Foto-realistyczna wizualizacja, czy prawdziwa realizacja?

Rynek projektowo wykonawczy, pełen jest pięknych wizualizacji, jednak zanim wybierzesz firmę do realizacji projektu i remontu, poproś o zdjęcia z realizacji remontu, wykończenia wnętrza, poproś o zdjęcia ‘’przed i po’’, zapytaj o referencje, to jest prawdziwa miara jakości i doświadczenia, nie są nią foto realistyczne wizualizacje i obietnice pt. ‘’będzie Pan zadowolony’’.

W dobie dzisiejszej technologii i możliwości hurtowego generowania foto realistycznych wizualizacji, może je mieć prawie każdy. Taka wizualizacja to często dobre życzenie projektanta, nie poparte praktyką, dalekie od doświadczenia i uzupełninie braku portfolio z prawdziwych realizacji.

Foto realistyczne wizualizacje mogą również wprowadzić w błąd, sugerując, że są to prawdziwe realizacje. Prawdziwe zdjęcia z realizacji, referencje od zadowolonych klientów posiadają tylko profesjonaliści z praktyką w zawodzie i wieloletnim doświadczeniem.

To właśnie wyróżnia nas z pośród ‘’foto realistycznego rynku’’. Załączona galeria to nie foto realistyczne wizualizacje, to nasze realizacje.

-Zobacz więcej naszych rzeczywistych realizacji: https://ddprojekt.pl/realizacje/

-Szukasz inspiracji, porad, nowinek z branży projektowej i wykonawczej? Zapraszamy do naszego bloga: https://ddprojekt.pl/foto-realistyczna-wizualizacja-czy-prawdziwa-realizacja/

Zobacz prawdziwą realizację pod klucz, od Projektu do Realizacji