Umów się na bezpłatną wycenę
Zadzwoń teraz: 500 703 304
« wróć

D&D Projekt - Wykończenia Wnętrz, Remonty, Budowa, Projekty

Witamy w Firmie Projektowo - Wykonawczej

Firma D&D Projekt powstała w Polsce w 2005 roku, ale jej historia związana jest z rynkiem Skandynawskim, gdzie też powstały jej główne realizacje. Na tym wymagającym gruncie Nasza firma zdobyła doświadczenie, które teraz przenosimy z wieloma sukcesami na grunt rodzimy.

Naszym hasłem przewodnim jest wdrażanie nowatorskich rozwiązań, zarówno, jeśli chodzi o projekt, wykonawstwo i etapy realizacji, po wyposażenie wnętrz.

Uczyliśmy się od najlepszych i pracujemy dla najbardziej wymagających klientów, których interesuje profesjonalny efekt końcowy, a czas jest miarą sukcesu. Celem pracowników Firmy D&D Projekt jest to, aby nasz klient poświęcając jak najmniej swojego czasu, otrzymał jak najlepsze rezultaty w oparciu o zaufanie i profesjonalizm.

W Polsce D&D Projekt jest zespołem projektowo - wykonawczym wysokiej klasy specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie profesjonalnych usług oferowanych zarówno lokalnym jak i międzynarodowym klientom. Nasze prace prowadzimy na terenie południowej Polski.

Naszym dodatkowym atutem jest wyjątkowy zespół architektów, którzy specjalizują się w nowatorskich i bardzo eleganckich projektach. Jeśli chcesz, aby twój dom wyróżniał się spośród „szarej, ciężkiej architektury’’, a Twoje mieszkanie lub biuro zachwyciło wnętrzem i jego funkcjonalnością, to trafiłeś w dobre miejsce.

Pomożemy Państwu wybrać idealny projekt oraz technologię. Podpowiemy, w jaki sposób skompletować niezbędne dokumenty urzędowe.

ZAPRASZAMY do zapoznania się z naszą ofertą, obejrzenia jakośći wykonanych prac. Państwa satysfakcja jest dla nas najwyższą wartością!

Specjalizujemy się :

 

Potrzebujesz remontu w Krakowie? Sprawdź nas!

 

Dlaczego warto z nami współpracować?


Nasi dostawcy