Remonty biur w Krakowie

Chcesz, by Twoje biuro wpisywało się w najnowsze trendy wnętrzarskie? A może pragniesz wykorzystać przestrzeń do maksimum, by pomieścić kilkoro nowych pracowników? Myślisz jak sprawić, by wszystkim pracowało się lepiej i efektywniej we wnętrzu zaprojektowanym w stałym porozumieniu z Tobą?

Oferujemy kompleksowe remonty biur w Krakowie. Jako firma zrzeszająca specjalistów i działająca na rynku od dekady, doskonale znamy się na trendach wnętrzarskich, a także potrafimy zagospodarować przestrzeń tak, by wydobyć z niej maksimum.

 Urządzenie i remont biura

Remont biura należy rozpocząć od określenia stylu, w jakim chcemy je urządzić. Obecnie dominują wnętrza minimalistyczne, przepełnione akcentami w stylu biophilic – dzięki wykorzystaniu elementów naturalnych, takich jak drewno i rośliny, możemy poczuć kontakt z naturą.

  • Wykorzystanie naturalnych elementów, takich jak kamień czy zieleń w biurze ma także inne podłoże, niż tylko estetyczne – udowodniono, że wydajność pracowników biurowych rośnie, jeśli mają oni w miejscu pracy styczność z naturą.
  • Warto rozważyć wykorzystanie przeszkleń – np. szklanych ścian działowych. Możemy w ten sposób zwiększyć optycznie naszą przestrzeń biurową, dzięki czemu pracownicy nie odczuwają dyskomfortu z powodu zamknięcia w klaustrofobicznych boxach.
  • Należy zadbać o odpowiednią akustykę biura. Jeśli do wykorzystania mamy dużą przestrzeń, warto zastanowić się nad specjalnie wygłuszonymi pomieszczeniami do prowadzenia rozmów telefonicznych – zapewniają komfort i dyskrecję, a także pozwalają pracownikom w 100% skupić się na klientach.

remonty biur kraków

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni biura

Czy biuro jest małe, czy duże, jest to przestrzeń przeznaczona do spełniania celów zawodowych – zawsze więc przyda się zapasowe miejsce, które można wykorzystać na kolejne dokumenty, teczki, czy biurko dla nowego pracownika. Aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń danego lokalu lub pomieszczenia, należy dokładnie zaplanować rozkład mebli i miejsc do pracy przed remontem biura.

Ta sama ilość biurek ułożona w różnych konfiguracjach może dawać złudzenie o wiele większej swobody, a także stwarzać pracownikom poczucie przestrzeni osobistej. To dlatego podczas remontu biura warto skorzystać z usług firmy, która oferuje projektowanie 3D – wizualizacja komputerowa pozwala wprowadzić dowolne zmiany w projekcie, by upewnić się, że końcowy efekt będzie spełniać oczekiwania klienta.

remonty biur w krakowie

Dlaczego my? – remonty biur Kraków

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe remonty biur na terenie Krakowa. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, którzy wyróżniają się także doświadczeniem w swojej branży. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, a także przeprowadzimy bezpłatną wycenę potencjalnego remontu.

Remonty biur w Krakowie nie muszą wiązać się ze stresem i problemami – wybierz sprawdzoną firmę, tak jak inni zadowoleni klienci DD Projekt.

zadzwoń