customers say

DD as in Demonstration of Dominance

Our customers get as much from us as they would get from two companies: We have both practical experience and professional knowledge.

The certificates found below are proof of that.
We care capable of so much not only because we’ve been doing this for years, but also because we are constantly developing.
We train, we learn from the best, we inspire each other and we share good ideas, all the while working on dozens of projects: refurbishments, houses and flats, architecture, furniture or interior designs.

Thanks to this, every year, DD Projekt is becoming a better company.
And we do all of this for you.

https://ddprojekt.pl/wp-content/uploads/2020/03/dd.png
https://ddprojekt.pl/wp-content/uploads/2020/03/zobacz.png
See who chose DD

And what does it say about working with us

More than 20 thousand m2 of designed and executed space – this number conceals a lot of our work, but also satisfaction with a well done order. Each project starts with the question "how to do it to make the recipient delighted?”; We believe that it is thanks to this that we have such clients and such opinions. Thank you!

This is what our customers say about us:

If you are here then you are most probably looking for a contract for your refurbishment works, an interior or building designer.

This may well be the most important part of our website-  after all, who knows more about work with us than our customers?

Browse references:

https://ddprojekt.pl/wp-content/uploads/2020/03/klienci-mowia.png

Nagroda Najlepsi 2020

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2020 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali w Oferteo.pl.

Orły Branży Budowlanej 2019

Dyplom przyznany DD Projekt, za osiągnięcie statusu laureata w miejscowości Kraków, w zestawieniu Orły Branży Budowlanej 2019 roku. Zestawienie zostało sporządzone w oparciu o opinie klientów. DD Projekt, Orły Branży Budowlanej – 2018, 2019.

Serdecznie polecam współpracę z firmą DD Projekt, która zaprojektowała i wykończyła moje mieszkanie. Firma przeprowadzająca prace wykonawcze robiła to z należytą starannością i dbałością o detale. Efekt końcowy jest naprawdę świetny.

Serdecznie polecam współpracę z firmą DD Projekt, która zaprojektowała i wykończyła moje mieszkanie. Firma przeprowadzająca prace wykonawcze robiła to z należytą starannością i dbałością o detale. Efekt końcowy jest naprawdę świetny. Pan Marcin Markiewski jako koordynator zawsze pomagał w sprawach organizacyjnych i dzięki temu wszystko przebiegało bez problemów. Szczególnie podziękowania należą się Projektantom DD Projekt Grzegorzowi Klichowi oraz Judycie Wronce za całą współpracę zarówno na etapie tworzenia koncepcji, jak i realizacji projektu. Świetnie zaprojektowali i zwizualizowali to co wstępnie miałem gdzieś w głowie, ale także zaproponowali wiele ciekawych rozwiązań dzięki którym jestem bardzo zadowolony z tego jak wygląda moje mieszkanie i jak jest funkcjonalne.

DD Projekt – Autoryzowanym Przedstawicielem Firmy Expander

Z dumą i przyjemnością informujemy, że w trosce o komfortową i kompleksową obsługę naszych Klientów, nawiązaliśmy współpracę z firmą Expander. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie warunków kredytu do potrzeb i możliwości finansowych każdego Klienta, dlatego Expander pomaga Klientom uzyskać finansowanie na zakup własnego domu czy mieszkania, remontu, wykończenia wnętrza, czy mebli na wymiar.

Już dziś wszyscy klienci DD Projekt mogą skorzystać z kompleksowej oferty firmy Expander.

Zapraszamy do współpracy!

Serdecznie polecam współpracę z projektantami DD Projekt

Serdecznie polecam współpracę z projektantami DD Projekt. W ramach naszej współpracy z projektantami DD Projekt przygotowali projekt całego mieszkania, począwszy od ogólnej koncepcji, przez projekt i dobór mebli oraz materiałów wnętrz.

W trakcie procesu projektowania projektanci byli bardzo cierpliwi i wyrozumiali oraz odnosili się do wszystkich naszych uwag. Cierpliwie tłumaczyli nam wszystkie aspekty projektu i zwracali uwagę na rzeczy, które dla nas nie miały znaczenia a miały wpływ na wygodę i komfort użytkowania mieszkania.

DD Projekt – Autoryzowany partner firmy Atlas

Cykl profesionalnych szkoleń dla pracowników DD Projekt – ”M – System”

Serdecznie polecam firmę DD Projekt

Serdecznie polecam firmę DD Projekt, której powierzyłem wykończenie domu w okolicy Krakowa. Firma wykonała projekt, a następnie został on w pełni zrealizowany, dzięki czemu jestem zadowolony z efektu końcowego.

Prace przebiegały sprawnie, co zawdzięczam w dużej mierze Pani Urszuli – koordynator projektu, która czuwała nad całym przedsięwzięciem na mojej inwestycji.

Prace zostały wykonane z dużą starannością i zakończone zostały zgodnie z terminem.

DD Projekt – Autoryzowany partner firmy Atlas

Cykl profesionalnych szkoleń dla pracowników DD Projekt – Wykończenia wnętrz na produtkach firmy Atlas

Chciałbym niezmiernie uprzejmie poinformować, że współpraca z Projektantem D&D Projekt w ramach projektowania mojego 50 metrowego mieszkania przebiegała wyśmienicie

Chciałbym niezmiernie uprzejmie poinformować, że współpraca z Projektantem D&D Projekt w ramach projektowania mojego 50 metrowego mieszkania przebiegała wyśmienicie. Projektant D&D Projekt był bardzo cierpliwy i uwzględniał wszystkie moje uwagi. Zawsze szczerze mówił z czym się zgadza, a z czym nie. Rozwiewał wszelkie moje wątpliwości i tłumaczył jeżeli czegoś nie rozumiałem. Widać było, że ma duże doświadczenie w projektowaniu wielu mieszkań, również takich w stylu monochromatycznym jak moje. Mieliśmy tyle spotkań projektowych ile potrzebowaliśmy żeby sporządzić chciany projekt. Najbardziej jednak podoba mi się to, że Projektant D&D Projekt jest dla mnie dostępny cały czas po sporządzeniu projektu i chętnie jeszcze mi asystuje przy wykończaniu mieszkania. Serdecznie polecam.

Firma D&D Projekt i wszyscy jej pracownicy z osobna w pełni wywiązali się z powierzonych sobie zadań, polecam ich każdemu, kto szuka rzetelnego, solidnego, terminowego kontrahenta któremu może spokojnie powierzyć remont swojego mieszkania

Chcę położyć szczególny nacisk na to, że ja osobiście miałam bardzo niewielki wkład w ten remont poza finansami, nie interesowałam się za bardzo szczegółowym przebiegiem prac bo ani się na tym nie znam ani nie miałam na to czasu i jestem bardzo zadowolona z efektu. Będąc świadomą swoich ograniczeń, kiedy wybierałam firmę kierowałam się tym, która wygląda na najbardziej godną zaufania jednocześnie oferując najbardziej kompleksowe usługi i uważam, że wybierając D&D Projekt bardzo dobrze trafiłam. Remont został ukończony przed planowaną datą, co jest z tego, co mi wiadome, rzeczą wręcz niebywałą. Wszystkie prace zostały wykonane starannie i bez zarzutu. Nie było żadnego problemu z umawianiem się na spotkania w różnych lokalizacjach, dostosowaniem wysokości zaliczek do moich możliwości finansowych, etc – firma ma doskonały stosunek do klienta. Powtarzam – jestem bardzo zadowolona z tego, że zdecydowałam się na D&D Projekt. Wszyscy reprezentanci D&D Projekt, z którymi miałam kontakt wykazują się profesjonalizmem, kontaktowością i nastawieniem na pomoc zamawiającej lub zamawiającemu… Firma D&D Projekt i wszyscy jej pracownicy z osobna w pełni wywiązali się z powierzonych sobie zadań, polecam ich każdemu, kto szuka rzetelnego, solidnego, terminowego kontrahenta któremu może spokojnie powierzyć remont swojego mieszkania czy innej przestrzeni budowlanej i osobiście liczę na dalszą równie dobrą współpracę.

D&D Projekt należy do jednych z najlepszych przedsiębiorstw branży budowlanej wg. plebiscytu – Orły branży budowlanej

Według sporządzonego zestawienia ocen klientów, powyższa firma należy do 1,33% najlepszych przedsiębiorstw branży budowlanej w Polsce. Tym samym dołączyła do grona Złotych Orłów Branży Budowlanej.

Z przyjemnością rekomenduję firmę D&D Projekt jako solidnego i wiarygodnego partnera.

Z przyjemnością rekomenduję firmę D&D Projekt jako solidnego i wiarygodnego partnera.

Doświadczeni Projektanci D&D Projekt wykonali kompleksową i profesjonalną pracę, projektując 2 piętra domu oraz klatkę schodową. Wszystkie moje sugestie były brane pod uwagę podczas tworzenia projektu godząc jednocześnie zróżnicowane potrzeby z wymogami i możliwościami technicznymi. Wszystkie powierzone prace były wykonane terminowo i precyzyjnie na każdym etapie pracy.

Dzięki aktywnej współpracy, zaangażowaniu i wykonaniu powierzonych prac mogę z pełną odpowiedzialnością polecić usługi projektowe świadczone przez firmę D&D Projekt.

Z pełnym przekonaniem polecam usługi biura projektowego firmy D&D Projekt

Serdecznie dziękujemy projektantom firmy D&D Projekt, którzy wykonali na nasze zlecenie projekt kuchni i łazienki i toalety. Projekty były realizowane rzetelnie, w oparciu o ustalone terminy, skupiając się na naszych potrzebach oraz pomysłach. Należy podkreślić świetny kontakt z projektantami. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie, w przyjaznej atmosferze, na każdym etapie mogliśmy liczyć na pomoc.Szczególnie dziękujemy Panu Grzegorzowi Klichowi który dołożył wszelkich starań aby projekt spełniał nasze oczekiwania.Z pełnym przekonaniem polecam usługi biura projektowego firmy D&D Projekt.

D&D Projekt jest najwyższej klasy fachowcem w swojej dziedzinie i z całego serca polecam go jako wykonawcę prac projektowych.

Niniejszym listem zaświadczam, iż Pan projektant Grzegorz Klich z firmy D&D Projekt jest najwyższej klasy fachowcem w swojej dziedzinie i z całego serca polecam go jako wykonawcę prac projektowych. Szczególne podziękowania należą się Panu projektantowi, za wykonanie kompleksowego projektu aranżacji mojego domku jednorodzinnego. Przygotowany projekt spełnia wszystkie moje wymagania. Współpraca z Panem projektantem układała się wzorowo na każdym etapie prac, począwszy od określenia koncepcji, poprzez wykonanie projektu wykonawczego, opracowanie zestawienia materiałowego, aż do wsparcia przy rozwiązywaniu problemów pojawiających się w trakcie prac wykonawczych.

Bardzo dziękuje firmie D&D Projekt za wykonanie kompleksowego projektu oraz remontu mojego mieszkania.

Bardzo dziękuje firmie D&D Projekt za wykonanie kompleksowego projektu oraz remontu mojego mieszkania. Szczególnie doceniam także pomoc zespołu D&D Projekt przy zakupie oraz dostarczeniu większości materiałów i sprzętów, niezbędnych do wykonania założonych prac. Współpracę z D&D Projekt oceniam pozytywnie oraz polecam Firmę jako profesjonalnego wykonawcę usług projektowo – remontowych. .

Pragnę polecić firmę D&D Projekt jako świetnego wykonawcę oraz partnera w tworzeniu przytulnego mieszkania

Pragnę polecić firmę D&D Projekt jako świetnego wykonawcę oraz partnera w tworzeniu przytulnego mieszkania.

Współpraca ze wspomnianą firmą układała się pomyślnie, kompetentni koordynatorzy oraz zaangażowanie wszystkich pracowników sprawiło, iż proces remontu przebiegał bez problemów. Prace wykonane zostały w terminie, zgodnie z obowiązującymi normami oraz zgodnie z uzgodnionym projektem.

Szczególnie zadowolony jestem z pracy koordynatora prowadzącego mój projekt oraz projektanta. Pani Urszula i Pani Aleksandra zajęły się wszelkimi sprawami od początku do końca trwania prac projektowych, a następnie wykonawczych. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu nie musiałem obawiać się, że podejmę niewłaściwe decyzje. Pani Aleksandra z pasją dzieliła się swoimi sugestiami.

Prace wykonane przez firmę D&D Projekt obejmowały:

• kompleksowy projekt wnętrza;

• rozbudowę instalacji elektrycznej oraz hydraulicznej;

• projekt i wykonanie stałej zabudowy meblowej;

• wykończenie wnętrza i propozycje elementów wyposażenia;

Projektant z wyobraźnią to kolejna z wielu zalet współpracy z tą firmą. Moja wizja mieszkania i inspiracje została doskonale zrozumiana i przekute w projekty. Prace projektowe były wzorowo zorganizowane. Jako inwestor miałem dostęp online do projektów i wizualizacji oraz bieżącego statusu projektu, kosztorysu wykończenia i elementów wyposażenia. Projekt został wykonany w założonym przeze mnie budżecie.

Odpowiednio dobrane ekipy wykończeniowe oraz wyselekcjonowani specjaliści rzetelnie wykonali swoją pracę. Prace wykończeniowe zostały wykonane starannie. Nieliczne drobne poprawki, które wynikły w czasie regularnych odbiorów, były wykonywane na bieżąco. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do osiągniętego efektu.

Orły Branży Budowlanej

Jesteśmy bardzo wdzięczni i tym samym zobowiązani tym wyjątkowym dla nas wyróżnieniem.

Idea ogólnopolskiego konkursu której celem jest wyróżnienie najlepszych firm branży. W procesie konkursowym wyprzedziliśmy ponad 320 tysięcy firm w Polsce. Tym samym dołączając do grona liderów branży, wyznaczających kierunek, stawiających na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji.

Dla firmy D&D Projekt, za osiągnięcie statusu laureata w mieście Kraków w zestawieniu – Orły Branży Budowlanej

Wykończenie dwóch mieszkań w stanie deweloperskim w Krakowie

Firma D&D Projekt wykończyła dla mnie i dla moje rodziny dwa mieszkania kupione w stanie deweloperskim. Ogromne znacznie miało dla nas to, iż w ramach naszej współpracy z D&D Projekt realizowane były wszelkie czynności poczynając od udzielania technicznego wsparcia przy odbiorze mieszkania, przygotowania projektu wykończenia wnętrz i jego realizacji. Na etapie podejmowania decyzji o wyborze konkretnych rozwiązań mogliśmy również liczyć na fachowe doradztwo.

Bardzo pomocne było także to, że ogromna większość czynności związanymi z pracami budowlanymi , transportem i zamawianiem elementów wyposażenia mieszkania, realizowana była przez D&D Projekt.

Dobrym pomysłem było wyznaczenie jednej osoby koordynującej cały projekt – Pana Marcina Markiewskiego – co znacznie ułatwiło skuteczną komunikacje.

W pełni mogę rekomendować firmę D&D Projekt jako wiarygodnego i rzetelnego wykonawcę.

Serdecznie dziękuję całemu Zespołowi D&D Projekt.

Ogólnopolski Program dla Firm – Laur Zaufania – dla firmy D&D Projekt

Firma D&D Projekt, uczestnicząca w Ogólnopolskim Programie dla Firm Laur Zaufania, spełnia kryteria opisane w regulaminie jako zaufany partner w biznesie.

Projekt dwóch mieszkań w Krakowie

Projektanci D&D Projekt zaprojektowali dla mnie i mojej rodziny wykończenie dwóch mieszkań. W bardzo umiejętny sposób przekładali nasze pomysły na konkretne rozwiązania, godząc jednocześnie różnorodne potrzeby z wymogami i możliwościami technicznymi.

Co niezwykle ważne na etapie projektowania, Projektanci D&D Projekt potrafili cierpliwie i uważnie słuchać naszych oczekiwań, nierzadko pomagając je nazwać bądź doprecyzować, służąc przy tym profesjonalnym doradztwem i bardzo pomocnymi wizualizacjami.

Ogromni doceniam również to, że sposób zaprojektowania mieszkań spełnił nasze oczekiwania, dlatego też z pełnym przekonaniem mogę polecić Projektantów D&D Projekt każdemu, komu zależy, na tym aby dobrze się czuć w swoim domu.

TOP FIRMA – Polecana przez klientów

Polska Certyfikacja Przedsiębiorców niniejszym zaświadcza, iż na dzień wystawienie certyfikatu firma D&D Projekt uzyskała wynik pozytywny w procesie certyfikacji, potwierdzając przy tym solidne, uczciwe i rzetelne podejście do swoich klientów i kontrahentów.

Kompleksowe wykończenie apartamentu na podstawie projektu D&D Projekt

Należy podkreślić, że firma D&D Projekt dysponuje kadrą o dużej wiedzy technicznej popartej wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu wszystkie prace wykonano rzetelnie i w zgodzie z zasadami sztuki budowlanej. Firma D&D Projekt wywiązała się z umowy z należytą starannością a wzajemna współpraca przeszła w profesjonalnej atmosferze.

Certyfikat PCBOK 2018 roku, to prestiżowe wyróżnienie dla rzetelnych przedsiębiorców nadawane głosami klientów i partnerów biznesowych, za wysoką jakość oferowanych produktów i usług oraz profesjonalne i przyjazne do klientów i kontrahentów.

Miło nam poinformować, że firma D&D Projekt kolejny rok z rzędu w opinii Polskiego Centrum Badania Opinii Klientów, otrzymała kolejny prestiżowy certyfikat jakości.

Za szerzenie etycznych działań w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz zdobycie niepowtarzalnej oceny wiarygodności przez klientów.

Certyfikat PCBOK to prestiżowe wyróżnienie dla rzetelnych przedsiębiorców nadawane głosami klientów i partnerów biznesowych, za wysoką jakość oferowanych produktów i usług oraz profesjonalne i przyjazne do klientów i kontrahentów.

Certyfikat PCBOK 2017 roku, to prestiżowe wyróżnienie dla rzetelnych przedsiębiorstw nadawane głosami klientów i partnerów biznesowych, za wysoka jakość oferowanych produktów i usług.

Za szerzenie etycznych działań w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz zdobycie niepodważalnej oceny wiarygodności przez klientów.

Certyfikat PCBOK to prestiżowe wyróżnienie dla rzetelnych przedsiębiorstw nadawane głosami klientów i partnerów biznesowych, za wysoka jakość oferowanych produktów i usług oraz profesjonalne i przyjazne podejście do klientów i kontrahentów.

D&D Projekt – Generalny Wykonawca prac Projektowych i Wykończeniowych

Prace wykonane zostały starannie, zgodnie z ustalonym terminem oraz zaakceptowanym projektem. Wykwalifikowana, kompetentna kadra pracownicza oraz rzetelność i profesjonalne podejście właścicieli sprawiło, że cały proces projektowy i wykonawczy przeszedł bez problemów co zaoszczędziło mi niepotrzebnych nerwów. Do wykonania zleconych prac użyto nowoczesnych materiałów oraz zachowano wszelkie normy bezpieczeństwa. Współprace z wyżej wymienioną firmą oceniam wiec bardzo dobrze. Wszystkie moje wymagania zostały spełnione a kontakt z kadrą pracowniczą przebiegła bez problemu. Firma D&D Projekt jest solidnym i uczciwym wykonawcą.

Po raz kolejny przy wsparciu Firmy D&D Projekt zorganizowaliśmy Turniej Wspinaczkowy Solna Ściana i po raz pierwszy Regionalny Puchar Polski we wspinaczce sportowej.

Podziękowania dla Firmy D&D Projekt. Cieszymy się, że wspólnie z nami promują Państwo zdrowy i sportowy styl życia. Wierzymy, że w przyszłości, również dzięki Państwa szczodrości, będziemy mogli cieszyć się licznymi osiągnięciami naszych podopiecznych, a wiele wspinaczy pozostanie na dłużej przy tym wymagającym sporcie. Życzymy wielu sukcesów we wszystkich przedsięwzięciach i skromnie liczymy na dalszą owocną współpracę z nami.

D&D Projekt – Uczciwy Przedsiębiorca – 2017

D&D Projekt – Uczciwy Przedsiębiorca – Uczestnicy Programu Uczciwy Przedsiębiorca to firmy, z którymi warto współpracować, to takie,które są wiarygodne, solidne, rzetelne i godne zaufania, a ich działanie jest świadectwem uczciwości.

Warto wybierać Przedsiębiorców, którzy starają się codziennie podnosić standardy biznesowe w Polsce.

Kompleksowe wykończenie mieszkania, od łazienki, poprzez wszystkie instalacji oraz doradztwo techniczne

Zespół D&D Projekt służył wsparciem przez cały okres trwania prac, które były wykonywane w rzetelny sposób oraz zgodnie z terminem. Bazując na moich dobrych doświadczeniach, polecam firmę D&D Projekt do wykonania prac wykończeniowych lub remontowych.

D&D Projekt – Uczciwy Przedsiębiorca – 2016

D&D Projekt – Uczciwy Przedsiębiorca – Uczestnicy Programu Uczciwy Przedsiębiorca to firmy, z którymi warto współpracować, to takie,które są wiarygodne, solidne, rzetelne i godne zaufania, a ich działanie jest świadectwem uczciwości.

Warto wybierać Przedsiębiorców, którzy starają się codziennie podnosić standardy biznesowe w Polsce.

Podziękowanie dla D&D Projekt od Fundacji Orla Straż

Serdecznie dziękujemy firmie D&D Projekt za wsparcie fundacji Orla Straż w naszych działaniach pomocowych na rzecz chrześcijan w Iraku. To dzięki takim ludziom uchodźcy maja realną możliwość powrotu do domu.

Certyfikat Zaufania – Firma Której Warto Zaufać – 2016

D&D Projekt prowadzi swoją działalność w sposób rzetelny i uczciwy zarówno w stosunku do klientów jak i pracowników, a jakość produktów i świadczonych usług są na najwyższym poziomie

Certyfikat Zaufania – Firma Której Warto Zaufać – Certyfikowany przez KRD, CRD, GUS, MS, VERDICT.

Podziękowanie dla D&D Projekt za wsparcie Zawodów wspinaczkowych ”Solna Ściana”

UKS ”Lider” z Sierczy składa serdeczne podziękowanie dla D&D Projekt za wsparcie finansowe Zawodów wspinaczkowych ”Solna Ściana”, zorganizowanych przez UKS ”Lider” w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym ”Solne Miasto”.

Certyfikat PCBOK dla firmy D&D Projekt za zdobycie niepodważalnej oceny wiarygodności przez klientów.

Certyfikat PCBOK dla firmy D&D Projekt za szerzenie etycznych działań w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz zdobycie

niepodważalnej oceny wiarygodności przez klientów.

Certyfikat PCBOK to prestiżowe wyróżnienie dla rzetelnych przedsiębiorstw nadawane głosami klientów i partnerów biznesowych,
za wysoką jakość oferowanych produktów i usług oraz profesionalne i przyjazne podejście do klientów i kontrahentów.

Kompleksowe wykończenie mieszkanie w stanie deweloperskim

Już na etapie projektowania dzięki technicznej wiedzy projektanta byliśmy w stanie uniknąć błędów które zapewne popełnilibyśmy sami nie korzystając z takowej pomocy. A także wdrożyliśmy kilkanaście pomysłów które zostały przez niego zaproponowane.  Prace wykończeniowe zostały wykonane starannie w oparciu o projekt wykończenia.

Po zakończeniu prac mogę stwierdzić, że mieszkanie robi wrażenie na odwiedzających nas gościach, co obrazuje efekt naszej współpracy. Współpracę w powyższym zakresie oceniam pozytywnie i rekomenduje firmę D&D Projekt jako wiarygodnego i solidnego partnera.

Kompleksowy remont i wykończenie lokalu w Krakowie

Zlecone prace zostały wykonane zgodnie z terminem, estetycznie oraz dokładnie. Prace wykonała przeszkolona kadra pracownicza posiadająca niezbędne uprawnienie oraz doświadczenie. Firma D&D Projekt jest godna polecenie jako solidny i uczciwy wykonawca robót remontowo-budowlanych.

Kompleksowe wykończenie lokalu mieszkalnego wraz z projektem

Chciałam podziękować firmie D&D Projekt z siedzibą w Krakowie przy ul. Krakusa 11 za wykonanie projektu oraz kompleksowe wykończenie mojego mieszkania. Projekt i prace wykończeniowe zostały wykonane starannie, z dużą dbałością o estetykę i funkcjonalność.

Prace obejmowały wykonanie szczegółowego projektu i wykończenia kuchni z salonem, łazienki, sypialni i garderoby biorąc pod uwagę estetykę i moje upodobania. Polecam firmę D&D Projekt przede wszystkim za możliwość zlecenia całokształtu prac jednej firmie, za ciekawe projekty, staranne dobranie materiałów do wykończenia oraz za dobry kontakt w trakcie jak i po zakończeniu projektu.

Współpracę z firmą oceniam pozytywnie i rekomenduję DD Projekt jako solidnego i profesjonalnego partnera przy pracach projektowych oraz remontowo-wykończeniowych.

Kompleksowe wykończenie lokalu mieszkalnego w stanie deweloperskim

 

Należy podkreślić ,że firma D&D Projekt dysponuje kadrą o dużej wiedzy technicznej, popartej wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu wszystkie prace zostały wykonane rzetelnie i terminowo, a przy tym zgodnie z projektem architekta wnętrz oraz z uwzględnieniem wszystkich założeń inwestora. Współpracę oceniam pozytywnie i rekomenduję firmę D&D Projekt jako wiarygodnego i solidnego partnera.

Kompleksowy remont nowo powstającej restauracji

W ramach zawartej umowy firma wykonała: projekty i aranżację wnętrza, projekty prac stolarskich ,dostarczyła wszystkie niezbędne materiały do wykonania prac zgodnie z umową, oraz bardzo rzetelnie i z dbałością o szczegóły wykonała wszystkie prace ”pod klucz”.

Należy również docenić doskonały kontakt z przedstawicielami firmy oraz profesjonalizm architektów, brygadzistów, pracowników budowlanych oraz ekipy sprzątającej.

Przyszłym kontrahentom polecam współpracę z firma D&D Projekt z czystym sumieniem.

Podziękowanie dla firmy D&D Projekt za dołączenie do programu dla stałych darczyńców UNICEF 365

Dziękujemy bardzo za Państwa zainteresowanie działaniami UNICEF i przystąpienie do programu stałych darczyńców UNICEF 365. Państwa wspaniały gest zmienia na lepsze przyszłość wielu potrzebujących dzieci. Szczepionki przeciwko najgroźniejszym chorobom , odżywki dla niedożywionych dzieci ,koce chroniące przed chodem, pomoce szkolne aby rozwijać zdolności i dać najmłodszym szansę na lepszą przyszłość – tak wiele dobrego dają Państwo dzieciom decydując się na regularne wspieranie UNICEF. Serdecznie dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych. Aleksandra Miastowska UNICEF.

Kompleksowe wykończenie mieszkania w stanie developerskim

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą D&D Projekt i szczerze polecam jej usługi, zważywszy na fakt, że w dzisiejszych czasach bardzo trudno o tak profesjonalną i uczciwa firmę.

Księgarnia POL- ANGLO Kraków

Firma D&D Projekt jest godna polecenia jako solidny i uczciwy wykonawca robót remontowo budowlanych. Zlecone prace zostały wykonane zgodnie z terminem, estetycznie oraz dokładnie.

Kompleksowy remont mieszkania

Firma D&D Projekt wywiązała sie z umowy zgodnie z harmonogramem oraz należyta starannością. Współprace okreslamy bardzo pozytywnie i zdecydowanie rekomenduje firmę D&D Projekt jako wiarygodnego i solidnego partnera.

Remont Mieszkania

Należy podkreślić, że firma D&D Projekt dysponuje wykwalifikowana kadrą o dużych umiejętnościach. Prace zostały wykonane w terminie ,z należytą starannością. Należy tez podkreślić niezwykle sympatyczny i rzeczowy kontakt z przedstawicielami firmy, którzy zawsze służyli radą w różynch rozwiązań technicznych. Z całą odpowiedzialnością polecam firmę D&D Projekt jako solidnego i uczciwego wykonawcę.

Prace Remontowe

Wszystkie prace wykonane zostały rzetelnie, ze starannością i w zgodzie z zasadami sztuki budowlanej. Na podkreślenie zasługuje fachowość i doświadczenie pracowników. Frima D&D Projekt wywiązała się z umowy w terminie. Współprace w zasadzie oceniamy pozytywnie i możemy polecić tę firmę.

Generalny Remont mieszkania na Starym Mieście w Krakowie

Przede wszystkim należy podkreślić dużą inicjatywe firmy w doradzctwie klientom w kwestiach technicznych. Dodatkowo firma współpracuje z utalentowanym architektem ,który w sposób nowoczesny i funkcjonalny zaprojektował małą łazienke oraz kuchnie z meblami.  Efekt który został osiągnięty w dwóch pomieszczeniach przerósł moje oczekiwania zarówno estetyczne jak i wizualne. Zaleta firmy jest z pewnością kompleksowość oferowanych usług ,większość spraw było załatwianych przez pracowników, co jest niewątpliwie dużym ułatwieniem w sytuacji braku czasu inwestora. Firma D&D Projekt wywiazała sie z ustalonych prac ze starannością.

Firma Neinver Poleca – Współpracę oceniamy pozytywnie i rekomendujemy firmę D&D Projekt jako wiarygodnego i solidnego partnera.

Prace wykonano rzetelnie i w zgodzie z zasadami sztuki budowlanej. Firma D&D Projekt wywiązała sie z umowy zgodnie z harmonogramem oraz należytą starannością. Współpracę oceniamy pozytywnie i rekomendujemy firmę D&D Projekt jako wiarygodnego i solidnego partnera.

Rekomendujemy firmę D&D PROJEKT jako wiarygodnego i solidnego partnera.

Współpracę oceniamy pozytywnie i rekomendujemy firmę D&D PROJEKT jako wiarygodnego i solidnego partnera. Wszystkie prace wykonano rzetelnie i w zgodzie z zasadami sztuki budowlanej, estetycznie oraz dokładnie. Prace wykonała przeszkolona kadra pracownicza posiadająca niezbędne uprawnienia oraz doświadczenie. Firma D&D Projekt jest godna polecenia jako solidny i uczciwy wykonawca robót remontowo-budowlanych.

D&D Projekt – zrobił dla nas cudowny projekt i remont, taki, o jakim marzyliśmy.

Kiedy zdecydowaliśmy się zrobić remont we własnym mieszkaniu, z uwagi na naszą niekompetencję udaliśmy się do znanych specjalistów “D&D Projekt”.

”D&D Projekt” zrobił dla nas cudowny projekt i remont, taki, o jakim marzyliśmy. Można powiedzieć ,że “D&D Projekt” nie tylko ma duże doświadczenie w tej sprawie, ale też zrozumieli nasz gustu.
Jesteśmy bardzo zadowoleni wyglądem mieszkania. Możemy mówić o jakości i dobrych cenach. Nie będziecie Państwo żałować, to naprawdę wspinała firma.

Z poważaniem
Irena i Ewgeny Klestowy

Referencje dla firmy D&D Projekt za profesjonalne wykończenie mieszkania o pow. 108 m2 oraz tarasu i garażu.

D&D Projekt dysponuje profesjonalna kadrą oraz posiada własne zaplecze techniczne wyposażone w konieczne maszyny i samochody dostawcze. Prace wykończeniowe zostały wykonane dokładnie i starannie. Podczas prac wykonawca dbał o czystość i porządek w mieszkaniu oraz na terenie nieruchomości. Po zakończeniu prac ,mieszkanie oraz garaż zostały gruntownie posprzątane przez profesjonalną firmę sprzątającą. Zgłaszane poprawki były na bieżąco usuwane. Nadzór nad pracami był osobiście wykonany przez Panią Martę Drzewowską. Współpracę w powyższym zakresie oceniam pozytywnie i rekomenduje firmę D&D Projekt jako wiarygodnego i solidnego partnera.

Prace Remontowo Budowlane w Liceum Ogólnokształcącym nr. VIII w Krakowie

Referencja polecające usługi D&D Projekt, wydane przez Dyrekcję Liceum Ogólnokształcącym nr. VIII w Krakowie

Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej

Dla Polskiego Instytutu Psychoterapii Integratywnej z siedzibą w Krakowie wykonaliśmy prace remontowe, których zakres obejmował m.in: prace demontażowe starych tynków, położenie nowych  tynków wewnętrznych, malowanie farbami lateksowymi, cyklinowanie oraz lakierowanie podłóg drewnianych.

Firma D&D Projekt wykonała prace wykończeniowe w nowym mieszkaniu o powierzchni 38,9 m2

Firma D&D Projekt z siedzibą w Krakowie przy ul. Krakusa 11 i w Wieliczce przy ul. Św. Barbary 23 wykonała w lutym i marcu 2014 r. prace wykończeniowe w nowym mieszkaniu przy ul. Żabiniec w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 38,9 m2 zostało oddane w stanie deweloperskim. Firma D&D Projekt zaproponowała kompleksowe wykończenie lokalu i czuwała nad każdym etapem prac.

Stowarzyszenie

Podziękowania dla firmy D&D Projekt za profesjonalne wykonanie prac remontowych pomieszczeń użytkowanych przez podopiecznych stowarzyszenia “Piękne Anioły”. Remont wykonany został w ramach akcji “Słoneczne pokoje”, która ma na celu niesienie pomocy najmłodszym.

Podziękowania dla firmy D&D Projekt

Podziękowania dla firmy D&D Projekt za profesjonalne wykonanie prac remontowych.

Firma D&D Projekt wykonała remont w apartamencie o pow. 90m2

Firma D&D Projekt wykonała remont w apartamencie o powierzchni 90m2 zlokalizowanym w Krakowie przy ulicy Chmieleniec w okresie od 2 lipca do 3 sierpnia 2012 roku. Prace obejmowały m.in: wymianę podłóg na połowie powierzchni mieszkania, generalny remont jednej z łazienek, przesunięcie ściany w kuchni, naprawę uszkodzeń ścian, sufitów oraz pomalowanie całego mieszkania.

Wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim

W okresie od 01.12.2013 do 20.01.2014 roku firma D&D Projekt wykonała kompleksowe wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, o powierzchni 65.5m2. Zakres prac obejmował m.in: wyburzenie ścian działowych wraz z murowaniem nowych, przeróbki instalacji wod-kan, przeróbki instalacji centralnego ogrzewania, malowanie ścian, kompleksowe wykończenie łazienki.

Wykonanie generalnego remontu kawalerki w kamienicy

Potwierdzam, że firma D&D Projekt z siedziba w Krakowie, przy ul. Krakusa 11 w okresie 17.12.2013-31.03.2014 podjęła się wykonania generalnego remontu kawalerki w kamienicy przy ulicy Grzegórzeckiej. Zlecenie obejmowało m.in. szeroko zakrojone prace demontażowe, wymianę instalacji elektrycznej, wykonanie nowych podejść wodno-kanalizacyjnych, modernizację instalacji gazowej, cyklinowanie i malowanie parkietu, montaż glazury w kuchni i łazience oraz całość prac wykończeniowych. Współpraca przebiegała bez zarzutu, a doświadczona kadra pracownicza zawsze służyła radą i proponowała innowacyjne i najlepsze dla klienta rozwiązania. Cały zakres robót został wykonany w pełni profesjonalnie, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej. Dlatego w związku z kompleksowością oraz najwyższym poziomem świadczonych usług szczerze rekomenduję firmę D&D Projekt jako solidnego i wiarygodnego wykonawcę.

DD Projekt – Autoryzowanym Przedstawicielem Firmy Expander

Z przyjemnością informujemy, że w trosce o komfortową i kompleksową obsługę naszych Klientów, nawiązaliśmy współpracę z firmą Expander. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie warunków kredytu do potrzeb i możliwości finansowych każdego Klienta, dlatego Expander pomaga Klientom uzyskać finansowanie na zakup własnego domu czy mieszkania, remontu, wykończenia wnętrza, czy mebli na wymiar. Codziennie porównuje setki ofert po to, aby Klienci mogli skorzystać z jak najbardziej atrakcyjnej i efektywnej formy finansowania.

Jak działa Ekspert Finansowy Expander:

• Analizuje potrzeby – określa z Klientem potrzeby finansowe.

• Porównuje oferty przedstawia oferty banków, pokazując zarówno ich zalety jak i wady. Sprawdza warunki kredytowe, aby Klient mógł wybrać najlepszy kredyt.

• Pomaga uzyskać finansowanie – pomaga na każdym etapie uzyskiwania finansowania – od złożenia wniosku po podpisanie umowy.

Expander od lat współpracuje z wieloma bankami, dzięki czemu Klienci zyskują dostęp do najlepszych kredytów na rynku. Na spotkaniu z ekspertem poznacie Państwo szczegóły wybranych ofert, a nie tylko ich główne parametry i zbadacie zdolność kredytową w wybranych bankach. Eksperci Expander posiadają aktualną wiedzę, który z banków w danym momencie oferuje najbardziej atrakcyjne warunki kredytowe. Dzięki temu zyskujecie Państwo nie tylko czas, ale przede wszystkim oszczędzacie pieniądze.

Warto również dodać, że co siódmy kredyt hipoteczny w Polsce brany jest przy pomocy firmy Expander. Od 2002 roku pośrednik uruchomił 235 tys. kredytów o łącznej wartości 45 mld zł*.

Już dziś wszyscy klienci DD Projekt mogą skontaktować się z dedykowanym Ekspertem Finansowym, który odpowie na wszystkie pytania w dogodnie wybranym miejscu.

DD Projekt

od Projektu do Realizacji

Zapraszamy do współpracy!

Firma Wiarygodna Finansowo

Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. zaświadcza, że firma D&D Projekt uczestniczy w programie Firma Wiarygodna Finansowo.

Firma D&D Projekt przeszła wymagający proces certyfikacyjny.

Firma D&D Projekt przeszła wymagający proces certyfikacyjny, tym samym stając sie autoryzowanym glazurnikiem, renomowanej firmy Atlas Sp.zo.o.

Certyfikat autoryzowanej firmy Atlas

Autoryzowowana firma Atlas potwierdza, że pracownicy firmy D&D Projekt posiadają wiedzę i doświadczenie w zakresie stosowania produktów i technologii Atlas w pracach glazurniczych.

D&D Projekt Certyfikowanym Partnerem handlowym Credit Agricole

D&D Projekt Certyfikowanym Partnerem handlowym Credit Agricole

Uprawnienia- grupa I

Nasi pracownicy posiadają uprawnienia, które umożliwiają im pracę przy urządzeniach, instalacjach i sieciach elektroenergetycznych.

Uprawnienia- grupa II

Nasi pracownicy posiadają uprawnienia, które umożliwiają im pracę przy urządzeniach energetycznych, wytwarzających ciepło.

Uprawnienia- grupa III

Nasi pracownicy posiadają uprawnienia umożliwiające im pracę przy urządzeniach, instalacjach i sieciach gazowych.

Obsługa wózków jezdniowych o napędzie silnikowym

Nasi pracownicy posiadają uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych o napędzie silnikowym.

Stowarzyszenie Elektryków Polskich

Świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, istalacji i sieci.

Let’s discuss your project Even if you won’t be doing it with us,it’s worthwhile to ask for advice. You’re invited to call us.

Call us