Projekty, remonty, wykończenia wnętrz pod klucz w Krakowie

Wybudowanie domu czy mieszkania od zera, a następnie wykończenie go pod klucz, to długi proces, wieloetapowy, podczas którego należy podjąć niezwykle dużo decyzji składających się na efekt końcowy. Od rozpoczęcia prac budowlanych do zakończenia prac wykończeniowych upływa często wiele miesięcy – zwłaszcza, jeśli decydujemy się na wykonanie części remontu samodzielnie.

 wykończenia wnętrz mieszkań pod klucz kraków

Co dokładnie oznacza stan “pod klucz”?

Stan deweloperski oznacza mieszkanie gotowe do oddania właścicielom, jednak w stanie surowym. Taki dom gotowy jest na prace wykończeniowe, takie jak malowanie ścian, położenie podłóg, wstawienie mebli i dodatków. Stan deweloperski oznacza więc tak naprawdę dom gotowy do dalszych prac – zakończone zostały te budowlane, jednak przed nami wciąż wszystkie wykończeniowe.

Stan pod klucz oznacza kompleksowe wykończenie wnętrza mieszkania czy domu. Ekipa wykończeniowa współpracuje z architektem wnętrz i projektantem, by wszystko było gotowe na wprowadzenie się lokatorów. Ustalają oni wspólnie wszystkie szczegóły wnętrzarskie, nawet dodatki i dekoracje.

Remont domu pod klucz w Krakowie

Remonty domów pod klucz to coraz bardziej popularna usługa. Zalet tego rozwiązania jest mnóstwo – jednak należy znaleźć sprawdzoną i solidną firmę, specjalizującą się w remontach mieszkań pod klucz. Dobrze, by firma, z której usług korzystamy, przeprowadzała zarówno prace budowlane, jak i wykończeniowe. Oszczędzi nam to czasu, na omawianie szczegółów z kilkoma różnymi ekipami – DD Projekt od początku do końca wie, czego oczekujesz.

Jak wyglądają projekty wykończeń mieszkań pod klucz?

W dobie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, architekci i projektanci wnętrz nie muszą ograniczać się do papierowych planów. Wszystkie uzgadniane z klientem szczegóły wykończenia wnętrza mieszkania pod klucz zostają przelane na projekt 3D – dzięki wizualizacjom klient może wczuć się w klimat miejsca i naprowadzić fachowców na ewentualne aspekty wymagające poprawy. Wszystko po to, by efekt końcowy naprawdę spełniał wszystkie oczekiwania, a klient poczuł się od razu jak u siebie w domu.

Projekty i remonty mieszkań pod klucz Kraków , projekty mieszkań pod klucz kraków

Kompleksowe wykończenia wnętrz pod klucz – zalety

  • oszczędność czasu – projekty mieszkań pod klucz zakładają ustalenie z nami budżetu, przekazanie swojej wizji wnętrza, a następnie oddanie domu w nasze ręce. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na zajmowanie się wszystkim samemu – zdaj się na nasze doświadczenie i pasję.
  • mniejszy stres – wykończenie wnętrza to duża odpowiedzialność, która wiąże się ze stresem wyborów i presją czasu. Projekty mieszkań pod klucz zakładają, że cały stres i odpowiedzialność spada na nas! Twoja rola ogranicza się do przedstawienia swoich potrzeb.
  • profesjonalnie i bezproblemowo – jestesmy przygotowani na większość problemów, które możemy spotkać na swojej drodze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy umiejętność ich szybkiego rozwiązania.

DD Projekt to firma, która od prawie dekady działa na terenie Krakowa. Naszą wizytówką są remonty mieszkań i remonty domów pod klucz – projektujemy i wykańczamy wnętrza pod klucz. Stawiamy komfort klienta na pierwszym miejscu, dlatego oferujemy możliwość wprowadzenia się do w pełni umeblowanego i urządzonego mieszkania. Wszystko po to, byś poczuł się z nami jak w domu!

zadzwoń