projekty domów

Domy nowoczesne

Domy nowoczesne to idealne połączenie funkcjonalności, piękna i wyjątkowego wyglądu, co z pewnością docenią Inwestorzy, szukający projektu indywidualnego, niebanalnego, jednocześnie wygodnego i ekonomicznego w codziennej eksploatacji.

https://ddprojekt.pl/wp-content/uploads/2022/02/2021-01-20_POD_3D-scaled.jpg
https://ddprojekt.pl/wp-content/uploads/2022/08/5227E078-A3FC-46C8-8AEE-4CD33E4DB3A3_1_201_a.jpeg

Nowoczesne
projekty domów

W naszej ofercie domów nowoczesnych otrzymają Państwo projekt zarówno domu na wąską działkę, jak i o większym metrażu w standardzie energooszczędnym. Ich cechą charakterystyczną jest duża ilość przeszkleń, głównie w salonie, co powoduje, że wnętrze nie tylko jest przestrzenne, ale także doskonale doświetlone. Prosty, dwuspadowy lub całkiem płaski dach, drewniane wykończenia elewacji, metalowe barierki, jasne kolory, wzbogacone czasem mocnym akcentem kolorystycznym podkreślają nowoczesny rys budynków.

Modne domy
jednorodzinne z poddaszem

Nowoczesne domy to domy jednorodzinne z poddaszem lub parterowe, o prostej, surowej konstrukcji, dekorację stanowi elegancka i wysokiej jakości elewacja domu. Indywidualne projekty modnych domów nowoczesnych to także domy energooszczędne, ekologiczne, niekiedy charakteryzują się parametrami jakie mają tylko domy pasywne. Energooszczędne instalacje oraz systemy inteligentnego domu poprawiają komfort życia i obniżają koszty utrzymania budynku. Nowoczesne projekty domów charakteryzuje dach płaski, również domy z dachem dwuspadowym czy wielospadowym, podkreślającym nowoczesność konstrukcji. Cechuje je również bardzo atrakcyjna bryła, o prostej linii, choć możemy również zaprojektować domy jednorodzinne w stylu klasycznym o nowoczesnych akcentach.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym architektem, po której możemy przygotować wstępny kosztorys projektu, jak i budowy. Zapraszamy do współpracy, z nami nie muszą się Państwo o nic troszczyć, zaprojektujemy i zrealizujemy.

https://ddprojekt.pl/wp-content/uploads/2022/02/Image2.jpg

*Wszystkie zdjęcia są własnością DD Projekt, zrobione na wykonanych przez firmę DD Projekt inwestycjach. Wszelkie prawa autorskie należą do firmy DD Projekt. Zabrania się kopiowania zdjęć oraz opisów (w całości lub w części) bez zgody właściciela strony. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy.