Umów się na bezpłatną wycenę
Zadzwoń teraz: 500 703 304

Referencje

Kompleksowy remont i wykończenie lokalu w Krakowie

Zlecone prace zostały wykonane zgodnie z terminem, estetycznie oraz dokładnie. Prace wykonała przeszkolona kadra pracownicza posiadająca niezbędne uprawnienie oraz doświadczenie. Firma D&D Projekt jest godna polecenie jako solidny i uczciwy wykonawca robót remontowo-budowlanych. 

Kompleksowe wykończenie lokalu mieszkalnego wraz z projektem

Chciałam podziękować firmie D&D Projekt z siedzibą w Krakowie przy ul. Magazynowej 5a za wykonanie projektu oraz kompleksowe wykończenie mojego mieszkania. Projekt i prace wykończeniowe zostały wykonane starannie, z dużą dbałością o estetykę i funkcjonalność.

Prace obejmowały wykonanie szczegółowego projektu i wykończenia kuchni z salonem, łazienki, sypialni i garderoby biorąc pod uwagę estetykę i moje upodobania. Polecam firmę D&D Projekt przede wszystkim za możliwość zlecenia całokształtu prac jednej firmie, za ciekawe projekty, staranne dobranie materiałów do wykończenia oraz za dobry kontakt w trakcie jak i po zakończeniu projektu.

Współpracę z firmą oceniam pozytywnie i rekomenduję DD Projekt jako solidnego i profesjonalnego partnera przy pracach projektowych oraz remontowo-wykończeniowych. 

Kompleksowe wykończenie lokalu mieszkalnego w stanie deweloperskim

 

Należy podkreślić ,że firma D&D Projekt dysponuje kadrą o dużej wiedzy technicznej, popartej wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu wszystkie prace zostały wykonane rzetelnie i terminowo, a przy tym zgodnie z projektem architekta wnętrz oraz z uwzględnieniem wszystkich założeń inwestora. Współpracę oceniam pozytywnie i rekomenduję firmę D&D Projekt jako wiarygodnego i solidnego partnera. 

Kompleksowy remont nowo powstającej restauracji

W ramach zawartej umowy firma wykonała: projekty i aranżację wnętrza, projekty prac stolarskich ,dostarczyła wszystkie niezbędne materiały do wykonania prac zgodnie z umową, oraz bardzo rzetelnie i z dbałością o szczegóły wykonała wszystkie prace ''pod klucz''.

Należy również docenić doskonały kontakt z przedstawicielami firmy oraz profesjonalizm architektów, brygadzistów, pracowników budowlanych oraz ekipy sprzątającej.

Przyszłym kontrahentom polecam współpracę z firma D&D Projekt z czystym sumieniem. 

Podziękowanie dla firmy D&D Projekt za dołączenie do programu dla stałych darczyńców UNICEF 365

Dziękujemy bardzo za Państwa zainteresowanie działaniami UNICEF i przystąpienie do programu stałych darczyńców UNICEF 365. Państwa wspaniały gest zmienia na lepsze przyszłość wielu potrzebujących dzieci. Szczepionki przeciwko najgroźniejszym chorobom , odżywki dla niedożywionych dzieci ,koce chroniące przed chodem, pomoce szkolne aby rozwijać zdolności i dać najmłodszym szansę na lepszą przyszłość - tak wiele dobrego dają Państwo dzieciom decydując się na regularne wspieranie UNICEF. Serdecznie dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych. Aleksandra Miastowska UNICEF. 

Kompleksowe wykończenie mieszkania w stanie developerskim

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą D&D Projekt i szczerze polecam jej usługi, zważywszy na fakt, że w dzisiejszych czasach bardzo trudno o tak profesjonalną i uczciwa firmę. 

Księgarnia POL- ANGLO Kraków

Firma D&D Projekt jest godna polecenia jako solidny i uczciwy wykonawca robót remontowo budowlanych. Zlecone prace zostały wykonane zgodnie z terminem, estetycznie oraz dokładnie.

Kompleksowy remont mieszkania

Firma D&D Projekt wywiązała sie z umowy zgodnie z harmonogramem oraz należyta starannością. Współprace okreslamy bardzo pozytywnie i zdecydowanie rekomenduje firmę D&D Projekt jako wiarygodnego i solidnego partnera.

Remont Mieszkania

Należy podkreślić, że firma D&D Projekt dysponuje wykwalifikowana kadrą o dużych umiejętnościach. Prace zostały wykonane w terminie ,z należytą starannością. Należy tez podkreślić niezwykle sympatyczny i rzeczowy kontakt z przedstawicielami firmy, którzy zawsze służyli radą w różynch rozwiązań technicznych. Z całą odpowiedzialnością polecam firmę D&D Projekt jako solidnego i uczciwego wykonawcę. 

Prace Remontowe

Wszystkie prace wykonane zostały rzetelnie, ze starannością i w zgodzie z zasadami sztuki budowlanej. Na podkreślenie zasługuje fachowość i doświadczenie pracowników. Frima D&D Projekt wywiązała się z umowy w terminie. Współprace w zasadzie oceniamy pozytywnie i możemy polecić tę firmę. 

Generalny Remont mieszkania na Starym Mieście w Krakowie

Przede wszystkim należy podkreślić dużą inicjatywe firmy w doradzctwie klientom w kwestiach technicznych. Dodatkowo firma współpracuje z utalentowanym architektem ,który w sposób nowoczesny i funkcjonalny zaprojektował małą łazienke oraz kuchnie z meblami.  Efekt który został osiągnięty w dwóch pomieszczeniach przerósł moje oczekiwania zarówno estetyczne jak i wizualne. Zaleta firmy jest z pewnością kompleksowość oferowanych usług ,większość spraw było załatwianych przez pracowników, co jest niewątpliwie dużym ułatwieniem w sytuacji braku czasu inwestora. Firma D&D Projekt wywiazała sie z ustalonych prac ze starannością. 

Firma Neinver Poleca - Współpracę oceniamy pozytywnie i rekomendujemy firmę D&D Projekt jako wiarygodnego i solidnego partnera.

Prace wykonano rzetelnie i w zgodzie z zasadami sztuki budowlanej. Firma D&D Projekt wywiązała sie z umowy zgodnie z harmonogramem oraz należytą starannością. Współpracę oceniamy pozytywnie i rekomendujemy firmę D&D Projekt jako wiarygodnego i solidnego partnera.

Rekomendujemy firmę D&D PROJEKT jako wiarygodnego i solidnego partnera.

Współpracę oceniamy pozytywnie i rekomendujemy firmę D&D PROJEKT jako wiarygodnego i solidnego partnera. Wszystkie prace wykonano rzetelnie i w zgodzie z zasadami sztuki budowlanej, estetycznie oraz dokładnie. Prace wykonała przeszkolona kadra pracownicza posiadająca niezbędne uprawnienia oraz doświadczenie. Firma D&D Projekt jest godna polecenia jako solidny i uczciwy wykonawca robót remontowo-budowlanych.

D&D Projekt - zrobił dla nas cudowny projekt i remont, taki, o jakim marzyliśmy.

Kiedy zdecydowaliśmy się zrobić remont we własnym mieszkaniu, z uwagi na naszą niekompetencję udaliśmy się do znanych specjalistów "D&D Projekt".

''D&D Projekt" zrobił dla nas cudowny projekt i remont, taki, o jakim marzyliśmy. Można powiedzieć ,że "D&D Projekt'' nie tylko ma duże doświadczenie w tej sprawie, ale też zrozumieli nasz gustu.
Jesteśmy bardzo zadowoleni wyglądem mieszkania. Możemy mówić o jakości i dobrych cenach. Nie będziecie Państwo żałować, to naprawdę wspinała firma.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Z poważaniem
                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Irena i Ewgeny Klestowy

Referencje dla firmy D&D Projekt za profesjonalne wykończenie mieszkania o pow. 108 m2 oraz tarasu i garażu.

D&D Projekt dysponuje profesjonalna kadrą oraz posiada własne zaplecze techniczne wyposażone w konieczne maszyny i samochody dostawcze. Prace wykończeniowe zostały wykonane dokładnie i starannie. Podczas prac wykonawca dbał o czystość i porządek w mieszkaniu oraz na terenie nieruchomości. Po zakończeniu prac ,mieszkanie oraz garaż zostały gruntownie posprzątane przez profesjonalną firmę sprzątającą. Zgłaszane poprawki były na bieżąco usuwane. Nadzór nad pracami był osobiście wykonany przez Panią Martę Drzewowską. Współpracę w powyższym zakresie oceniam pozytywnie i rekomenduje firmę D&D Projekt jako wiarygodnego i solidnego partnera.

Prace Remontowo Budowlane w Liceum Ogólnokształcącym nr. VIII w Krakowie

Referencja polecające usługi D&D Projekt, wydane przez Dyrekcję Liceum Ogólnokształcącym nr. VIII w Krakowie

Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej

Dla Polskiego Instytutu Psychoterapii Integratywnej z siedzibą w Krakowie wykonaliśmy prace remontowe, których zakres obejmował m.in: prace demontażowe starych tynków, położenie nowych  tynków wewnętrznych, malowanie farbami lateksowymi, cyklinowanie oraz lakierowanie podłóg drewnianych.

Firma D&D Projekt wykonała prace wykończeniowe w nowym mieszkaniu o powierzchni 38,9 m2

Firma D&D Projekt z siedzibą w Krakowie przy ul. Magazynowej 5 a i w Wieliczce przy ul. Św. Barbary 23 wykonała w lutym i marcu 2014 r. prace wykończeniowe w nowym mieszkaniu przy ul. Żabiniec w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 38,9 m2 zostało oddane w stanie deweloperskim. Firma D&D Projekt zaproponowała kompleksowe wykończenie lokalu i czuwała nad każdym etapem prac.

Stowarzyszenie

Podziękowania dla firmy D&D Projekt za profesjonalne wykonanie prac remontowych pomieszczeń użytkowanych przez podopiecznych stowarzyszenia "Piękne Anioły". Remont wykonany został w ramach akcji "Słoneczne pokoje", która ma na celu niesienie pomocy najmłodszym.

Podziękowania dla firmy D&D Projekt

Podziękowania dla firmy D&D Projekt za profesjonalne wykonanie prac remontowych.

Firma D&D Projekt wykonała remont w apartamencie o pow. 90m2

Firma D&D Projekt wykonała remont w apartamencie o powierzchni 90m2 zlokalizowanym w Krakowie przy ulicy Chmieleniec w okresie od 2 lipca do 3 sierpnia 2012 roku. Prace obejmowały m.in: wymianę podłóg na połowie powierzchni mieszkania, generalny remont jednej z łazienek, przesunięcie ściany w kuchni, naprawę uszkodzeń ścian, sufitów oraz pomalowanie całego mieszkania.

Wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim

W okresie od 01.12.2013 do 20.01.2014 roku firma D&D Projekt wykonała kompleksowe wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, o powierzchni 65.5m2. Zakres prac obejmował m.in: wyburzenie ścian działowych wraz z murowaniem nowych, przeróbki instalacji wod-kan, przeróbki instalacji centralnego ogrzewania, malowanie ścian, kompleksowe wykończenie łazienki.

Wykonanie generalnego remontu kawalerki w kamienicy

Potwierdzam, że firma D&D Projekt z siedziba w Krakowie, przy ulicy Magazynowej 5a w okresie 17.12.2013-31.03.2014 podjęła się wykonania generalnego remontu kawalerki w kamienicy przy ulicy Grzegórzeckiej. Zlecenie obejmowało m.in. szeroko zakrojone prace demontażowe, wymianę instalacji elektrycznej, wykonanie nowych podejść wodno-kanalizacyjnych, modernizację instalacji gazowej, cyklinowanie i malowanie parkietu, montaż glazury w kuchni i łazience oraz całość prac wykończeniowych. Współpraca przebiegała bez zarzutu, a doświadczona kadra pracownicza zawsze służyła radą i proponowała innowacyjne i najlepsze dla klienta rozwiązania. Cały zakres robót został wykonany w pełni profesjonalnie, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej. Dlatego w związku z kompleksowością oraz najwyższym poziomem świadczonych usług szczerze rekomenduję firmę D&D Projekt jako solidnego i wiarygodnego wykonawcę.


Nasi dostawcy