Remont domu, mieszkania, apartamentu

Kompleksowe remonty na terenie Krakowa

remont domu mieszkania apartamentu kraków ddprojekt

Kompleksowy remont domu, mieszkania, apartamentu Kraków

Remont domu czy mieszkania, zwłaszcza kompleksowy, powinien przebiegać w kilku etapach. To proces skomplikowany, wymagający przemyślenia, a często także odpowiedniego sprzętu. Nie wspominając już o wolnym czasie i mocnych nerwach.

Właśnie dlatego warto zdecydować się na sprawdzoną ekipę remontową – DD Projekt, która wykona wszystkie prace bez ryzyka uszkodzenia lub złego zamontowania elementów – i zdecydowanie szybciej, niż amatorzy. O jakich elementach należy pamiętać podczas remontu domu lub remontu mieszkania?

Remont domu Kraków – instalacja wodna i elektryczna

Jeśli planujemy kompleksowy remont domu, mieszkania lub apartamentu, do którego dopiero co się wprowadziliśmy, musimy sprawdzić stan instalacji wodnej i elektrycznej. Awarie jednej i drugiej mogą prowadzić do poważnych uszkodzeń i zagrażać życiu lokatorów.

Instalacja wodna powinna być sprawdzona najlepiej przed kupnem domu/mieszkania/apartamentu, gdyż stare rury wymagające wymiany mogą stanowić dodatkowe obciążenie budżetu. Należy je także sprawdzać co około 15 lat – mamy wtedy pewność, że nic nie zacznie przeciekać.

Nieszczelności instalacji wodnej zewnętrznej to głównie straty pieniężne – często nie zauważamy, że woda wylewa się z rur – jednak pęknięcie jednej z rur wewnątrz domu może grozić koniecznością odnowy całego wnętrza, a czasami zdarza się także zalanie sąsiada.

Do sprawdzenia instalacji wodnej i elektrycznej należy zatrudnić fachowców. Najlepiej ekipę, która wykonuje kompleksowe remonty domów – oprócz diagnozy instalacji w domu, pomogą Ci także z innymi aspektami remontu.

Remont mieszkania Kraków – odpowiednia izolacja

Kolejnym ważnym elementem remontu domu czy apartamentu jest sprawdzenie izolacji poddasza. Głównie w przypadku dachów płaskich zdarzają się sytuacje, gdy osadzająca się w zagłębieniach dachu woda deszczowa przelewa się do wewnątrz i powoduje zawilgocenia izolacji.

Może to prowadzić nie tylko do stopniowo powiększającej się nieszczelności, ale także do powstania ukrytego grzyba, który pozostanie niezauważony, jednak jego niekorzystne działanie zdrowotne będzie odbijać się na lokatorach – pojawi się kaszel, duszności, mdłości.

W przypadku planowanego remontu domu, warto rozważyć sprawdzenie izolacji – ponieważ lepiej zapobiegać niż leczyć.

remont domu mieszkania apartamentu kraków ddprojekt

Remont apartamentu Kraków – płytki, deski, panele

Kolejnym ważnym elementem kompleksowego remontu domu lub mieszkania jest oczywiście podłoga. Nieważne, czy zdecydujemy się na płytki, deski czy panele – wszystkie wymagają odpowiednio przygotowanego podłoża, docinania w niektórych miejscach, a także umiejętności ich układania.

Jeśli zdecydujemy się na wynajem firmy oferującej kompleksowe remonty domów i mieszkań, możemy być pewni, że wykonają oni swoją pracę solidnie i rzetelnie. Sprawdzona ekipa dysponuje nie tylko odpowiednimi narzędziami, których często w nowym domu brakuje, ale także wiedzą i doświadczeniem.

DD Projekt – kompleksowe remonty domów, mieszkań i apartamentów Kraków

Nasza firma działa na rynku od prawie dekady, zdobywając doświadczenie i wiedzę z branży. Oferujemy kompleksowe remonty domów, mieszkań i apartamentów w Krakowie. Jesli planujesz remont domu, nie decyduj się na ekipę w ciemno – wybierz firmę, której zaufały rzesze klientów. Wybierz DD Projekt!

zadzwoń