Piękny projekt domu dla naszego klienta, czekamy na pozwolenia i ruszamy z budową, koniecznie zobaczcie krótki filmik – Nowoczesny dom mieszkalny jednorodzinny z garażem wbudowanym w bryłę budynku.

Dom o powierzchni 433 m2,w tym garaż 44,32 oraz taras 40 m2. Eleganckie wykończenie zewnętrzne, neutralne kolory w ciepłych odcieniach, okładziny drewniane wysokiej jakości oraz duże przeszklenia elewacji.

Dom mieszkalny jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym, wbudowanym w bryłę budynku. Dom o powierzchni użytkowej 433,3 m2 (w tym garaż 44,3 m2 oraz taras 40 m2).

Budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny, zlokalizowany w głębi działki. Nowoczesna bryła składająca się z głównej części budynku – dwukondygnacyjnej, na planie prostokąta,krytej dachem dwuspadowym o nachyleniu 35 stopni – oraz dwóch części parterowych dostawiony przy przeciwległych bokach części głównej. Części te mieszczą garaż oraz ogród zimowy pełniący funkcję jadalni.

Dodatkowo przy wschodniej elewacji budynku znajduje się duży taras mieszczący funkcję kuchni i jadalni letniej oraz basen i siłownia z możliwością użytkowania całorocznego.

Dom z przestronną częścią dzienną- duże foyer z dedykowaną garderobą oraz salon z dużym kominkiem, jadalnia i kuchnia. Na parterze znajdują się również pomieszczenia pomocnicze takie jak łazienka i pokój dla gości, przedsionek strefy fitness oraz biuro właściciela.

Na I piętrze zaprojektowano sypialnię master z przestronną garderobą, prywatną łazienką, wydzielonym gabinetem do pracy własnej właścicieli obiektu oraz prywatnym tarasem.

Dodatkowo na I piętrze zlokalizowano dwa pokoje dziecięce z prywatnymi łazienkami oraz garderobami. Pokoje dzielą duży taras.

Na piętrze znajdują się również pomieszczenie gospodarcze i biblioteczka z widokiem na kondygnację parteru.

Eleganckie wykończenie zewnętrzne- neutralne kolory w ciepłych odcieniach, okładziny drewniane wysokiej jakości oraz duże przeszklenia elewacji w części salonu i klatki schodowej. Bądźcie zainspirowani.

DD Projekt – od Projektu do Realizacji www.ddprojekt.pl