Projektowanie wnętrz w Krakowie

Projektowanie wnętrz – zarówno domów, omieszczeń mieszkalnych, jak i obiektów użyteczności publicznej czy obiektów przemysłowych – to wieloetapowy proces, który wymaga stałej konsultacji z klientem.

Zespół projektowy ściśle z nim współpracuje, wprowadza do swoich projektów poprawki zgodne z wytycznymi udzielanymi przez właściciela, ale także proponuje najlepsze rozwiązania, które mogą skutecznie zwiększyć funkcjonalność projektowanego wnętrza.

projektowanie wnętrz, projektowanie domu kraków

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnego projektowania wnętrz?

Projekty wnętrz zakładają zarówno najbardziej podstawową formę planu, jaką jest układ funkcjonalny (czyli rozrysowanie potencjalnego ułożenia ścian i rozmieszczenia pomieszczeń w lokalu), a także dobranie odpowiednich materiałów, oświetlenia, przeprowadzenie instalacji elektrycznej oraz wodnej i udokumentowanie ich na potrzeby dalszych remontów. A wszystko to w ramach budżetu ustalonego pierwotnie z klientem.

Dzięki stałej współpracy z projektantem wnętrz z ekipy DD Projekt masz pewność, że Twój lokal zostanie przemyślany od A do Z. Stawiamy na łączenie funkcjonalności z estetyką – tak, by stworzyły złoty środek i idealnie pasowały do Ciebie i Twoich potrzeb.

Oszczędzasz czas, który musiałbyś poświęcić na samodzielne rozplanowanie układu mebli w domu, na dopasowanie wszystkich elementów do jednego stylu, a także na prace remontowe – takie jak pomalowanie ścian, ułożenie podłogi, dobranie armatury.

A wszystko to robi za Ciebie zespół projektantów wnętrz w Krakowie– dzięki temu masz pewność, że na każdym etapie projektu, wszystko zostanie zaplanowane i wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły.

Co oferujemy w ramach projektów wnętrz?

W ramach kompleksowego projektowania wnętrz w Krakowie oferujemy wstępną wycenę, a także zebranie informacji na temat stanu lokalu. Wykonujemy dokumentację fotograficzną oraz zbieramy informacje od klienta na temat oczekiwanych efektów końcowych.

Następnie opracowujemy projekt koncepcyjny, w którego skład wchodzi układ funkcjonalny, propozycja ustawienia mebli, oraz – co bardzo istotne – model 3D i rysunki poglądowe. Już na tym etapie klient może zobaczyć projekt w formie wizualizacji, co pomaga mu w porozumieniu z naszymi specjalistami wprowadzić poprawki.

 projektowanie domu projektant wnętrz kraków

Etapy pracy z projektantem wnętrz

Kolejnym niezbędnym krokiem podczas projektowania wnętrz jest opracowanie projektu wykonawczego, który w przeciwieństwe do koncepcyjnego, skupia się już nie tylko na elementach architektury wnętrza, lecz głównie na wykończeniu. Dobierane są materiały wykończeniowe, które będą najlepiej uzupełniać dany lokal (rodzaje podłóg, pokrycia ścian, elementy armatury łazienkowej i kuchennej, a nawet sprzęt AGD, który pasuje estetycznie do wnętrza).

Ostatnim etapem naszej pracy jest stały nadzór – upewniamy się, że praca przebiega według wyznaczonych wytycznych, z dostosowaniem się do projektów i planów. W razie problemów, reagujemy natychmiastowo, wprowadzając poprawki. Stawiamy także na stały kontakt z klientem, a także spotkania na terenie Krakowa. Dzięki temu mamy pewność, że efekty końcowe spełnią oczekiwania każdego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. W razie pytań o projektowanie wnętrz lub chęci skonsultowania się z nami – zachęcamy do kontaktu.

zadzwoń