finansowanie inwestycji

Z przyjemnością informujemy,

że w trosce o komfortową i kompleksową obsługę naszych Klientów, nawiązaliśmy współpracę z firmą Expander

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie warunków kredytu do potrzeb i możliwości finansowych każdego Klienta, dlatego Expander pomaga Klientom uzyskać finansowanie na zakup własnego domu czy mieszkania, remontu, wykończenia wnętrza, czy mebli na wymiar. Codziennie porównuje setki ofert po to, aby Klienci mogli skorzystać z jak najbardziej atrakcyjnej i efektywnej formy finansowania.Jak działa Ekspert Finansowy Expander:· Analizuje potrzeby – określa z Klientem potrzeby finansowe.· Porównuje oferty przedstawia oferty banków, pokazując zarówno ich zalety jak i wady. Sprawdza warunki kredytowe, aby Klient mógł wybrać najlepszy kredyt.· Pomaga uzyskać finansowanie – pomaga na każdym etapie uzyskiwania finansowania – od złożenia wniosku po podpisanie umowy.
https://ddprojekt.pl/wp-content/uploads/2020/03/Expander-1.jpg
https://ddprojekt.pl/wp-content/uploads/2020/03/Zrzut-ekranu-2019-09-18-o-11.00.562.png

Expander od lat współpracuje z wieloma bankami

dzięki czemu Klienci zyskują dostęp do najlepszych kredytów na rynku.

Na spotkaniu z ekspertem poznacie Państwo szczegóły wybranych ofert, a nie tylko ich główne parametry i zbadacie zdolność kredytową w wybranych bankach. Eksperci Expander posiadają aktualną wiedzę, który z banków w danym momencie oferuje najbardziej atrakcyjne warunki kredytowe. Dzięki temu zyskujecie Państwo nie tylko czas, ale przede wszystkim oszczędzacie pieniądze.

Warto również dodać, że co siódmy kredyt hipoteczny w Polsce brany jest przy pomocy firmy Expander. Od 2002 roku pośrednik uruchomił 235 tys. kredytów o łącznej wartości 45 mld zł*.

Już dziś wszyscy klienci DD Projekt mogą skontaktować się z dedykowanym Ekspertem Finansowym, który odpowie na wszystkie pytania w dogodnie wybranym miejscu.