Z satysfakcją pragniemy podzielić się z Państwem sukcesem naszego najnowszego projektu: kompleksowej realizacji biura dla naszego klienta, zlokalizowanego w prestiżowym centrum biznesowym, HubPoint w Krakowie.

Nasza firma miała przyjemność zaprojektować oraz zrealizować każdy aspekt tego przedsięwzięcia, obejmując wszystkie instalacje, montaże, realizację i dostawę mebli na wymiar oraz zarządzanie logistyką włącznie z zakupami.

Dzięki kompleksowej obsłudze „od projektu do realizacji”, nasz klient mógł rozpocząć swoją działalność zgodnie z ustalonym terminem, co przyniosło znaczącą korzyść.

Nasze zaangażowanie w każdy etap projektu, dbałość o jakość wykonania oraz profesjonalizm zostały docenione przez naszego klienta, który wyraził swoją wdzięczność w formie wyjątkowych referencji. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy być częścią tego procesu i przyczynić się do sukcesu naszego klienta.

Nasz projekt jest odpowiedzią na potrzebę połączenia komfortowej przestrzeni do pracy oraz ergonomicznych rozwiązań. W tej przestrzeni zaprojektowano aneks kuchenny, kameralną salę konferencyjną, przestrzeń rozmów telefonicznych oraz open space ze strefą chilloutu.

Projekt został utrzymany w neutralnych, ciepłych kolorach uzupełniony o akcent kolorystyczny, który jest tożsamy ze znakiem firmy. Strefa open space zaprojektowana została z myślą o swobodnej aranżacji. Dowolna konfiguracja miejsc pracy możliwa jest poprzez gniazda elektryczne w podłodze oraz przesuwne oświetlenie.
Dziękujemy za zaufanie oraz możliwość współpracy. Jesteśmy gotowi sprostać każdym oczekiwaniom również w przyszłości.

Produkty:
1. Krzesła biurowe – bejot.pl
2. Budki akustyczne – bejot.eu
3. Zielona ściana – https://mechcentrum.pl
4. Produkty SMEG
https://smeg-store.pl
5. Lampa konferencyjna
https://andlight.pl