Wyjątkowe mieszkanie

Każde mieszkanie posiada swoje osobliwe cechy, dlatego musimy traktować konkretny projekt bardzo indywidualnie oraz z pełną dbałością o szczegóły. Często też układ nieruchomości nie zależy od nas samych.

Niezwykle pomocne mogą okazać się meble na wymiar, które odpowiednio wkomponowane dodadzą uroku pomieszczeniom. Niestety wiele sklepów nie oferuje tego typu wyposażenia, bądź stanowi to pewne wyzwanie. Jednak nie dla DD Projekt!

Czysty zysk

,,Niewymiarowe wnętrze” może okazać się atutem. Dzięki meblom na zamówienie otrzymujesz unikatowy, niepowtarzalny sprzęt, który prezentuje i sprawuje się nienagannie. To od Ciebie zależy, jaki będzie efekt finalny. Wraz z projektantem ustalasz, co stanowi najlepsze rozwiązanie.

Niezwykle ważne jest właśnie subiektywne zdanie, osobisty gust i preferencje. Różnorodność wzorów, kolorów i rozwiązań zachwyci niejedną osobę. Blaty, odpowiednio umiejscowiona komoda, a może szafa w sypialni – tu liczą się Twoje potrzeby. Natomiast my jesteśmy przekonani, że im sprostamy. Porozumienie to najważniejsza część założonej koncepcji. Obie strony liczą na owocną i profesjonalną współpracę.

Meble dopasowane do wielkości pomieszczenia dd projekt kraków

Niezaprzeczalna funkcjonalność

Bardzo często zastanawiamy się jak urządzić małą łazienkę czy kuchnię. Wielu ludzi napotyka ten problem, gdy zwykłe meble nie spełniają wymagań i zajmują zazwyczaj zdecydowanie za dużo miejsca. Czyni to nasze lokum jeszcze mniejszym, niż jest w rzeczywistości.

 

Pomożemy Ci maksymalnie wykorzystać przestrzeń dzięki wyposażeniu o konkretnych, nietypowych wymiarach. Najważniejsze jest racjonalne gospodarowanie. Nawet problematyczne skosy okażą się tutaj zupełnie niegroźne. Mamy na myśli także organizację wnętrza poszczególnych sprzętów.

Sama szafa zostanie zaprojektowana tak, by zmieścić jak najwięcej ubrań w środku. Ważne jest również ich rozmieszczenie, a co za tym idzie, praktyczny oraz poręczny dostęp.

Nietuzinkowy efekt i najwyższa jakość wykonania

Meble na wymiar będą prezentować się przede wszystkim oryginalnie, ponieważ przedmiot jest jedyny w swoim rodzaju – nie ma swojej kopii. Zatem ryzyko znalezienia identycznego egzemplarzu w sklepie budowlanym, bądź markecie nie istnieje. Unikatowość i praktyczność – tego możesz być pewien.

Wizja projektanta urozmaici wnętrze i uczyni je nieszablonowym oraz efektownym. Samo wykonanie przedmiotów cechuje dokładność, a materiały są najwyższej jakości.

dd projekt kraków Meble dopasowane do wielkości pomieszczenia

Dbałość o szczegóły

Każdy szczegół jest istotny, ponieważ decyduje o ostatecznej formie, którą przybierze nasz wymarzony stół, szafka, bądź ponadczasowy kredens. Dlatego warto zasięgnąć opinii specjalistów ze względu na niebywały komfort, oszczędność czasu i niepotrzebnych nerwów.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Doświadczony zespół doskonale zajmie się zleceniem. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu, który znajduje się na stronie internetowej wraz z adresem mailowym.

Ważne jest dla nas rozwianie Twoich wszelkich wątpliwości. Chętnie udzielimy pomocy oraz odpowiemy na wszystkie pytania. Mile widziany jest również kontakt bezpośredni – działamy w Krakowie i okolicach. Zapraszamy!