Jak zaprojektować wystrój wnętrz?

Fundamenty postawione, prace wykończeniowe już za Tobą. I co teraz? Zasadniczo najważniejszym dla Ciebie zdaje się być efekt końcowy. On zaś zależny jest od Twoich preferencji i upodobań. Ale może nie jesteś w stanie uczynić rzeczywistością Twoich zmysłów estetycznych i osobistych gustów? Marzysz o tym, żeby Twoje mieszkanie odzwierciedlało niepowtarzalny krakowski klimat? Z pewnością przyda Ci się pomoc specjalisty, jakim jest dekorator wnętrz.

Zatem punktem wyjścia powinna być rozmowa. Dekorator wnętrz powinien wiedzieć czego tak naprawdę od niego oczekujesz. Z racji elastyczności i pomysłowości naszych pracowników nie musisz obawiać się tego, że Twoja wizja nie zostanie zrealizowana. Wręcz przeciwnie – popuść wodzę fantazji i zaufaj ekspertowi.

Twoje preferencje dostosowywane będą do warunków mieszkaniowych. Zatem następnym etapem będzie skonfrontowanie preferencji z ilością pokoi, metrażem i wszelkimi specyficznymi elementami w mieszkaniu.

dekorator wnętrz kraków ddprojekt

Praca nad projektem

Następne dni nasz dekorator wnętrz poświęca na tworzenie projektu. Powstaje on w warunkach maksymalnej koncentracji, w oparciu o wiele lat doświadczeń przy setkach podobnych projektów. Na tym etapie dokonywana jest synteza preferencji klienta z warunkami mieszkaniowymi, przeanalizowanymi podczas oględzin.

W tym miejscu pokazujemy klientowi roboczą wersję projektu. Tutaj niezwykle istotny jest dialog i komunikacja na poziomie partnerskim. Dzięki temu klient swobodnie będzie mógł wyrazić swoje uwagi tak, aby uczynić swoje mieszkanie wymarzonym, zaś dekorator wnętrz nie będzie obawiał się zwracać uwagę na ograniczenia i właściwości warunków.

Po odbytych pierwszych konsultacjach zostają naniesione poprawki. I na tym etapie czas przenieść założenia papierowe na rzeczywistość. Nadchodzi więc ten wymarzony moment urzeczywistnienia własnych marzeń.

Czynienie projektu realnym

Aby zrealizować w rzeczywistości wszystkie założenia ustalone na etapie projektowym potrzebna jest cała paleta różnego rodzaju materiałów. Nasz dekorator wnętrz odciąży klienta w trudnym i żmudnym procesie wyboru najbardziej adekwatnych. Później doglądać on również będzie wszystkich prac, stale trzymając rękę na pulsie. Wszystko po to, aby wszystkie prace rozwijały się zgodnie z preferencjami klienta.

Praca dekoratora nie odbywa się tylko w samym mieszkaniu klienta. Dekorator wnętrz nieustannie szuka nowych inspiracji. Śledzi bieżące trendy w budownictwie mieszkaniowym. Stara się wywnioskować, jakie potrzeby klienta wynikają z wciąż następującymi zmianami społecznymi. Próbuje dostosować mieszkania do zmiany w trybie życia i funkcjonowania.

dekorator wnętrz kraków ddprojekt

Celem wszystkich tych czynności jest osiągnięcie pełnej gotowości do realizacji zamówień w różnych warunkach, o zróżnicowanym poziomie skomplikowania, tak, aby każdy klient był zadowolony. Wszak obustronne zadowolenie jest najlepszą wizytówką dla każdego dekoratora.

Dekorator wnętrz – DD Projekt

Jeśli masz pomysł na urządzenie swojego mieszkania, ale nie wiesz jak urzeczywistnić marzenia, skorzystaj z pomocy naszego dekoratora wnętrz. Dzięki długoletniemu doświadczeniu gwarantujemy pełen profesjonalizm i zadowolenie. Działamy na terenie Krakowa i okolic. Zapraszamy do współracy!

zadzwoń