 metrowego mieszkania przebiegała wyśmienicie

Chciałbym niezmiernie uprzejmie poinformować, że współpraca z Projektantem D&D Projekt w ramach projektowania mojego 50 metrowego mieszkania przebiegała wyśmienicie. Projektant D&D Projekt był bardzo cierpliwy i uwzględniał wszystkie moje uwagi. Zawsze szczerze mówił z czym się zgadza, a z czym nie. Rozwiewał wszelkie moje wątpliwości i tłumaczył jeżeli czegoś nie rozumiałem. Widać było, że ma duże doświadczenie w projektowaniu wielu mieszkań, również takich w stylu monochromatycznym jak moje. Mieliśmy tyle spotkań projektowych ile potrzebowaliśmy żeby sporządzić chciany projekt. Najbardziej jednak podoba mi się to, że Projektant D&D Projekt jest dla mnie dostępny cały czas po sporządzeniu projektu i chętnie jeszcze mi asystuje przy wykończaniu mieszkania. Serdecznie polecam.

Firma D&D Projekt i wszyscy jej pracownicy z osobna w pełni wywiązali się z powierzonych sobie zadań, polecam ich każdemu, kto szuka rzetelnego, solidnego, terminowego kontrahenta któremu może spokojnie powierzyć remont swojego mieszkania

Chcę położyć szczególny nacisk na to, że ja osobiście miałam bardzo niewielki wkład w ten remont poza finansami, nie interesowałam się za bardzo szczegółowym przebiegiem prac bo ani się na tym nie znam ani nie miałam na to czasu i jestem bardzo zadowolona z efektu. Będąc świadomą swoich ograniczeń, kiedy wybierałam firmę kierowałam się tym, która wygląda na najbardziej godną zaufania jednocześnie oferując najbardziej kompleksowe usługi i uważam, że wybierając D&D Projekt bardzo dobrze trafiłam. Remont został ukończony przed planowaną datą, co jest z tego, co mi wiadome, rzeczą wręcz niebywałą. Wszystkie prace zostały wykonane starannie i bez zarzutu. Nie było żadnego problemu z umawianiem się na spotkania w różnych lokalizacjach, dostosowaniem wysokości zaliczek do moich możliwości finansowych, etc – firma ma doskonały stosunek do klienta. Powtarzam – jestem bardzo zadowolona z tego, że zdecydowałam się na D&D Projekt. Wszyscy reprezentanci D&D Projekt, z którymi miałam kontakt wykazują się profesjonalizmem, kontaktowością i nastawieniem na pomoc zamawiającej lub zamawiającemu… Firma D&D Projekt i wszyscy jej pracownicy z osobna w pełni wywiązali się z powierzonych sobie zadań, polecam ich każdemu, kto szuka rzetelnego, solidnego, terminowego kontrahenta któremu może spokojnie powierzyć remont swojego mieszkania czy innej przestrzeni budowlanej i osobiście liczę na dalszą równie dobrą współpracę.

D&D Projekt należy do jednych z najlepszych przedsiębiorstw branży budowlanej wg. plebiscytu – Orły branży budowlanej

Według sporządzonego zestawienia ocen klientów, powyższa firma należy do 1,33% najlepszych przedsiębiorstw branży budowlanej w Polsce. Tym samym dołączyła do grona Złotych Orłów Branży Budowlanej.

Z przyjemnością rekomenduję firmę D&D Projekt jako solidnego i wiarygodnego partnera.

Z przyjemnością rekomenduję firmę D&D Projekt jako solidnego i wiarygodnego partnera.

Doświadczeni Projektanci D&D Projekt wykonali kompleksową i profesjonalną pracę, projektując 2 piętra domu oraz klatkę schodową. Wszystkie moje sugestie były brane pod uwagę podczas tworzenia projektu godząc jednocześnie zróżnicowane potrzeby z wymogami i możliwościami technicznymi. Wszystkie powierzone prace były wykonane terminowo i precyzyjnie na każdym etapie pracy.

Dzięki aktywnej współpracy, zaangażowaniu i wykonaniu powierzonych prac mogę z pełną odpowiedzialnością polecić usługi projektowe świadczone przez firmę D&D Projekt.

Z pełnym przekonaniem polecam usługi biura projektowego firmy D&D Projekt

Serdecznie dziękujemy projektantom firmy D&D Projekt, którzy wykonali na nasze zlecenie projekt kuchni i łazienki i toalety. Projekty były realizowane rzetelnie, w oparciu o ustalone terminy, skupiając się na naszych potrzebach oraz pomysłach. Należy podkreślić świetny kontakt z projektantami. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie, w przyjaznej atmosferze, na każdym etapie mogliśmy liczyć na pomoc.Szczególnie dziękujemy Panu Grzegorzowi Klichowi który dołożył wszelkich starań aby projekt spełniał nasze oczekiwania.Z pełnym przekonaniem polecam usługi biura projektowego firmy D&D Projekt.

D&D Projekt jest najwyższej klasy fachowcem w swojej dziedzinie i z całego serca polecam go jako wykonawcę prac projektowych.

Niniejszym listem zaświadczam, iż Pan projektant Grzegorz Klich z firmy D&D Projekt jest najwyższej klasy fachowcem w swojej dziedzinie i z całego serca polecam go jako wykonawcę prac projektowych. Szczególne podziękowania należą się Panu projektantowi, za wykonanie kompleksowego projektu aranżacji mojego domku jednorodzinnego. Przygotowany projekt spełnia wszystkie moje wymagania. Współpraca z Panem projektantem układała się wzorowo na każdym etapie prac, począwszy od określenia koncepcji, poprzez wykonanie projektu wykonawczego, opracowanie zestawienia materiałowego, aż do wsparcia przy rozwiązywaniu problemów pojawiających się w trakcie prac wykonawczych.

Bardzo dziękuje firmie D&D Projekt za wykonanie kompleksowego projektu oraz remontu mojego mieszkania.

Bardzo dziękuje firmie D&D Projekt za wykonanie kompleksowego projektu oraz remontu mojego mieszkania. Szczególnie doceniam także pomoc zespołu D&D Projekt przy zakupie oraz dostarczeniu większości materiałów i sprzętów, niezbędnych do wykonania założonych prac. Współpracę z D&D Projekt oceniam pozytywnie oraz polecam Firmę jako profesjonalnego wykonawcę usług projektowo – remontowych. .

Pragnę polecić firmę D&D Projekt jako świetnego wykonawcę oraz partnera w tworzeniu przytulnego mieszkania

Pragnę polecić firmę D&D Projekt jako świetnego wykonawcę oraz partnera w tworzeniu przytulnego mieszkania.

Współpraca ze wspomnianą firmą układała się pomyślnie, kompetentni koordynatorzy oraz zaangażowanie wszystkich pracowników sprawiło, iż proces remontu przebiegał bez problemów. Prace wykonane zostały w terminie, zgodnie z obowiązującymi normami oraz zgodnie z uzgodnionym projektem.

Szczególnie zadowolony jestem z pracy koordynatora prowadzącego mój projekt oraz projektanta. Pani Urszula i Pani Aleksandra zajęły się wszelkimi sprawami od początku do końca trwania prac projektowych, a następnie wykonawczych. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu nie musiałem obawiać się, że podejmę niewłaściwe decyzje. Pani Aleksandra z pasją dzieliła się swoimi sugestiami.

Prace wykonane przez firmę D&D Projekt obejmowały:

• kompleksowy projekt wnętrza;

• rozbudowę instalacji elektrycznej oraz hydraulicznej;

• projekt i wykonanie stałej zabudowy meblowej;

• wykończenie wnętrza i propozycje elementów wyposażenia;

Projektant z wyobraźnią to kolejna z wielu zalet współpracy z tą firmą. Moja wizja mieszkania i inspiracje została doskonale zrozumiana i przekute w projekty. Prace projektowe były wzorowo zorganizowane. Jako inwestor miałem dostęp online do projektów i wizualizacji oraz bieżącego statusu projektu, kosztorysu wykończenia i elementów wyposażenia. Projekt został wykonany w założonym przeze mnie budżecie.

Odpowiednio dobrane ekipy wykończeniowe oraz wyselekcjonowani specjaliści rzetelnie wykonali swoją pracę. Prace wykończeniowe zostały wykonane starannie. Nieliczne drobne poprawki, które wynikły w czasie regularnych odbiorów, były wykonywane na bieżąco. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do osiągniętego efektu.

Orły Branży Budowlanej

Jesteśmy bardzo wdzięczni i tym samym zobowiązani tym wyjątkowym dla nas wyróżnieniem.

Idea ogólnopolskiego konkursu której celem jest wyróżnienie najlepszych firm branży. W procesie konkursowym wyprzedziliśmy ponad 320 tysięcy firm w Polsce. Tym samym dołączając do grona liderów branży, wyznaczających kierunek, stawiających na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji.

Dla firmy D&D Projekt, za osiągnięcie statusu laureata w mieście Kraków w zestawieniu – Orły Branży Budowlanej

Wykończenie dwóch mieszkań w stanie deweloperskim w Krakowie

Firma D&D Projekt wykończyła dla mnie i dla moje rodziny dwa mieszkania kupione w stanie deweloperskim. Ogromne znacznie miało dla nas to, iż w ramach naszej współpracy z D&D Projekt realizowane były wszelkie czynności poczynając od udzielania technicznego wsparcia przy odbiorze mieszkania, przygotowania projektu wykończenia wnętrz i jego realizacji. Na etapie podejmowania decyzji o wyborze konkretnych rozwiązań mogliśmy również liczyć na fachowe doradztwo.

Bardzo pomocne było także to, że ogromna większość czynności związanymi z pracami budowlanymi , transportem i zamawianiem elementów wyposażenia mieszkania, realizowana była przez D&D Projekt.

Dobrym pomysłem było wyznaczenie jednej osoby koordynującej cały projekt – Pana Marcina Markiewskiego – co znacznie ułatwiło skuteczną komunikacje.

W pełni mogę rekomendować firmę D&D Projekt jako wiarygodnego i rzetelnego wykonawcę.

Serdecznie dziękuję całemu Zespołowi D&D Projekt.

Ogólnopolski Program dla Firm – Laur Zaufania – dla firmy D&D Projekt

Firma D&D Projekt, uczestnicząca w Ogólnopolskim Programie dla Firm Laur Zaufania, spełnia kryteria opisane w regulaminie jako zaufany partner w biznesie.

Projekt dwóch mieszkań w Krakowie

Projektanci D&D Projekt zaprojektowali dla mnie i mojej rodziny wykończenie dwóch mieszkań. W bardzo umiejętny sposób przekładali nasze pomysły na konkretne rozwiązania, godząc jednocześnie różnorodne potrzeby z wymogami i możliwościami technicznymi.

Co niezwykle ważne na etapie projektowania, Projektanci D&D Projekt potrafili cierpliwie i uważnie słuchać naszych oczekiwań, nierzadko pomagając je nazwać bądź doprecyzować, służąc przy tym profesjonalnym doradztwem i bardzo pomocnymi wizualizacjami.

Ogromni doceniam również to, że sposób zaprojektowania mieszkań spełnił nasze oczekiwania, dlatego też z pełnym przekonaniem mogę polecić Projektantów D&D Projekt każdemu, komu zależy, na tym aby dobrze się czuć w swoim domu.

TOP FIRMA – Polecana przez klientów

Polska Certyfikacja Przedsiębiorców niniejszym zaświadcza, iż na dzień wystawienie certyfikatu firma D&D Projekt uzyskała wynik pozytywny w procesie certyfikacji, potwierdzając przy tym solidne, uczciwe i rzetelne podejście do swoich klientów i kontrahentów.

Kompleksowe wykończenie apartamentu na podstawie projektu D&D Projekt

Należy podkreślić, że firma D&D Projekt dysponuje kadrą o dużej wiedzy technicznej popartej wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu wszystkie prace wykonano rzetelnie i w zgodzie z zasadami sztuki budowlanej. Firma D&D Projekt wywiązała się z umowy z należytą starannością a wzajemna współpraca przeszła w profesjonalnej atmosferze.

Certyfikat PCBOK 2018 roku, to prestiżowe wyróżnienie dla rzetelnych przedsiębiorców nadawane głosami klientów i partnerów biznesowych, za wysoką jakość oferowanych produktów i usług oraz profesjonalne i przyjazne do klientów i kontrahentów.

Miło nam poinformować, że firma D&D Projekt kolejny rok z rzędu w opinii Polskiego Centrum Badania Opinii Klientów, otrzymała kolejny prestiżowy certyfikat jakości.

Za szerzenie etycznych działań w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz zdobycie niepowtarzalnej oceny wiarygodności przez klientów.

Certyfikat PCBOK to prestiżowe wyróżnienie dla rzetelnych przedsiębiorców nadawane głosami klientów i partnerów biznesowych, za wysoką jakość oferowanych produktów i usług oraz profesjonalne i przyjazne do klientów i kontrahentów.

Certyfikat PCBOK 2017 roku, to prestiżowe wyróżnienie dla rzetelnych przedsiębiorstw nadawane głosami klientów i partnerów biznesowych, za wysoka jakość oferowanych produktów i usług.

Za szerzenie etycznych działań w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz zdobycie niepodważalnej oceny wiarygodności przez klientów.

Certyfikat PCBOK to prestiżowe wyróżnienie dla rzetelnych przedsiębiorstw nadawane głosami klientów i partnerów biznesowych, za wysoka jakość oferowanych produktów i usług oraz profesjonalne i przyjazne podejście do klientów i kontrahentów.

D&D Projekt – Generalny Wykonawca prac Projektowych i Wykończeniowych

Prace wykonane zostały starannie, zgodnie z ustalonym terminem oraz zaakceptowanym projektem. Wykwalifikowana, kompetentna kadra pracownicza oraz rzetelność i profesjonalne podejście właścicieli sprawiło, że cały proces projektowy i wykonawczy przeszedł bez problemów co zaoszczędziło mi niepotrzebnych nerwów. Do wykonania zleconych prac użyto nowoczesnych materiałów oraz zachowano wszelkie normy bezpieczeństwa. Współprace z wyżej wymienioną firmą oceniam wiec bardzo dobrze. Wszystkie moje wymagania zostały spełnione a kontakt z kadrą pracowniczą przebiegła bez problemu. Firma D&D Projekt jest solidnym i uczciwym wykonawcą.

Po raz kolejny przy wsparciu Firmy D&D Projekt zorganizowaliśmy Turniej Wspinaczkowy Solna Ściana i po raz pierwszy Regionalny Puchar Polski we wspinaczce sportowej.

Podziękowania dla Firmy D&D Projekt. Cieszymy się, że wspólnie z nami promują Państwo zdrowy i sportowy styl życia. Wierzymy, że w przyszłości, również dzięki Państwa szczodrości, będziemy mogli cieszyć się licznymi osiągnięciami naszych podopiecznych, a wiele wspinaczy pozostanie na dłużej przy tym wymagającym sporcie. Życzymy wielu sukcesów we wszystkich przedsięwzięciach i skromnie liczymy na dalszą owocną współpracę z nami.

D&D Projekt – Uczciwy Przedsiębiorca – 2017

D&D Projekt – Uczciwy Przedsiębiorca – Uczestnicy Programu Uczciwy Przedsiębiorca to firmy, z którymi warto współpracować, to takie,które są wiarygodne, solidne, rzetelne i godne zaufania, a ich działanie jest świadectwem uczciwości.

Warto wybierać Przedsiębiorców, którzy starają się codziennie podnosić standardy biznesowe w Polsce.

Kompleksowe wykończenie mieszkania, od łazienki, poprzez wszystkie instalacji oraz doradztwo techniczne

Zespół D&D Projekt służył wsparciem przez cały okres trwania prac, które były wykonywane w rzetelny sposób oraz zgodnie z terminem. Bazując na moich dobrych doświadczeniach, polecam firmę D&D Projekt do wykonania prac wykończeniowych lub remontowych.

D&D Projekt – Uczciwy Przedsiębiorca – 2016

D&D Projekt – Uczciwy Przedsiębiorca – Uczestnicy Programu Uczciwy Przedsiębiorca to firmy, z którymi warto współpracować, to takie,które są wiarygodne, solidne, rzetelne i godne zaufania, a ich działanie jest świadectwem uczciwości.

Warto wybierać Przedsiębiorców, którzy starają się codziennie podnosić standardy biznesowe w Polsce.

Podziękowanie dla D&D Projekt od Fundacji Orla Straż

Serdecznie dziękujemy firmie D&D Projekt za wsparcie fundacji Orla Straż w naszych działaniach pomocowych na rzecz chrześcijan w Iraku. To dzięki takim ludziom uchodźcy maja realną możliwość powrotu do domu.

Certyfikat Zaufania – Firma Której Warto Zaufać – 2016

D&D Projekt prowadzi swoją działalność w sposób rzetelny i uczciwy zarówno w stosunku do klientów jak i pracowników, a jakość produktów i świadczonych usług są na najwyższym poziomie

Certyfikat Zaufania – Firma Której Warto Zaufać – Certyfikowany przez KRD, CRD, GUS, MS, VERDICT.

Podziękowanie dla D&D Projekt za wsparcie Zawodów wspinaczkowych ”Solna Ściana”

UKS ”Lider” z Sierczy składa serdeczne podziękowanie dla D&D Projekt za wsparcie finansowe Zawodów wspinaczkowych ”Solna Ściana”, zorganizowanych przez UKS ”Lider” w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym ”Solne Miasto”.

Certyfikat PCBOK dla firmy D&D Projekt za zdobycie niepodważalnej oceny wiarygodności przez klientów.

Certyfikat PCBOK dla firmy D&D Projekt za szerzenie etycznych działań w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz zdobycie

niepodważalnej oceny wiarygodności przez klientów.

Certyfikat PCBOK to prestiżowe wyróżnienie dla rzetelnych przedsiębiorstw nadawane głosami klientów i partnerów biznesowych,
za wysoką jakość oferowanych produktów i usług oraz profesionalne i przyjazne podejście do klientów i kontrahentów.

Kompleksowe wykończenie mieszkanie w stanie deweloperskim

Już na etapie projektowania dzięki technicznej wiedzy projektanta byliśmy w stanie uniknąć błędów które zapewne popełnilibyśmy sami nie korzystając z takowej pomocy. A także wdrożyliśmy kilkanaście pomysłów które zostały przez niego zaproponowane.  Prace wykończeniowe zostały wykonane starannie w oparciu o projekt wykończenia.

Po zakończeniu prac mogę stwierdzić, że mieszkanie robi wrażenie na odwiedzających nas gościach, co obrazuje efekt naszej współpracy. Współpracę w powyższym zakresie oceniam pozytywnie i rekomenduje firmę D&D Projekt jako wiarygodnego i solidnego partnera.

Kompleksowy remont i wykończenie lokalu w Krakowie

Zlecone prace zostały wykonane zgodnie z terminem, estetycznie oraz dokładnie. Prace wykonała przeszkolona kadra pracownicza posiadająca niezbędne uprawnienie oraz doświadczenie. Firma D&D Projekt jest godna polecenie jako solidny i uczciwy wykonawca robót remontowo-budowlanych.

Kompleksowe wykończenie lokalu mieszkalnego wraz z projektem

Chciałam podziękować firmie D&D Projekt z siedzibą w Krakowie przy ul. Krakusa 11 za wykonanie projektu oraz kompleksowe wykończenie mojego mieszkania. Projekt i prace wykończeniowe zostały wykonane starannie, z dużą dbałością o estetykę i funkcjonalność.

Prace obejmowały wykonanie szczegółowego projektu i wykończenia kuchni z salonem, łazienki, sypialni i garderoby biorąc pod uwagę estetykę i moje upodobania. Polecam firmę D&D Projekt przede wszystkim za możliwość zlecenia całokształtu prac jednej firmie, za ciekawe projekty, staranne dobranie materiałów do wykończenia oraz za dobry kontakt w trakcie jak i po zakończeniu projektu.

Współpracę z firmą oceniam pozytywnie i rekomenduję DD Projekt jako solidnego i profesjonalnego partnera przy pracach projektowych oraz remontowo-wykończeniowych.

Kompleksowe wykończenie lokalu mieszkalnego w stanie deweloperskim

 

Należy podkreślić ,że firma D&D Projekt dysponuje kadrą o dużej wiedzy technicznej, popartej wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu wszystkie prace zostały wykonane rzetelnie i terminowo, a przy tym zgodnie z projektem architekta wnętrz oraz z uwzględnieniem wszystkich założeń inwestora. Współpracę oceniam pozytywnie i rekomenduję firmę D&D Projekt jako wiarygodnego i solidnego partnera.

Kompleksowy remont nowo powstającej restauracji

W ramach zawartej umowy firma wykonała: projekty i aranżację wnętrza, projekty prac stolarskich ,dostarczyła wszystkie niezbędne materiały do wykonania prac zgodnie z umową, oraz bardzo rzetelnie i z dbałością o szczegóły wykonała wszystkie prace ”pod klucz”.

Należy również docenić doskonały kontakt z przedstawicielami firmy oraz profesjonalizm architektów, brygadzistów, pracowników budowlanych oraz ekipy sprzątającej.

Przyszłym kontrahentom polecam współpracę z firma D&D Projekt z czystym sumieniem.

Podziękowanie dla firmy D&D Projekt za dołączenie do programu dla stałych darczyńców UNICEF 365

Dziękujemy bardzo za Państwa zainteresowanie działaniami UNICEF i przystąpienie do programu stałych darczyńców UNICEF 365. Państwa wspaniały gest zmienia na lepsze przyszłość wielu potrzebujących dzieci. Szczepionki przeciwko najgroźniejszym chorobom , odżywki dla niedożywionych dzieci ,koce chroniące przed chodem, pomoce szkolne aby rozwijać zdolności i dać najmłodszym szansę na lepszą przyszłość – tak wiele dobrego dają Państwo dzieciom decydując się na regularne wspieranie UNICEF. Serdecznie dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych. Aleksandra Miastowska UNICEF.

Kompleksowe wykończenie mieszkania w stanie developerskim

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą D&D Projekt i szczerze polecam jej usługi, zważywszy na fakt, że w dzisiejszych czasach bardzo trudno o tak profesjonalną i uczciwa firmę.

Księgarnia POL- ANGLO Kraków

Firma D&D Projekt jest godna polecenia jako solidny i uczciwy wykonawca robót remontowo budowlanych. Zlecone prace zostały wykonane zgodnie z terminem, estetycznie oraz dokładnie.

Kompleksowy remont mieszkania

Firma D&D Projekt wywiązała sie z umowy zgodnie z harmonogramem oraz należyta starannością. Współprace okreslamy bardzo pozytywnie i zdecydowanie rekomenduje firmę D&D Projekt jako wiarygodnego i solidnego partnera.

Remont Mieszkania

Należy podkreślić, że firma D&D Projekt dysponuje wykwalifikowana kadrą o dużych umiejętnościach. Prace zostały wykonane w terminie ,z należytą starannością. Należy tez podkreślić niezwykle sympatyczny i rzeczowy kontakt z przedstawicielami firmy, którzy zawsze służyli radą w różynch rozwiązań technicznych. Z całą odpowiedzialnością polecam firmę D&D Projekt jako solidnego i uczciwego wykonawcę.

Prace Remontowe

Wszystkie prace wykonane zostały rzetelnie, ze starannością i w zgodzie z zasadami sztuki budowlanej. Na podkreślenie zasługuje fachowość i doświadczenie pracowników. Frima D&D Projekt wywiązała się z umowy w terminie. Współprace w zasadzie oceniamy pozytywnie i możemy polecić tę firmę.

Generalny Remont mieszkania na Starym Mieście w Krakowie

Przede wszystkim należy podkreślić dużą inicjatywe firmy w doradzctwie klientom w kwestiach technicznych. Dodatkowo firma współpracuje z utalentowanym architektem ,który w sposób nowoczesny i funkcjonalny zaprojektował małą łazienke oraz kuchnie z meblami.  Efekt który został osiągnięty w dwóch pomieszczeniach przerósł moje oczekiwania zarówno estetyczne jak i wizualne. Zaleta firmy jest z pewnością kompleksowość oferowanych usług ,większość spraw było załatwianych przez pracowników, co jest niewątpliwie dużym ułatwieniem w sytuacji braku czasu inwestora. Firma D&D Projekt wywiazała sie z ustalonych prac ze starannością.

Firma Neinver Poleca – Współpracę oceniamy pozytywnie i rekomendujemy firmę D&D Projekt jako wiarygodnego i solidnego partnera.

Prace wykonano rzetelnie i w zgodzie z zasadami sztuki budowlanej. Firma D&D Projekt wywiązała sie z umowy zgodnie z harmonogramem oraz należytą starannością. Współpracę oceniamy pozytywnie i rekomendujemy firmę D&D Projekt jako wiarygodnego i solidnego partnera.

Rekomendujemy firmę D&D PROJEKT jako wiarygodnego i solidnego partnera.

Współpracę oceniamy pozytywnie i rekomendujemy firmę D&D PROJEKT jako wiarygodnego i solidnego partnera. Wszystkie prace wykonano rzetelnie i w zgodzie z zasadami sztuki budowlanej, estetycznie oraz dokładnie. Prace wykonała przeszkolona kadra pracownicza posiadająca niezbędne uprawnienia oraz doświadczenie. Firma D&D Projekt jest godna polecenia jako solidny i uczciwy wykonawca robót remontowo-budowlanych.

D&D Projekt – zrobił dla nas cudowny projekt i remont, taki, o jakim marzyliśmy.

Kiedy zdecydowaliśmy się zrobić remont we własnym mieszkaniu, z uwagi na naszą niekompetencję udaliśmy się do znanych specjalistów „D&D Projekt”.

”D&D Projekt” zrobił dla nas cudowny projekt i remont, taki, o jakim marzyliśmy. Można powiedzieć ,że „D&D Projekt” nie tylko ma duże doświadczenie w tej sprawie, ale też zrozumieli nasz gustu.
Jesteśmy bardzo zadowoleni wyglądem mieszkania. Możemy mówić o jakości i dobrych cenach. Nie będziecie Państwo żałować, to naprawdę wspinała firma.

Z poważaniem
Irena i Ewgeny Klestowy

Referencje dla firmy D&D Projekt za profesjonalne wykończenie mieszkania o pow. 108 m2 oraz tarasu i garażu.

D&D Projekt dysponuje profesjonalna kadrą oraz posiada własne zaplecze techniczne wyposażone w konieczne maszyny i samochody dostawcze. Prace wykończeniowe zostały wykonane dokładnie i starannie. Podczas prac wykonawca dbał o czystość i porządek w mieszkaniu oraz na terenie nieruchomości. Po zakończeniu prac ,mieszkanie oraz garaż zostały gruntownie posprzątane przez profesjonalną firmę sprzątającą. Zgłaszane poprawki były na bieżąco usuwane. Nadzór nad pracami był osobiście wykonany przez Panią Martę Drzewowską. Współpracę w powyższym zakresie oceniam pozytywnie i rekomenduje firmę D&D Projekt jako wiarygodnego i solidnego partnera.

Prace Remontowo Budowlane w Liceum Ogólnokształcącym nr. VIII w Krakowie

Referencja polecające usługi D&D Projekt, wydane przez Dyrekcję Liceum Ogólnokształcącym nr. VIII w Krakowie

Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej

Dla Polskiego Instytutu Psychoterapii Integratywnej z siedzibą w Krakowie wykonaliśmy prace remontowe, których zakres obejmował m.in: prace demontażowe starych tynków, położenie nowych  tynków wewnętrznych, malowanie farbami lateksowymi, cyklinowanie oraz lakierowanie podłóg drewnianych.

Firma D&D Projekt wykonała prace wykończeniowe w nowym mieszkaniu o powierzchni 38,9 m2

Firma D&D Projekt z siedzibą w Krakowie przy ul. Krakusa 11 i w Wieliczce przy ul. Św. Barbary 23 wykonała w lutym i marcu 2014 r. prace wykończeniowe w nowym mieszkaniu przy ul. Żabiniec w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 38,9 m2 zostało oddane w stanie deweloperskim. Firma D&D Projekt zaproponowała kompleksowe wykończenie lokalu i czuwała nad każdym etapem prac.

Stowarzyszenie

Podziękowania dla firmy D&D Projekt za profesjonalne wykonanie prac remontowych pomieszczeń użytkowanych przez podopiecznych stowarzyszenia „Piękne Anioły”. Remont wykonany został w ramach akcji „Słoneczne pokoje”, która ma na celu niesienie pomocy najmłodszym.

Podziękowania dla firmy D&D Projekt

Podziękowania dla firmy D&D Projekt za profesjonalne wykonanie prac remontowych.

Firma D&D Projekt wykonała remont w apartamencie o pow. 90m2

Firma D&D Projekt wykonała remont w apartamencie o powierzchni 90m2 zlokalizowanym w Krakowie przy ulicy Chmieleniec w okresie od 2 lipca do 3 sierpnia 2012 roku. Prace obejmowały m.in: wymianę podłóg na połowie powierzchni mieszkania, generalny remont jednej z łazienek, przesunięcie ściany w kuchni, naprawę uszkodzeń ścian, sufitów oraz pomalowanie całego mieszkania.

Wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim

W okresie od 01.12.2013 do 20.01.2014 roku firma D&D Projekt wykonała kompleksowe wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, o powierzchni 65.5m2. Zakres prac obejmował m.in: wyburzenie ścian działowych wraz z murowaniem nowych, przeróbki instalacji wod-kan, przeróbki instalacji centralnego ogrzewania, malowanie ścian, kompleksowe wykończenie łazienki.

Wykonanie generalnego remontu kawalerki w kamienicy

Potwierdzam, że firma D&D Projekt z siedziba w Krakowie, przy ulicy Krakusa 11 w okresie 17.12.2013-31.03.2014 podjęła się wykonania generalnego remontu kawalerki w kamienicy przy ulicy Grzegórzeckiej. Zlecenie obejmowało m.in. szeroko zakrojone prace demontażowe, wymianę instalacji elektrycznej, wykonanie nowych podejść wodno-kanalizacyjnych, modernizację instalacji gazowej, cyklinowanie i malowanie parkietu, montaż glazury w kuchni i łazience oraz całość prac wykończeniowych. Współpraca przebiegała bez zarzutu, a doświadczona kadra pracownicza zawsze służyła radą i proponowała innowacyjne i najlepsze dla klienta rozwiązania. Cały zakres robót został wykonany w pełni profesjonalnie, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej. Dlatego w związku z kompleksowością oraz najwyższym poziomem świadczonych usług szczerze rekomenduję firmę D&D Projekt jako solidnego i wiarygodnego wykonawcę.

DD Projekt – Autoryzowanym Przedstawicielem Firmy Expander

Z przyjemnością informujemy, że w trosce o komfortową i kompleksową obsługę naszych Klientów, nawiązaliśmy współpracę z firmą Expander. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie warunków kredytu do potrzeb i możliwości finansowych każdego Klienta, dlatego Expander pomaga Klientom uzyskać finansowanie na zakup własnego domu czy mieszkania, remontu, wykończenia wnętrza, czy mebli na wymiar. Codziennie porównuje setki ofert po to, aby Klienci mogli skorzystać z jak najbardziej atrakcyjnej i efektywnej formy finansowania.

Jak działa Ekspert Finansowy Expander:

• Analizuje potrzeby – określa z Klientem potrzeby finansowe.

• Porównuje oferty przedstawia oferty banków, pokazując zarówno ich zalety jak i wady. Sprawdza warunki kredytowe, aby Klient mógł wybrać najlepszy kredyt.

• Pomaga uzyskać finansowanie – pomaga na każdym etapie uzyskiwania finansowania – od złożenia wniosku po podpisanie umowy.

Expander od lat współpracuje z wieloma bankami, dzięki czemu Klienci zyskują dostęp do najlepszych kredytów na rynku. Na spotkaniu z ekspertem poznacie Państwo szczegóły wybranych ofert, a nie tylko ich główne parametry i zbadacie zdolność kredytową w wybranych bankach. Eksperci Expander posiadają aktualną wiedzę, który z banków w danym momencie oferuje najbardziej atrakcyjne warunki kredytowe. Dzięki temu zyskujecie Państwo nie tylko czas, ale przede wszystkim oszczędzacie pieniądze.

Warto również dodać, że co siódmy kredyt hipoteczny w Polsce brany jest przy pomocy firmy Expander. Od 2002 roku pośrednik uruchomił 235 tys. kredytów o łącznej wartości 45 mld zł*.

Już dziś wszyscy klienci DD Projekt mogą skontaktować się z dedykowanym Ekspertem Finansowym, który odpowie na wszystkie pytania w dogodnie wybranym miejscu.

DD Projekt

od Projektu do Realizacji

Zapraszamy do współpracy!

Firma Wiarygodna Finansowo

Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. zaświadcza, że firma D&D Projekt uczestniczy w programie Firma Wiarygodna Finansowo.

Firma D&D Projekt przeszła wymagający proces certyfikacyjny.

Firma D&D Projekt przeszła wymagający proces certyfikacyjny, tym samym stając sie autoryzowanym glazurnikiem, renomowanej firmy Atlas Sp.zo.o.

Certyfikat autoryzowanej firmy Atlas

Autoryzowowana firma Atlas potwierdza, że pracownicy firmy D&D Projekt posiadają wiedzę i doświadczenie w zakresie stosowania produktów i technologii Atlas w pracach glazurniczych.

D&D Projekt Certyfikowanym Partnerem handlowym Credit Agricole

D&D Projekt Certyfikowanym Partnerem handlowym Credit Agricole

Uprawnienia- grupa I

Nasi pracownicy posiadają uprawnienia, które umożliwiają im pracę przy urządzeniach, instalacjach i sieciach elektroenergetycznych.

Uprawnienia- grupa II

Nasi pracownicy posiadają uprawnienia, które umożliwiają im pracę przy urządzeniach energetycznych, wytwarzających ciepło.

Uprawnienia- grupa III

Nasi pracownicy posiadają uprawnienia umożliwiające im pracę przy urządzeniach, instalacjach i sieciach gazowych.

Obsługa wózków jezdniowych o napędzie silnikowym

Nasi pracownicy posiadają uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych o napędzie silnikowym.

Stowarzyszenie Elektryków Polskich

Świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, istalacji i sieci.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie. Nawet, jeśli nie będziesz realizował go z nami, warto zapytać się o radę. Zapraszamy!

zadzwoń