Kompleksowe wykończenia wnętrz i mieszkań w Krakowie

Po generalnym remoncie lub budowie domu przychodzi czas na kompleksowe wykończenie wnętrza. Być może wydaje się to najmniej problematycznym aspektem remontu, jednak kompleksowe wykończenie wnętrza, tak by zachęcało ono do wprowadzenia się, jest nie lada wyzwaniem, zwłaszcza przy ograniczonym budżecie i tylko ogólnym wyobrażeniu, jak powinno ono wyglądać.

Musimy zacząć od określenia stylu, w jakim chcemy, by nasze mieszkanie było urządzone. Skandynawski, industrialny, boho, minimalistyczny, modernistyczny a może vintage? Określenie przewodniego motywu wnętrzarskiego pozwoli na dobranie materiałów, mebli, a także kolorów ścian.

Kompleksowe wykończenia wnętrz i mieszkań w Krakowie dd projekt

Kolory ścian – kompleksowe wykończenia mieszkań pod klucz

Trendy wnętrzarskie zmieniają się co roku. W 2020 modny jest np. ciemny kolor w łazienkach (granat, czerń, grafit) rozjaśniony przez jaskrawe kolorowe akcenty armatury łazienkowej i tekstyliów. Nie warto jednak sugerować się modą – chyba, że stać nas na coroczny remont.

Nasze mieszkanie musi zostać urządzone w sposób dość uniwersalny – tak, by kolory ścian szybko się nam nie znudziły. Oczywiście najważniejszym wyznacznikiem powinien być nasz gust, dlatego jeśli decydujemy się na usługi firmy remontowej, upewnijmy się, że wybieramy ekipę, która potrafi dopasować swoją pracę do oczekiwań klienta i po prostu go wysłuchać.

Być może zwykłe malowanie ścian nie stanowi większego problemu – wystarczy kupić pędzle i farbę, a także zabezpieczyć meble – jednak w razie tapet lub wyklejanych elementów (płytki łazienkowe, kamień na ścianę itd.) warto wynająć profesjonalistów.

Kompleksowe wykończenia wnętrz – postaw na trwałe meble

Meble stanowią głównie element funkcjonalny każdego mieszkania – nikt jednak nie powiedział, że nie mogą być również estetyczne. Meble muszą stanowić całość kompozycyjną ze stylem wnętrza oraz dodatkami.

Warto rozważyć kupno mebli na wymiar. Zostaną one zaprojektowane tak, by maksymalnie wykorzystać przestrzeń w Twoim domu – mogą zostać wkomponowane w narożniki, nietypowe wnęki, skosy dachu.

Nasza firma DD Projekt, w ramach kompleksowego wykończenia wnętrz pod klucz na terenie Krakowa, oferuje także meble na wymiar – ich przeznaczenie, materiał, kolor, a także kształt zostaną uzgodnione z właścicielami mieszkania, a następnie wpisane w projekt wnętrza. Dzięki wizualizacjom 3D, efekt końcowy naszego wykończenia wnętrz mieszkań nie odbiega od tego, co zostało przedstawione klientom – żadnych przykrych niespodzianek, co najwyżej miłe zaskoczenie!

Kompleksowe wykończenia wnętrz mieszkań Kraków

Oświetlenie we wnętrzu

Ważnym elementem wnętrz jest również oświetlenie mieszkania. Lokatorzy muszą określić jakie światło preferują – ciepłe czy chłodne – a także a jakich miejscach potrzebne będą lampy, zarówno stojące, jak i wiszące.

Tak naprawdę rozplanowanie oświetlenia zaczyna się o wiele wcześniej – podczas remontu należy zadbać o przeprowadzenie instalacji elektrycznej w odpowiednich miejscach, a także zamontowanie gniazd tam, gdzie potencjalnie mają zostać podłączone lampy.

Kompleksowe wykończenia wnętrz mieszkań pod klucz to usługa kompleksowa, mająca przygotować mieszkanie lub dom na wprowadzenie się lokatorów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Działamy na terenie Krakowa i okolic.

zadzwoń