Arrange a free valuation
Call now: +48 500 703 304

References

Chciałbym niezmiernie uprzejmie poinformować, że współpraca z Projektantem D&D Projekt w ramach projektowania mojego 50 metrowego mieszkania przebiegała wyśmienicie

Chciałbym niezmiernie uprzejmie poinformować, że współpraca z Projektantem D&D Projekt w ramach projektowania mojego 50 metrowego mieszkania przebiegała wyśmienicie. Projektant D&D Projekt był bardzo cierpliwy i uwzględniał wszystkie moje uwagi. Zawsze szczerze mówił z czym się zgadza, a z czym nie. Rozwiewał wszelkie moje wątpliwości i tłumaczył jeżeli czegoś nie rozumiałem. Widać było, że ma duże doświadczenie w projektowaniu wielu mieszkań, również takich w stylu monochromatycznym jak moje. Mieliśmy tyle spotkań projektowych ile potrzebowaliśmy żeby sporządzić chciany projekt. Najbardziej jednak podoba mi się to, że Projektant D&D Projekt jest dla mnie dostępny cały czas po sporządzeniu projektu i chętnie jeszcze mi asystuje przy wykończaniu mieszkania. Serdecznie polecam.

Firma D&D Projekt i wszyscy jej pracownicy z osobna w pełni wywiązali się z powierzonych sobie zadań, polecam ich każdemu, kto szuka rzetelnego, solidnego, terminowego kontrahenta któremu może spokojnie powierzyć remont swojego mieszkania czy innej przestr

Chcę położyć szczególny nacisk na to, że ja osobiście miałam bardzo niewielki wkład w ten remont poza finansami, nie interesowałam się za bardzo szczegółowym przebiegiem prac bo ani się na tym nie znam ani nie miałam na to czasu i jestem bardzo zadowolona z efektu. Będąc świadomą swoich ograniczeń, kiedy wybierałam firmę kierowałam się tym, która wygląda na najbardziej godną zaufania jednocześnie oferując najbardziej kompleksowe usługi i uważam, że wybierając D&D Projekt bardzo dobrze trafiłam.
Remont został ukończony przed planowaną datą, co jest z tego, co mi wiadome, rzeczą wręcz niebywałą. Wszystkie prace zostały wykonane starannie i bez zarzutu.
Nie było żadnego problemu z umawianiem się na spotkania w różnych lokalizacjach, dostosowaniem wysokości zaliczek do moich możliwości finansowych, etc - firma ma doskonały stosunek do klienta. Powtarzam - jestem bardzo zadowolona z tego, że zdecydowałam się na D&D Projekt. Wszyscy reprezentanci D&D Projekt, z którymi miałam kontakt wykazują się profesjonalizmem, kontaktowością i nastawieniem na pomoc zamawiającej lub zamawiającemu...

Firma D&D Projekt i wszyscy jej pracownicy z osobna w pełni wywiązali się z powierzonych sobie zadań, polecam ich każdemu, kto szuka rzetelnego, solidnego, terminowego kontrahenta któremu może spokojnie powierzyć remont swojego mieszkania czy innej przestrzeni budowlanej i osobiście liczę na dalszą równie dobrą współpracę''.

D&D Projekt należy do jednych z najlepszych przedsiębiorstw branży budowlanej w Polsce

Według sporządzonego zestawienia ocen klientów, powyższa firma należy do 1,33% najlepszych przedsiębiorstw branży budowlanej w Polsce.

Z przyjemnością rekomenduję firmę D&D Projekt jako solidnego i wiarygodnego partnera.

Z przyjemnością rekomenduję firmę D&D Projekt jako solidnego i wiarygodnego partnera.

 Doświadczeni Projektanci D&D Projekt wykonali kompleksową i profesjonalną pracę, projektując 2 piętra domu oraz klatkę schodową. Wszystkie moje sugestie były brane pod uwagę podczas tworzenia projektu godząc jednocześnie zróżnicowane potrzeby z wymogami i możliwościami technicznymi. Wszystkie powierzone prace były wykonane terminowo i precyzyjnie na każdym etapie pracy.

 Dzięki aktywnej współpracy, zaangażowaniu i wykonaniu powierzonych prac mogę z pełną odpowiedzialnością polecić usługi projektowe świadczone przez firmę D&D Projekt. 

Z pełnym przekonaniem polecam usługi biura projektowego firmy D&D Projekt

Serdecznie dziękujemy projektantom firmy D&D Projekt, którzy wykonali na nasze zlecenie projekt kuchni i łazienki i toalety. Projekty były realizowane rzetelnie, w oparciu o ustalone terminy, skupiając się na naszych potrzebach oraz pomysłach. Należy podkreślić świetny kontakt z projektantami. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie, w przyjaznej atmosferze, na każdym etapie mogliśmy liczyć na pomoc.Szczególnie dziękujemy Panu Grzegorzowi Klichowi który dołożył wszelkich starań aby projekt spełniał nasze oczekiwania.Z pełnym przekonaniem polecam usługi biura projektowego firmy D&D Projekt.  

 

Niniejszym listem zaświadczam, iż Pan projektant Grzegorz Klich z firmy D&D Projekt jest najwyższej klasy fachowcem w swojej dziedzinie i z całego serca polecam go jako wykonawcę prac projektowych.

Niniejszym listem zaświadczam, iż Pan projektant Grzegorz Klich z firmy D&D Projekt jest najwyższej klasy fachowcem w swojej dziedzinie i z całego serca polecam go jako wykonawcę prac projektowych.

Szczególne podziękowania należą się Panu projektantowi, za wykonanie kompleksowego projektu aranżacji mojego domku jednorodzinnego. Przygotowany projekt spełnia wszystkie moje wymagania. Współpraca z Panem projektantem układała się wzorowo na każdym etapie prac, począwszy od określenia koncepcji, poprzez wykonanie projektu wykonawczego, opracowanie zestawienia materiałowego, aż do wsparcia przy rozwiązywaniu problemów pojawiających się w trakcie prac wykonawczych.

D&D Projekt

D&D Projekt

Pragnę polecić firmę D&D Projekt jako świetnego wykonawcę oraz partnera w tworzeniu przytulnego mieszkania

Pragnę polecić firmę D&D Projekt jako świetnego wykonawcę oraz partnera w tworzeniu przytulnego mieszkania.

Współpraca ze wspomnianą firmą układała się pomyślnie, kompetentni koordynatorzy oraz zaangażowanie wszystkich pracowników sprawiło, iż proces remontu przebiegał bez problemów. Prace wykonane zostały w terminie, zgodnie z obowiązującymi normami oraz zgodnie z uzgodnionym projektem.

Szczególnie zadowolony jestem z pracy koordynatora prowadzącego mój projekt oraz projektanta. Pani Urszula i Pani Aleksandra zajęły się wszelkimi sprawami od początku do końca trwania prac projektowych, a następnie wykonawczych. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu nie musiałem obawiać się, że podejmę niewłaściwe decyzje. Pani Aleksandra z pasją dzieliła się swoimi sugestiami.

Prace wykonane przez firmę D&D Projekt obejmowały:

kompleksowy projekt wnętrza;

 rozbudowę instalacji elektrycznej oraz hydraulicznej;

 projekt i wykonanie stałej zabudowy meblowej;

wykończenie wnętrza i propozycje elementów wyposażenia;

Projektant z wyobraźnią to kolejna z wielu zalet współpracy z tą firmą. Moja wizja mieszkania i inspiracje została doskonale zrozumiana i przekute w projekty. Prace projektowe były wzorowo zorganizowane. Jako inwestor miałem dostęp online do projektów i wizualizacji oraz bieżącego statusu projektu, kosztorysu wykończenia i elementów wyposażenia. Projekt został wykonany w założonym przeze mnie budżecie.

Odpowiednio dobrane ekipy wykończeniowe oraz wyselekcjonowani specjaliści rzetelnie wykonali swoją pracę. Prace wykończeniowe zostały wykonane starannie. Nieliczne drobne poprawki, które wynikły w czasie regularnych odbiorów, były wykonywane na bieżąco. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do osiągniętego efektu.

Orły Branży Budowlanej

Jesteśmy bardzo wdzięczni i tym samym zobowiązani tym wyjątkowym dla nas wyróżnieniem. 

Idea ogólnopolskiego konkursu której celem jest wyróżnienie najlepszych firm branży. W procesie konkursowym wyprzedziliśmy ponad 320 tysięcy firm w Polsce. Tym samym dołączając do grona liderów branży, wyznaczających kierunek, stawiających na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji. 

Dla firmy D&D Projekt, za osiągnięcie statusu laureata w mieście Kraków w zestawieniu - Orły Branży Budowlanej

Wykończenie dwóch mieszkań w Krakowie, w stanie deweloperskim

Firma D&D Projekt wykończyła dla mnie i dla moje rodziny dwa mieszkania kupione w stanie deweloperskim. Ogromne znacznie miało dla nas to, iż w ramach naszej współpracy z D&D Projekt realizowane były wszelkie czynności poczynając od udzielania technicznego wsparcia przy odbiorze mieszkania, przygotowania projektu wykończenia wnętrz i jego realizacji. Na etapie podejmowania decyzji o wyborze konkretnych rozwiązań mogliśmy również liczyć na fachowe doradztwo.

Bardzo pomocne było także to, że ogromna większość czynności związanymi z pracami budowlanymi , transportem i zamawianiem elementów wyposażenia mieszkania, realizowana była przez D&D Projekt.  

Dobrym pomysłem było wyznaczenie jednej osoby koordynującej cały projekt -  Pana Marcina Markiewskiego -  co znacznie ułatwiło skuteczną komunikacje.

W pełni mogę rekomendować firmę D&D Projekt jako wiarygodnego i rzetelnego wykonawcę.

Serdecznie dziękuję całemu Zespołowi D&D Projekt.

 

Laur Zaufania dla D&D Projekt

Firma D&D Projekt, uczestnicząca w Ogólnopolskim Programie dla Firm Laur Zaufania, spełnia kryteria opisane w regulaminie jako zaufany partner w biznesie.  

Projekt dwóch mieszkań w Krakowie

Projektanci D&D Projekt zaprojektowali dla mnie i mojej rodziny wykończenie dwóch mieszkań. W bardzo umiejętny sposób przekładali nasze pomysły na konkretne rozwiązania, godząc jednocześnie różnorodne potrzeby z wymogami i możliwościami technicznymi.

Co niezwykle ważne na etapie projektowania, Projektanci D&D Projekt potrafili cierpliwie i uważnie słuchać naszych oczekiwań, nierzadko pomagając je nazwać bądź doprecyzować, służąc przy tym profesjonalnym doradztwem i bardzo pomocnymi wizualizacjami.

Ogromni doceniam również to, że sposób zaprojektowania mieszkań spełnił nasze oczekiwania, dlatego też z pełnym przekonaniem mogę polecić Projektantów D&D Projekt każdemu, komu zależy, na tym aby dobrze się czuć w swoim domu.

TOP FIRMA - Polecana przez klientów

Polska Certyfikacja Przedsiębiorców niniejszym zaświadcza, iż na dzień wystawienie certyfikatu firma D&D Projekt uzyskała wynik pozytywny w procesie certyfikacji, potwierdzając przy tym solidne, uczciwe i rzetelne podejście do swoich klientów i kontrahentów.

Kompleksowe wykończenie apartamentu na podstawie projektu D&D Projekt

Należy podkreślić, że firma D&D Projekt dysponuje kadrą o dużej wiedzy technicznej popartej wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu wszystkie prace wykonano rzetelnie i w zgodzie z zasadami sztuki budowlanej. Firma D&D Projekt wywiązała się z umowy z należytą starannością a wzajemna współpraca przeszła w profesjonalnej atmosferze.

Certyfikat PCBOK to prestiżowe wyróżnienie dla rzetelnych przedsiębiorców nadawane głosami klientów i partnerów biznesowych, za wysoką jakość oferowanych produktów i usług oraz profesjonalne i przyjazne do klientów i kontrahentów.

okMiło nam poinformować, że firma D&D Projekt kolejny rok z rzędu w opinii Polskiego Centrum Badania Opinii Klientów, otrzymała kolejny prestiżowy certyfikat jakości.

Za szerzenie etycznych działań w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz zdobycie niepowtarzalnej oceny wiarygodności przez klientów.

Certyfikat PCBOK to prestiżowe wyróżnienie dla rzetelnych przedsiębiorców nadawane głosami klientów i partnerów biznesowych, za wysoką jakość oferowanych produktów i usług oraz profesjonalne i przyjazne do klientów i kontrahentów.  

Certyfikat PCBOK to prestiżowe wyróżnienie dla rzetelnych przedsiębiorstw nadawane głosami klientów i partnerów biznesowych, za wysoka jakość oferowanych produktów i usług oraz profesjonalne i przyjazne podejście do klientów i kontrahentów.

Za szerzenie etycznych działań w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz zdobycie niepodważalnej oceny wiarygodności przez klientów.

Certyfikat PCBOK to prestiżowe wyróżnienie dla rzetelnych przedsiębiorstw nadawane głosami klientów i partnerów biznesowych, za wysoka jakość oferowanych produktów i usług oraz profesjonalne i przyjazne podejście do klientów i kontrahentów. 

D&D Projekt - Generalny Wykonawca prac Projektowych i Wykończeniowych

Prace wykonane zostały starannie, zgodnie z ustalonym terminem oraz zaakceptowanym projektem. Wykwalifikowana, kompetentna kadra pracownicza oraz rzetelność i profesjonalne podejście właścicieli sprawiło, że cały proces projektowy i wykonawczy przeszedł bez problemów co zaoszczędziło mi niepotrzebnych nerwów. Do wykonania zleconych prac użyto nowoczesnych materiałów oraz zachowano wszelkie normy bezpieczeństwa. Współprace z wyżej wymienioną firmą oceniam wiec bardzo dobrze. Wszystkie moje wymagania zostały spełnione a kontakt z kadrą pracowniczą przebiegła bez problemu. Firma D&D Projekt jest solidnym i uczciwym wykonawcą.  

Po raz kolejny przy wsparciu Państwa Firmy zorganizowaliśmy Turniej Wspinaczkowy Solna Ściana i po raz pierwszy Regionalny Puchar Polski we wspinaczce sportowej.

Podziękowania dla Firmy D&D Projekt. Cieszymy się, że wspólnie z nami promują Państwo zdrowy i sportowy styl życia. Wierzymy, że w przyszłości, również dzięki Państwa szczodrości, będziemy mogli cieszyć się licznymi osiągnięciami naszych podopiecznych, a wiele wspinaczy pozostanie na dłużej przy tym wymagającym sporcie. Życzymy wielu sukcesów we wszystkich przedsięwzięciach i skromnie liczymy na dalszą owocną współpracę z nami.

Uczciwy Przedsiębiorca to firmy, z którymi warto współpracować, to takie,które są wiarygodne, solidne, rzetelne i godne zaufania, a ich działanie jest świadectwem uczciwości.

D&D Projekt - Uczciwy Przedsiębiorca - Uczestnicy Programu Uczciwy Przedsiębiorca to firmy, z którymi warto współpracować, to takie,które są wiarygodne, solidne, rzetelne i godne zaufania, a ich działanie jest świadectwem uczciwości.

Warto wybierać Przedsiębiorców, którzy starają się codziennie podnosić standardy biznesowe w Polsce.

Zespół D&D Projekt służył wsparciem przez cały okres trwania prac, które były wykonywane w rzetelny sposób oraz zgodnie z terminem. Bazując na moich dobrych doświadczeniach, polecam firmę D&D Projekt do wykonania prac wykończeniowych lub remontowych.

D&D Projekt - Uczciwy Przedsiębiorca

D&D Projekt - Uczciwy Przedsiębiorca - Uczestnicy Programu Uczciwy Przedsiębiorca to firmy, z którymi warto współpracować, to takie,które są wiarygodne, solidne, rzetelne i godne zaufania, a ich działanie jest świadectwem uczciwości.

Warto wybierać Przedsiębiorców, którzy starają się codziennie podnosić standardy biznesowe w Polsce.

Podziękowanie Orla Straż

Serdecznie dziękujemy firmie D&D Projekt za wsparcie fundacji Orla Straż w naszych działaniach pomocowych na rzecz chrześcijan w Iraku. To dzięki takim ludziom uchodźcy maja realną możliwość powrotu do domu. 

Certificate of Trust – Trustworthy Company

D&D Projekt carries out their operations in a solid and fair way both to their Clients, and Employees, and the quality of products and services provided is top-level

Certificate of Trust – Trustworthy Company - Certified by KRD Economic Information Bureau, CRD, Central Statistical Office of Poland, MS, VERDICT. 

Podziękowanie dla D&D Projekt za wsparcie Zawodów wspinaczkowych ''Solna Ściana''

UKS ''Lider'' z Sierczy składa serdeczne podziękowanie dla D&D Projekt za wsparcie finansowe Zawodów wspinaczkowych ''Solna Ściana''. Zorganizowane przez UKS ''Lider'' w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym ''Solne Miasto''. 

Certificate of PCBOK for D&D Projekt for spreading ethical practices in carrying out business operations and getting an unshakeable assessment of credibility by Clients.

Certificate of PCBOK is a prestigious distinction for solid companies given by Clients' and Business Partners' votes for high quality of products and services offered and a professional as well as friendly attitude to Clients and Contracting Parties.

Kompleksowe wykończenie mieszkanie w stanie deweloperskim

Już na etapie projektowania dzięki technicznej wiedzy projektanta byliśmy w stanie uniknąć błędów które zapewne popełnilibyśmy sami nie korzystając z takowej pomocy. A także wdrożyliśmy kilkanaście pomysłów które zostały przez niego zaproponowane.  Prace wykończeniowe zostały wykonane starannie w oparciu o projekt wykończenia. 

Po zakończeniu prac mogę stwierdzić, że mieszkanie robi wrażenie na odwiedzających nas gościach, co obrazuje efekt naszej współpracy. Współpracę w powyższym zakresie oceniam pozytywnie i rekomenduje firmę D&D Projekt jako wiarygodnego i solidnego partnera. 

referencja

kmiy

Kompleksowe wykończenie lokalu mieszkalnego w stanie deweloperskim

 

Należy podkreślić ,że firma D&D Projekt dysponuje kadrą, o dużej wiedzy technicznej, popartej wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu wszystkie prace zostały wykonane rzetelnie i terminowo, a przy tym zgodnie z projektem architekta wnętrz oraz z uwzględnieniem wszystkich założeń inwestora. Współpracę oceniam pozytywnie i rekomenduję firmę D&D Projekt jako wiarygodnego i solidnego partnera. 

Kompleksowy remont nowo powstającej restauracji

W ramach zawartej umowy firma wykonała: projekty i aranżację wnętrza, projekty prac stolarskich ,dostarczyła wszystkie niezbędne materiały do wykonania prac zgodnie z umową, oraz bardzo rzetelnie i z dbałością o szczegóły wykonała wszystkie prace ''pod klucz''.

Należy również docenić doskonały kontakt z przedstawicielami firmy oraz profesjonalizm architektów, brygadzistów, pracowników budowlanych oraz ekipy sprzątającej.

Przyszłym kontrahentom polecam współpracę z firma D&D Projekt z czystym sumieniem. 

UNICEF - 365 - Pomagam Cały Czas

Comprehensive Finish of a Flat in the Builder's Finish Condition

I am really satisfied with cooperation with D&D Projekt and sincerely recommend their services, given the fact that nowadays it is very difficult to find such a professional and solid company.

Bookshop POL- ANGLO Kraków

D&D Projekt can be recommended as a reliable and solid Contractor of renovation and construction works. The commissioned works were carried out on time, aesthetically and precisely.

Comprehensive Repair of a Flat

D&D Projekt carried out the Contract according to the schedule and with all due diligence. We determine the cooperation really positively and definitely recommend D&D Projekt as a reliable and solid Partner.

Repair of a Flat

It should be emphasised that D&D Projekt has qualified personnel with great skills. The works were carried out on time, with all due diligence. Also an extremely likeable and substantive contact with the Company Representatives who always gave a piece of advice in different technical solutions should be emphasised. I can recommend D&D Projekt as a reliable and solid Contractor with full responsibility.

Polecamy

General Overhaul of a Flat in Stare Miasto in Kraków

First of all, an initiative of the Company in advising Clients on technical matters should be emphasised. Additionally, the Company has been cooperating with a talented architect who in a modern and functional way designed a small bathroom as well as a kitchen with furniture. The effect which was produced in the two rooms exceeded my expectations, both aesthetic and visual ones. The advantage of the Company certainly is comprehensiveness of the services offered, the Employees dealt with most matters, which undoubtedly makes it easier in the case where an Investor has no time. D&D Projekt carried out the works agreed with diligence.

Neinver Recommends - We positively assess the cooperation and recommend D&D Projekt as a reliable and solid Partner.

The works were carried out busily and according to good building practice. D&D Projekt carried out the Contract according to the schedule and with all due diligence. We assess the cooperation positively and recommend D&D Projekt as a reliable and solid Partner.

We recommend D&D Projekt as a reliable and solid Partner.

We positively assess the cooperation and recommend D&D Projekt as a reliable and solid Partner. All the works were carried out busily and according to good building practice, aesthetically and precisely. The works were carried out by trained personnel having necessary qualifications and experience. D&D Projekt can be recommended as a reliable and solid Contractor of renovation and construction works.

D&D Projekt - drew up for us a fantastic design and carried out a repair we always dreamt of.

When we decided to make a repair in our own flat, because of our incompetence, we went to well-known specialists “D&D Projekt”.

“D&D Projekt” drew up for us a fantastic design and made a repair we always dreamt of. It can be said that “D&D Projekt” not only have great experience of this matter, but also understood our taste. We're very pleased with the appearance of the flat. We can say that it is characterised by quality and good prices. You won't regret, that's a really great Company.

Yours faithfully
Irena and Ewgeny Klestowy

References for D&D Projekt for professional finish of a flat with the surface area of 108 m2 and a terrace and garage.

D&D Projekt has at their disposal professional personnel and own technical facilities equipped with necessary machines and delivery vehicles. Finishing works were carried out precisely and diligently. When carrying out the works the Contractor cared about cleanliness in the flat and in the premises of the fixed property. After the works were completed, the flat and the garage were thoroughly cleaned by professional cleaning services. Corrections made were removed on a current basis. Marta Drzewowska personally exercised the supervision over the works. I positively assess the cooperation in this respect and recommend D&D Projekt as a reliable and solid Partner.

Prace Remontowo Budowlane w Liceum Ogólnokształcącym nr. VIII w Krakowie

Referencja polecające usługi D&D Projekt, wydane przez Dyrekcję Liceum Ogólnokształcącym nr. VIII w Krakowie

Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej

For Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej based in Kraków, we carried out renovation works the scope of which included among others: dismantlement works of old plasters, laying new internal plasters, latex paint painting, wooden floor sanding and varnishing

D&D Projekt carried out finishing works in a new flat with the surface area of 38.9 m2

D&D Projekt with its registered office in Kraków, ul. Magazynowa 5, and in Wieliczka, ul. Św. Barbary 23, in February and March 2014 carried out finishing works in a new flat, ul. Żabiniec, in Kraków. The flat with the surface area of 38.9 m2 was in the builder's finish condition. D&D Projekt offered to comprehensively finish the flat and oversaw each stage of the works.

Association

Thanks to D&D Projekt for professional execution of renovation works of facilities used by wards of the “Piękne Anioły” association. The repair was carried out as part of the “Słoneczne pokoje” campaign which is intended to bring help to the youngest.

Thanks to D&D Projekt

Thanks to D&D Projekt for professional execution of renovation works.

D&D Projekt carried out a repair in a flat with the surface area of 90m2

D&D Projekt carried out a repair in the flat with the surface area of 90m2 located in Kraków, ul. Chmieleniec, within the period from 2 July to 3 August 2012. The works included among others: replacing floors on the half of the surface area of the flat, a general overhaul of one of the bathrooms, moving a wall in the kitchen, repair of damages to walls, ceilings as well as painting the whole flat.

Finishing a flat in the builder's finish condition

From 1 December 2013 to 20 January 2014, D&D Projekt comprehensively finished the flat in the builder's finish condition with the surface area of 65.5m2. The scope of the works included among others: demolishing partitions together with laying new ones, modifying water and sewage systems, modifying the central heating system, painting walls, comprehensive finishing of the bathroom.

General overhaul of a studio in the tenement building

I confirm that D&D Projekt with its registered office in Kraków, ul. Magazynowa 5a, within the period from 17 December 2013 to 31 March 2014, undertook to carry out a general overhaul of a studio in the tenement building at ul. Grzegórzecka. The works included among others large-scale dismantlement works, replacing the electrical system, making new water and sewage pipes, modernising the gas installation, parquet sanding and painting, installing glazed tiling in the kitchen and bathroom as well as the whole of finishing works. The cooperation was without fault and experienced Employees always gave a piece of advice and proposed innovative solutions best for a Client. The entire scope of the works was carried out completely professionally, according to good building practice. I therefore in connection with comprehensiveness and the highest level of services provided genuinely recommend D&D Design as a solid and reliable Contractor.


Our suppliers