Budowa domu pod klucz w Krakowie

Rynek deweloperski kwitnie. Na przedmieściach, ale także i bliżej centrum pojawia się coraz więcej domów tzw. bliźniaków. Choć niewątpliwie wciąż bardzo często możemy spotkać się z budową domów wolnostojących, w których zleceniodawca partycypuje przy każdym etapie. Od czynności wstępnych, przez projekt, budowę i samo wykończenie – tak prezentuje się nasza bezkonkurencyjna budowa domu pod klucz.

Na czym polega budowa domu pod klucz?

Życie każdego z nas staje się coraz szybsze. Nawet pandemia nie zdołała powstrzymać tego stanu rzeczy. W związku z coraz większym natłokiem obowiązków, skondensowanych w jednej, nie dającej się rozciągnąć dobie rozumiemy, że naszym klientom może brakować czasu na doglądanie tak złożonego, żmudnego i czasochłonnego procesu jak budowa domu. Nie zawsze możliwe jest kontrolowanie postępów w pracach budowlanych, jednocześnie radząc sobie z wypełnianiem wszystkich codziennych obowiązków. Od prowadzenia działalności zawodowej, przez dbanie o życie rodzinne, lecz również o swoje zdrowie, nie zapominając też o małych przyjemnościach. Dlatego oferujemy Państwu budowę domu pod klucz. Gwarantujemy, że nasi specjaliści zadbają o wszystko.

budowa domu pod klucz kraków ddprojekt

Kompleksowa budowa domu pod klucz

Pojęcie budowy domu pod klucz nie stanowi kanonu terminologii profesjonalnej, zarówno z dziedzin architektury, jak i prawnych. Jest to pojęcie potoczne, jednak coraz śmielej wchodzące do codziennego języka usług budowlanych. Opiera się ono do końcowego etapu budowy domu. A zatem nie dość, że nie muszą się Państwo martwić o kwestie geodezyjne, fundamenty i wszystkie żmudne procesy budowy, to jeszcze unikają konieczności późniejszego uporządkowania terenu wokół domu po pracach. I w tym momencie możemy Ci pomóc, trzymając pieczę nad każdym z etapów budowy.

Tego typu usługa zakłada kompleksową budowę na podstawie wybranego przez Ciebie projektu domu. Zatem unikasz też konieczności tworzenia własnych koncepcji, bazując na tych już wcześniej sprawdzonych i przetestowanych Zajmujemy się tym my! Mało tego, mając do czynienia z gotowym planem prace budowlane naszej ekipy posuwać się będą w szybszym tempie, bowiem ekipa zaznajomiona będzie ze specyfiką projektu.

Ponadto, gotowe będą również wszelkiego rodzaju instalacje gazowe, elektryczne i ciepłownicze. Również, nie będziesz się musiał przejmować kwestiami wykończeniowymi. Wszystkie ściany wykończone są gładzią i pomalowane, podłogi również są wykończone. Budowa domu pod klucz wiąże się również z tym, że wykończone zostanę wewnętrzne schody, tarasy, balkony, czy parapety. Można powiedzieć, że jest to doprowadzenie budowy od sprawdzonego planu, po sprawdzony produkt.

budowa domu pod klucz kraków ddprojekt

A co na to mój portfel?

Pomijając cały szereg zalet natury praktycznej tego rozwiązania należy pamiętać, że budowa domu pod klucz oznacza duże oszczędności z dwóch powodów. Po pierwsze oddanie wszystkich czynności w kompetencje specjalistów usuwa ryzyko pomyłki i konieczności dokupowania dodatkowych materiałów. Na dodatek, gdy buduje się dom w systemie zleconym to podpada on pod niższą stawkę podatku VAT za materiały, wynoszący w tym wypadku 8%. Jest to o wiele lepsza opcja niż niepewna i przepłacone budowa w tradycyjnym systemie gospodarczym, który opodatkowany jest 23% podatkiem VAT.

Firma DD Projekt od lat buduje domy pod klucz na terenie Krakowa i okolic. Zapraszamy do kontaktu!

zadzwoń