Umów się na bezpłatną wycenę
Zadzwoń teraz: 500 703 304
« wróć

Ekipa remontowa D&D Projekt

Witamy w firmie Projektowo - Budowlanej

Powstała w Polsce w 2005 roku, ale jej historia związana jest z rynkiem Skandynawskim, gdzie też powstały jej główne realizacje. Na tym wymagającym gruncie Nasza firma zdobyła doświadczenie, które teraz przenosimy z wieloma sukcesami na grunt rodzimy.

Hasłem przewodnim naszej ekipy remontowej jest wdrażanie nowatorskich rozwiązań, zarówno, jeśli chodzi o projekt, wykonawstwo i etapy realizacji, po wyposażenie wnętrz.

Uczyliśmy się od najlepszych i pracujemy dla najbardziej wymagających klientów, których interesuje profesjonalny efekt końcowy, a czas jest miarą sukcesu. Celem pracowników Firmy D&D Projekt jest to, aby nasz klient poświęcając jak najmniej swojego czasu, otrzymał jak najlepsze rezultaty w oparciu o zaufanie i profesjonalizm.

Ekipa remontowa D&D Projekt w Krakowie

W Polsce D&D Projekt jest ekipą remontową wysokiej klasy specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie profesjonalnych usług oferowanych zarówno lokalnym jak i międzynarodowym klientom. Nasze prace prowadzimy na terenie południowej Polski.

Naszym dodatkowym atutem jest wyjątkowy zespół architektów, którzy specjalizują się w nowatorskich i bardzo eleganckich projektach. Jeśli chcesz, aby twój dom wyróżniał się spośród „szarej, ciężkiej architektury’’, a Twoje mieszkanie lub biuro zachwyciło wnętrzem i jego funkcjonalnością, to trafiłeś w dobre miejsce.

Pomożemy Państwu wybrać idealny projekt oraz technologię. Podpowiemy, w jaki sposób skompletować niezbędne dokumenty urzędowe.

ZAPRASZAMY do zapoznania się z naszą ofertą, obejrzenia jakośći wykonanych prac. Państwa satysfakcja jest dla nas najwyższą wartością!

Specjalizujemy się :

 

Potrzebujesz remontu w Krakowie? Sprawdź nas!

 


Nasi dostawcy