Projekt wnętrza domu jednorodzinnego w Pękowicach pow. 280 m2, to kompleksowe podejście do modernizacji i poprawy wyglądu oraz funkcjonalności istniejącej przestrzeni. Nadrzędnym celem projektu jest stworzenie nowoczesnego i komfortowego środowiska, które spełnia potrzeby mieszkańców. Projekt wnętrza tego domu jednorodzinnego to harmonijna kombinacja drewnianych elementów i jasnych, beżowych odcieni, tworząc miejsce, które emanuje ciepłem i zaprasza do spędzania czasu w rodzinnej atmosferze.

W całym domu zadbano o odpowiednie oświetlenie, wykorzystując delikatne lampy wiszące i kinkiety, które dodatkowo podkreślają ciepły charakter wnętrza. Dodatkową dawkę przytulności wnętrzu dodają miękkie, beżowe tekstylia, takie jak firanki, zasłony, poduszki i dywany.

W strefach kąpielowych zastosowano materiały, w tym tapety, płyty meblowe oraz płytki o delikatnym wzornictwie, które nadają elegancji i subtelności tej przestrzeni. Strefa kąpielowa jest odpowiednio oświetlona, aby stworzyć relaksujący nastrój.

Firma DD Projekt jest generalnym wykonawcą tego projektu, które właśnie realizujemy.

————————————-

Masz pytania, szukasz inspiracji, architekta, ekipy wykonawczej, jesteśmy zespołem profesjonalistów i chętnie pomożemy. Bądźmy w kontakcie, obserwuj nas, napisz do nas, zadzwoń, spotkajmy się, www.ddprojekt.pl,+48501300311, ddprojekt@ddprojekt.pl. Zapraszamy, DD Projekt – od projektu do realizacji.

————————————–

#ddprojekt #firmaddprojekt #projektwnetrz #projektantwnetrz #architektwnetrz #firmaremontowa #firmabudowlana#wykonczeniewnetrz #podklucz #domwkrakowie #architekturawnetrz #odprojektudorealizacji #interior #interiorhome #architect#interiordesign #beautifulapartment #decoration #decor #realstate #cracow #krakow #projekty #renovation #homestyle #design#home #remont #metamorfoza