klimatyzacje

Dlaczego my?

Posiadamy autoryzacje znanych i renomowanych marek w związku z tym możemy zaoferować Państwu sprzedaż urządzeń w atrakcyjnych cenach.

Dodatkową korzyścią związaną z nabyciem i serwisowaniem urządzeń w naszej firmie jest fakt że w przypadku awarii podlegających gwarancji producenta nie ponoszą Państwo kosztów przyjazdu, naprawy i wymiany uszkodzonych części.

Oferujmy:

  • instalację klimatyzacji w takich miastach jak: Kraków, Wieliczka,
  • serwis klimatyzacji i wentylacji,
  • usługi „pod klucz” (od projektu, po uruchomienie urządzenia, poprzez jego dostarczenie i montaż),

Głównymi zadaniami klimatyzacji są:

  • Chłodzenie
  • Ogrzewanie
  • Nawilżanie
  • Osuszanie
  • Oczyszczanie z zanieczyszczeń

Nasza oferta klimatyzacji obejmuje:

  • Produkty – oferujemy sprzedaż wysokiej jakości systemów klimatyzacji
  • Usługi – od doradztwa, przez projektowanie systemów, dostarczanie urządzeń, montaż i serwisowanie.
https://ddprojekt.pl/wp-content/uploads/2020/04/klimatyzacja-ddprojekt.jpg
https://ddprojekt.pl/wp-content/uploads/2020/04/klimatyzator-na-elewacji.jpg

WENTYLACJA I KLIMATYZACJA DLA KOMFORTU PRZEBYWANIA W POMIESZCZENIACH

Dlaczego Klimatyacja jest podniesieniem komfortu naszego życia?

Komfort przebywania w pomieszczeniu jest niezwykle ważny. Oczywiście nie tylko walory estetyczne o tym decydują, ale przede wszystkim jakość powietrza, jakim oddychają ludzie. Niektórzy nawet o tym nie myślą, chyba że w domu lub mieszkaniu zaczynają się pojawiać symptomy wskazujące na to, że coś dzieje się niedobrego. Na pewno pierwszym sygnałem ostrzegawczym powinny być często zaparowane okna i występujący w pokojach zaduch. Natomiast wilgoć na ścianach lub czarne wykwity oznaczają, że już jest naprawdę źle i wentylacja w pomieszczeniu po prostu nie działa prawidłowo.

Odpowiednia cyrkulacja, czyli wymiana powietrza zużytego i zanieczyszczonego na świeże, jest oczywiście niezbędna w każdym pomieszczeniu, w którym przebywają ludzie, a więc nie tylko w domach i mieszkaniach, ale także biurach i halach produkcyjnych. Decydują o tym zarówno względy komfortu życia, jak i kwestie zdrowotne. W przypadku nieprawidłowej wentylacji w danym pomieszczeniu gromadzą się różnego rodzaju zanieczyszczania, mikroorganizmy i bakterie, które niekorzystnie wpływają na samopoczucie mieszkańców. Chodzi tutaj o roztocza, zarodniki pleśni, no i przede wszystkim wydychany przez ludzi dwutlenek węgla. Szkodliwe związki mogą również wydzielać meble oraz urządzenia. Wszystkie te czynniki mogą powodować bóle głowy, duszności, katar, uczucie otępienia, a nawet groźniejsze choroby alergiczne i układu oddechowego.