Któż z nas nie marzy o pięknym, komfortowym domu na przedmieściach miasta, a może blisko centrum…Któż z nas nie chciałby zanurzyć się w własnym basenie i odpocząć pod zacienionym tarasem? A może taki projekt już jest i czeka na realizacje? Dom mieszkalny jednorodzinny z garażem wbudowanym w bryłę budynku oraz opcjonalnym basenem. Dom o powierzchni 360 m2, w tym garaż 66 m. Sami zobaczcie! A jeśli lubisz taki styl i chciałbyś go mieć, koniecznie skontaktuj się z nami.

Budynek usytuowany wolnostojąco na działce, parterowy z poddaszem użytkowym.

Nowoczesna bryła „wielostodołowa”- część wejściowa oddalona od ulicy, zapraszająca w głąb działki. Od strony ogrodu- wielkoformatowe przeszklenia, dodatkowa „kuchnia letnia” z grillem i duży taras, oraz opcjonalnie basen.

Dom z przestronną częścią dzienną- duże foyer, salon jadalnia oraz kuchnia i wydzieloną luksusową strefą master bedroom na parterze. Na parterze znajdują się również pomieszczenia pomocnicze typu kuchnia cateringowa, pralnia, garderoby oraz wc dla gości.

Na poddaszu użytkowym zaprojektowano dwie wygodne sypialnie z garderobami i własnymi łazienkami oraz przeszklony pokój do wykorzystania jako biuro, lub ewentualna trzecia sypialnia.

Eleganckie wykończenie zewnętrzne- stonowane kolory i szlachetne okładziny- drewno, cegła oraz blacha na rąbek.